Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif
160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-01-2018, 11:07   #41
digicom
V.I.P

digicom kullanıcısının avatarı

Üye No: 336
Giriş: 04-11-2005

Uydu Alıcısı: Machıne 3D

Bekliyoruz bakalım tüm kullanıcılar...
________________________________________________________________________________
İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!
digicom is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-01-2018, 23:35   #42
denizci56
IpTv Member

denizci56 kullanıcısının avatarı

Üye No: 7552
Giriş: 19-02-2006

Uydu Alıcısı: Next minix hd Amigo,Next POİNT,Next Machına3d

Machina 3D Çift tuner 25102017 yazılım yüklü:cccam 8 server ve 8 xpanel yüklü,sabit ve disegc motorda kullanıyorum,bu zamana kadarda hiçbir sorun yaşamadım.
denizci56 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-01-2018, 07:15   #43
gazialgül
Üye

Üye No: 125492
Giriş: 10-05-2013

Uydu Alıcısı: NEXT MACHLINE

Evet evet hicbır sorun yok dogru ama iptv filim izliyorsun yarıya geldı İnternete kopma oldugu zaman fılm tekrar basa donuyor buda can sıkıcı ileri gerı sayma eklenirse bu sorun kalkar nerde kaldıysan film orda izlenir beklıyoruz
gazialgül is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-01-2018, 08:46   #44
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
gazialgül tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet evet hicbır sorun yok dogru ama iptv filim izliyorsun yarıya geldı İnternete kopma oldugu zaman fılm tekrar basa donuyor buda can sıkıcı ileri gerı sayma eklenirse bu sorun kalkar nerde kaldıysan film orda izlenir beklıyoruz
- Sizin bahsettiğiniz bu özellik şuan diğer İnternet Machina serisinde test aşamasında, bir sorun çıkmazsa diğer serilere de eklenecek.
________________________________________________________________________________
Tasarım is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following 2 Users Say Thank You to Tasarım For This Useful Post:
denizci56 (18-01-2018), suzun1 (18-01-2018)
Eski 18-01-2018, 14:06   #45
suzun1
Yeni Üye

suzun1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 27054
Giriş: 20-08-2006

Uydu Alıcısı: YE-2000 MACHİNA 3D

Sizin bahsettiğiniz bu özellik şuan diğer İnternet Machina serisinde test aşamasında, bir sorun çıkmazsa diğer serilere de eklenecek. "Bekliyoruz sayın "TASARIM" sizlerde biliyorsunuz diğer cihazlarda olan iptv.deki ileri sarama özelliği bizim cihaz içinde çok gerekli"
suzun1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-01-2018, 14:10   #46
suzun1
Yeni Üye

suzun1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 27054
Giriş: 20-08-2006

Uydu Alıcısı: YE-2000 MACHİNA 3D

gazialgül, Evet evet hicbır sorun yok dogru ama iptv filim izliyorsun yarıya geldı İnternete kopma oldugu zaman fılm tekrar basa donuyor buda can sıkıcı ileri gerı sayma eklenirse bu sorun kalkar nerde kaldıysan film orda izlenir beklıyoruz.....

"bu özellik bizim cihazımız içinde bencede birinci olmazsa olmaz, sadece yaşayan bilir..."
suzun1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2018, 01:31   #47
baron1969
Yeni Üye

Üye No: 31479
Giriş: 10-10-2006

Uydu Alıcısı: next2500dpcı.plus ve machina 3d

en son 2017 yazılımı yani test yazılımı rezil özellikle kemal bey next firmasında halen varsa ona sesleniyorum ben artık bu markadan vazgeçip koraxla ilgileneceğim nedenine gelince ben yüksek rakamlar ödediğim makina 3d kullandım 3 senede işini bitirip yazılımdan yoksul hale getirdiler firma haricinde test yazılımıyla gidiyor olumsuz ayrıca ucuz rakamlarla alınan minixlerle ilgilensinler ben minix serisi almadığıma pişman oldum fazla para ödeyip çöpe atmam gereken cihazı seçmediğim için birilerin karını aptalca düşünemedim varsın ucuz cihaz kullansaydım ucuzu çöpe atmak dahakolay nasıl bir üretim politikası benim için next nasıl goldmaster bittiğse nexte bitiyor artık yazıklar olsun yüksel elektronik yetkililerine bizler maldeğiliz hizmeti ve yapılan yanlışı biliriz fazla para ömdeyeni salak zannediyorsa kimin salak olduğunu kendileri düşünsün kullanıcı aptal değil hatırlatırım by next
baron1969 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2018, 16:28   #48
zafer3801
V.I.P

Üye No: 86669
Giriş: 20-09-2008

Uydu Alıcısı: nextye2000cıs süper plus-machina3D

Kart Paylaşımı: hayır

Alıntı:
baron1969 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
en son 2017 yazılımı yani test yazılımı rezil özellikle kemal bey next firmasında halen varsa ona sesleniyorum ben artık bu markadan vazgeçip koraxla ilgileneceğim nedenine gelince ben yüksek rakamlar ödediğim makina 3d kullandım 3 senede işini bitirip yazılımdan yoksul hale getirdiler firma haricinde test yazılımıyla gidiyor olumsuz ayrıca ucuz rakamlarla alınan minixlerle ilgilensinler ben minix serisi almadığıma pişman oldum fazla para ödeyip çöpe atmam gereken cihazı seçmediğim için birilerin karını aptalca düşünemedim varsın ucuz cihaz kullansaydım ucuzu çöpe atmak dahakolay nasıl bir üretim politikası benim için next nasıl goldmaster bittiğse nexte bitiyor artık yazıklar olsun yüksel elektronik yetkililerine bizler maldeğiliz hizmeti ve yapılan yanlışı biliriz fazla para ömdeyeni salak zannediyorsa kimin salak olduğunu kendileri düşünsün kullanıcı aptal değil hatırlatırım by next
Arkadaşım yakınmalarını anlıyorum ve sana hak veriyorum.şahsen ben artık machina 3d için yeni bir yazılım beklememekteyim zira tek çanak türksat kullanıyorum 2016 yılının son yazılımı yüklü bende ve benim için yeterli oldu ancak bu cihazı internet özellikli kullanan arkadaşların beklentilerine saygım sonsuz her geçen gün solan kanal göstergesi ve zor algılayan bir kumanda problemini sandılarki ufak bir değişiklikle çözdüler nafile değişen bir şey yok hala anlaya bilmiş değilim bu firmanın teknik elemenları bu hataları görmüyorlarmı ne diyebilirizki kimse bu cihazı bize zorla alın demedi saygılarımla.
zafer3801 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2018, 17:20   #49
halil-04
V.I.P

Üye No: 39400
Giriş: 26-12-2006

Uydu Alıcısı: Next Machina3D 20000 hd 2500xdpc plus

Kart Paylaşımı: cccam

Abiler kemal bey burda kiniyorsunuz kemal bey de next firmasinda calisan bir abimiz ben sahsen taniyorum oyle bir insan degil kendisi biz hepimiz yasimizi almis insanlariz birbirimizi kirmayalim sabirli olalim Saygilarimla
halil-04 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-02-2018, 17:37   #50
gazialgül
Üye

Üye No: 125492
Giriş: 10-05-2013

Uydu Alıcısı: NEXT MACHLINE

Next yetkiler ler machene3d yazilimini verin iptv de ileri geri sarma ucuz uydularda var machene3d neden yok ikiyil once popilerdi simdi ne oldu Halen satiyorsunuz sizlere yaziklar olsun
gazialgül is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık