• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pkk ve TURKEY FORUM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pkk ve TURKEY FORUM

bugune kadar mach1 icin bircok forumda insanları kazıklama diyen tek kisiyim bunun icin turkey forumdan atıldıysam mach1 in kesin beni atacağını biliyorum bu geçmiste cok umurumda olmadı simdi de olmayacak
    konunun uyduyla veya baska birseyle alakası yok barzanide verdigim ornek ki alakasızdı ozetle barzani 1 ay evvel TURKIYE TOPRAKLARIMIZA GIRERSE BUNU SAVAS SEBEBI SAYARIZ DIYORDU GIRDIK HADI SAYSIN dedim 2 gun ban edildilm 2 gun umurumda degil ben o forumu sildim simdi tum turk forumlarında yerinizi seçin kampanyası başlattım para için bir firmanın köpeği olanları her şekilde affederim ama PKK = BIZIM FORUM DIYEN KAC FORUM VARSA BU GECE BUNLARI GORMEK ISTEDIM
    Herkes biliyor ki forumların asıl sebebi bu isten cıkar elde etmek ama bunu yaparken TURKLUGUNU BIR KENARA BIRAKAN FORUM TURKEY FORUMDUR orda da yazdıgım gibi bir taraf tutun TURKMUSUNUZ ? PKK MI ?
    yazdıklarım bu kadar net değildi ama verilen cevap açık açık biz PKK yız diyorlardı hatta bu degil pkk yı karıstırdıgım 10 mesaj varsa 10 uda siliniyorsa eh kusura bakmasın arkadaslar bende aptal degilim PKK = TURKEY FORUM BENIM ICIN
    bırakın 2 gün 30 saniyede ban etseler artık o forumla isim olmaz simdi siz forum yoneticileri bir taraf tutun ve açık açık biz buyuz deyin bende sizi sıkkullanılanlarda tutayım yada sileyim
    Kuzey ırakta onlarca askerimiz sehit oluyorken Almanyada türk diye insanların evleri yakılıyorken bilmem hangi sifreli kanalı izlemek icin kendini pkk sanan iki şerefsize tesekkur etmek istemiyorum
    lutfen forum olarak yeriniz bilin ve ona gore davranın yerini soylemeyen hic bir turk forumuna bugunden itibaren saygı duymuyorum

1=Yillardan beri bu kadar kotu , anlatmak istedigini anlatamayan bir turkce gordum.
    2="Herkes biliyor ki forumların asıl sebebi bu isten cıkar elde etmek" gibi yaklasimlar sacma ve aptalca.
    3="Lutfen forum olarak yeriniz bilin ve ona gore davranın yerini soylemeyen hic bir turk forumuna bugunden itibaren saygı duymuyorum" gibi sacma laflar sadece sizi ilgilendirir,bizi hic irgalamaz.
    4=PKK ya karsi olmaniz bu foruma katilan herkesi suclamanizi gerektirmez,cunku bu forumda sizinle ayni fikirde olan binlerce arkadasimiz var.
    5=Burada ganellikle birbirimizle paylasimda olmamiz,birbirimize hakaret etmememiz gerekir.
    6= Saygi duymadiginiz bir forum ile iliskinizi kesmeniz cok mantikli geliyor.
    7=Anlatmak istediklerinizi saygi cercevesinda anlatmaya calisirsaniz herkes sizi saygi ile dinler , yoksa kimse takmaz...!

Yorum yap

Konu incelenmek üzere buraya alındı.

Yorum yap

Turkeyforumda Dreambox bölümünde sıkca yazan fikrini söylerken sakınmayan bir kişiydi... diğer bölümlerde nasıl bir üslupla yazdığını pek takip etmedim.fakat gayet sert mizaçlı bir tip.ilginç geldi banada. oradaki mesajlarını silinmediyse bir okuyup tekrar yorumlayabiliriz.

Yorum yap

Her ne olursa olsun. Türkiye'nin güzide bir forumunu terör örgütüyle eşdeğer tutması hiç doğru değil bence.

Yorum yap

Daha önce de atılan @angelus34 bu. Gönderin gitsin.

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Daha önce de atılan @angelus34 bu. Gönderin gitsin.
              Çiziktirildi.

Yorum yap

Bana niye yazıyorki salak benim o forumda atma yetkim hiç olmadıki yazısını bile okumadım pes
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Muhtemelen psikolojisi bozuktur.

Yorum yap

Şovence İlginç bir yaklaşım...

Şovence İlginç bir yaklaşım...
                    Bir şeyi anlatırken forumların bilgi paylaşım yeri olduğunu unutmamalı, ön yargılı olmadan katı siyaset dayatması yapmamalıdır...
                    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

@azimkar'ın dediği gibi psikolojik sorunları olabilir...
                      Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X