• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vestel 840 Ci Makinaya Yukleme Atamama Sorunu ACİİİİİİİİLLLLLL

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

terminal kullanma.dosyanın icindeki programla at .sana verdim dosyayı.

Yorum yap

verdigin dosya bozuk uyduccu hocam

Yorum yap

dosya sağlam

Yorum yap

dosyada bi problem yok bence sende bi arıza var azdaha ugraşta bakalım.

Yorum yap

bana tekrar yollarmısın veya nerede oldugunu

Yorum yap

1. sayfadaki sonuncu mesaja bak.

Yorum yap

görüyorsunuz dime neler neler yani ama neyse ben gider şükrü saraç oğluna maça takımı desteklemeye varsa msn adresleriniz görüşelim oradan arkadaşlar....

Yorum yap

uyduccu Nickli Üyeden Alıntı
                  Yazılım + Yükleme Proğramı(Loader)+Key ler indireceğiniz dosyanın içerisinde mevcuttur. Ayrıca indirmenize gerek yoktur. :dedeeee:
                  selam uyducu dostum bu verdiginiz dosyayı anladım ben şahsen .
                  ama acaba vestel dvb840 fta lar için hangi dosya yukleniyor ve bu normal yukleme programıyla yuklenirmi bu konuda bir acıklama yapabilirmisin sevgiler
                  website

Yorum yap

image Nickli Üyeden Alıntı
                    selam uyducu dostum bu verdiginiz dosyayı anladım ben şahsen .
                    ama acaba vestel dvb840 fta lar için hangi dosya yukleniyor ve bu normal yukleme programıyla yuklenirmi bu konuda bir acıklama yapabilirmisin sevgiler
                    840 Fta yazılımı farklı en guncel yazılımı asagıdaki linkte yukleme programı ise aynıdır..

http://www.mach1digital.com/351/showthread.php?t=259

Yorum yap

Çok teşekkür ederim 21.7.5005 key ide yazılımdan sonra atacagız o zaman çok sagol
                      sevgiler
                      website

Yorum yap

arkadaşlar burada yapılan yorumlar cok eski.
                        bir arkadaşta bu cihazdan vestel dvb 840cı var.
                        üzerinde mavi menulu 1.4.1 yazılımı var.
                        bugun tamirci arkadaşta 840 cı gordum.onun uzerinde ise kırmızı menulu 2.0.1 yazılım var.
                        yazılım yuklemeyle ilgili forumda bazı paylaşımları okudum. rs 232 ile bu yazılımı doğrudan cihaza nasıl atabiliriz.
                        loaderi buldum ama bu yazılımı bulamadım.yardımcı olur musunuz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X