• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next YE-2000 cx süper plus modeline nasıl yazılım atılıyor yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next YE-2000 cx süper plus modeline nasıl yazılım atılıyor yardım lütfen

yazılım atma işlemini STBLink 01.06 programı ile yapmaya çalıştım ama devamlı hata veriyor bunlardan bazıları cannot download loader version differnt ve
    cannot download data to the stb connect to the stb loader version is different from pclink loader version birde PCLink2.0i programını denedim ondada benzer sorunlarla karşılaştım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

cihazı standby konumuna al
    stblink 01.06 da sw down ikonuna tıkla..
    normal status download butonuna tıkla...
    Pro_TK0C1N0_NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_NREC118.34_060421.BIN dosyasını seç...
    yüklemeye başlayacaktır...

Yorum yap

evet kısa ve öz hocam sagol

YILDIRIM ELEKTİRONİK ELBİSTAN
      herkeze merhaba
      KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

eğer gene yükleyemezsen

cihazın ön panelindeki aşağı tuşuna basılıyken fişe tak ön panelde 0030 yazar...
        stblink 01.06 da sw down ikonuna tıkla..
        boot status download butonuna tıkla...
        Pro_TK0C1N0_NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_NREC118.34_060421.BIN dosyasını seç...
        yüklemeye başlayacaktır...

Yorum yap

aynı hatayı ben de alıyorum. standby konumu power düğmesinin kırmızı yandığı durum değil mi? "loaderversion is different" hatasını niye veriyor?
          teşekkürler

Yorum yap

lastdeja Nickli Üyeden Alıntı
            aynı hatayı ben de alıyorum. standby konumu power düğmesinin kırmızı yandığı durum değil mi? "loaderversion is different" hatasını niye veriyor?
            teşekkürler
            editörü kapat aç tekrar yazılımı yüklemeyi dene düzelmesi lazım bende de bazen ilk denemede bağlantı hatası veriyor...

Yorum yap

quaoar Nickli Üyeden Alıntı
              editörü kapat aç tekrar yazılımı yüklemeyi dene düzelmesi lazım bende de bazen ilk denemede bağlantı hatası veriyor...
              stblink bir tane exe dosyası zaten. yükleme falan yok. o exe yi tıklayınca program çalışıyor. haftasonu biraz uğraşırım bakalım. cihaz/program kapa aç bi şeyler denerim.inş. olur. stblink ten başka program yok mu superplus için?

Yorum yap

VERSİYON YÜKLEME İŞLEMİ : Aktarma dosyasini acin SW DOwn a tiklayin. Normal Status (S/W) ye tiklayarak uygun cihaz yazilim dosyasini seciniz...
                KANAL YÜKLEME İŞLEMİ : TV. CH a tiklayiniz. DOWNLOAD hazir kanallari yüklemek içindir. UPLOAD kendi kanallarinizi bilgisayariniza almak icindir. (işlemleri stand-by konumunda yapiniz...)

KEY YÜKLEME İŞLEMİ : CAS a tiklayarak caskey dosyasini seciniz... (işlemleri stand-by konumunda yapiniz...)

harfleri bulamiyorum diyenler FAV:A - İ:B - HELP:C - MUTEOFF:D - MUTEON:E - TELETEX:F

Yorum yap

yüklesen nolcak boşverbir ekstası yokki..yeni yazılımların ha nisan ha haziran aynı hepsi..
                  tps n/a
                  polsat n/a
                  spice ok
                  xxl ok
                  SİGARAYI BIRAKIN BEN DENİYORUM

Yorum yap

yeni yazılım son durumu ne oldu?

2000 cx super plus ın son yazılımı test aşamasını geçmiş olması lazım. ne zaman kullanabilceğiz + ne gibi faydaları olacak bilen bi arkadas varsa. simdiden tesekkürler.. saygılar sevgiler

Yorum yap

arkadaşlar next 2000 cx süper plus cihaz aldım. bu cihazın en son versiyonu ile loader yükleyicisini bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

janjan Nickli Üyeden Alıntı
                        arkadaşlar next 2000 cx süper plus cihaz aldım. bu cihazın en son versiyonu ile loader yükleyicisini bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8879
                        buradan yükleme loader'ini...
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=10860
                        buradan'da güncel yazılımları takip edebilirsiniz...
                        kolay gelsin...
                        Forum Kuralları

Yorum yap

sector8376 Nickli Üyeden Alıntı
                          yazılım atma işlemini STBLink 01.06 programı ile yapmaya çalıştım ama devamlı hata veriyor bunlardan bazıları cannot download loader version differnt ve
                          cannot download data to the stb connect to the stb loader version is different from pclink loader version birde PCLink2.0i programını denedim ondada benzer sorunlarla karşılaştım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
                          burda resimli olarak var dostum
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=14826

Yorum yap

teşekkürler,mpl

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X