• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cx süper plus aralıksız kaç saat kayıt yapar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cx süper plus aralıksız kaç saat kayıt yapar

arkadşlar bende 120 gb tamamı fat 32 hdd var. acaba 2000cx süper plus ne kadar zaman ara vermeden kayıt yapar?

ben üç gün yapanı gördüm :ters:

Yorum yap

kayıt yaparken bakıyorum yukarıda ilerleyen bi çizgi var sanki 2 saat sonra çizgi dolacak gibi görünüyor? yoksa beni yanlı anladım? uzman?

Yorum yap

kendim ben 8 saat yaptım hiç sorun olmadı birde sen dene bakalım.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

3 saat yaptım kırılma donma hiç bi şey yok

Yorum yap

4gb kingston belleğe kayıt yapsın dedim. eve döndüğümde kayıt durmuştu ve 1 gb yer kaplıyordu. kendim başında durarak denedim 1,5 saat kayıt yaptı durdu. çözemedim bir türlü.
            Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              4gb kingston belleğe kayıt yapsın dedim. eve döndüğümde kayıt durmuştu ve 1 gb yer kaplıyordu. kendim başında durarak denedim 1,5 saat kayıt yaptı durdu. çözemedim bir türlü.
              DTI modelinin yazma hızı az olduğu için bu tip sorunlar çıkıyor. daha hızlı bir flash bellekle veya usb hdd kullanırsanız sorun kalmaz.

Yorum yap

serraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadşlar bende 120 gb tamamı fat 32 hdd var. acaba 2000cx süper plus ne kadar zaman ara vermeden kayıt yapar?
                Hem bilgi almak amacıyla soru soruyorsunuz, hem de kızgın surat koyuyorsunuz. Bende bunu anlamış değilim. :no:

Yorum yap

sen yukardaki çubuğa bakma hardisk dolasıya kadar yapar.
                  NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                  NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                  D-SMART NEXT 9500 X CIS
                  NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

benimkisi 3-4 dk anca sürüyor.40gb usb hdd aldım,fat tı bütündü,bölükdü vs...olmadı.....olmadı....yapmam gerekenleri biri bana baştan sona özetlerse sevinirim.

Yorum yap

benim denemelerim 4,9 GB yapıyor oda 4 saate tekabül ediyor.

Yorum yap

Her kesin atlatigi bir husu var..
                        Usb kac saat kayit yapiyor???

Bazi arkadaslar??
                        Telefonun kamerasi kac saat cekim yapiyor felan sualler verer hep???
                        Anlatamazsin ki kaliteye bakar cekim suresi...

Simdi benim anlatmak istedigimde bu..
                        Ben bu nu daha once fark etdim..
                        Burada boyle konu olmadigi icin ytazma ihtiyaci duymadim...

Bakin..
                        Ben Galatasaray Tv Galatasarayimnizin sampiyonluk kutlamalarini Kayit yaptim...
                        1 GB lik Adata firmasinin flash cardina...
                        Tam 35 dakika kayit yapti ben kendim kayiti kestdim...
                        Bir 10 dakika felanda kayit sure bilirdi..

Yalniz Stadyumdan verilen mac ozetlerini..
                        Show tv den verilen Kurtlar Vadisini...
                        18 dakikadan o tarafa gecmiyor tabiki 1gb hafizayla...

Yani kayit yapilan yayinin KALITESI onemlidir...
                        kac saat surmesi icin..

Yorum yap

arkadasım kayıt yapabılmen ıcın gorev zamanyıcı ayarı ve hangı kanalı ızlemek ıstıyorsan kayıt ayarlarını ve saatını surenın ayarlanmam lazım ona gore usb takıp gun saat sure olarak cıhazdan gorev zamanlıyıcından gereklı ayarları yaptıkdan sonrausb tak ve hangı yayını kayıt yapacaksan onun ustune gel rec tusuna bas ve kayıt yapar onemlı olan senın saatı ve surenın ayarlamam ıyı paylasımlar hoscakal

Yorum yap

UYDU DUNYASI ORHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadasım kayıt yapabılmen ıcın gorev zamanyıcı ayarı ve hangı kanalı ızlemek ıstıyorsan kayıt ayarlarını ve saatını surenın ayarlanmam lazım ona gore usb takıp gun saat sure olarak cıhazdan gorev zamanlıyıcından gereklı ayarları yaptıkdan sonrausb tak ve hangı yayını kayıt yapacaksan onun ustune gel rec tusuna bas ve kayıt yapar onemlı olan senın saatı ve surenın ayarlamam ıyı paylasımlar hoscakal
                            1 gb flash cardla Show Tv den yayinanan Kurtlar Vadisi Pusuyu 30 dakika kayit yap bir bakayim
                            Yapamazsin:iyyy:

Yorum yap

arkadaşlar kayıtlar tv kanallarının uyduya çıkarken kullanmış olduğu video çıkş özelliğine bağlı olarak bazı kanallarda 60 saniyey 13 mgbyt bazı kanallarda 31 mgbyt bazı kanallarda 41 mgbayt yüksek kalitede olanlar yani mpg 2 çözünürlüğü720/576 olnlarda ise yani görüntü kalitesi yüksek olan mpg formatındakiler 60 saniyeye 52 mgbyt yer kaplarona göre hesap yapabilirsiniz
                              sistemin nasıl çalıştığını bilmeyen arıza gideremez

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X