• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kodi youtube eklentisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kodi youtube eklentisi

Youtube 6.7.0 eklentisini bir türlü çalıştıramadım.
    arama yapmaya çalıştığımda https://ytaddon.page.link/keys buraya yönlendiriyor.

buraya girdiğimde API keys birtakım ayarlamalar gerekiyor.

birşeyler yaptım olmadı.

Kodide youtube çalıştıran nasıl çalışacağını yazarsa memnun oluruz.

Teşekkürler.

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
    Youtube 6.7.0 eklentisini bir türlü çalıştıramadım.
    arama yapmaya çalıştığımda https://ytaddon.page.link/keys buraya yönlendiriyor.

buraya girdiğimde API keys birtakım ayarlamalar gerekiyor.

birşeyler yaptım olmadı.

Kodide youtube çalıştıran nasıl çalışacağını yazarsa memnun oluruz.

Teşekkürler.
    Kodi imajı nerede kullanıyorsunuz cihazdamı pc demi veya wetek hangi cihazda
    hangi imajda sizi oraya yonlendiriyorsa o resimlere bakarak uygulayın demek istiyor
    siz youtbe eklentisini tamamen silin sonra imajın kendi içinde youtbe eklentisi var video
    eklentilrinin içinde oradan tekrar kurun açılır

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
      Kodi imajı nerede kullanıyorsunuz cihazdamı pc demi veya wetek hangi cihazda
      hangi imajda sizi oraya yonlendiriyorsa o resimlere bakarak uygulayın demek istiyor
      siz youtbe eklentisini tamamen silin sonra imajın kendi içinde youtbe eklentisi var video
      eklentilrinin içinde oradan tekrar kurun açılır

Saygılar
      Birde sizin yönlendirildiğiniz sitede uygulamanın nasıl çalışacağı anlatılıyor
      yani o resimler bir rehber yotube giriş yapmanız gerekiyor iyi, çalışması için 2 eklenti daha yüklenmesi gerekiyor 1.ci eklentide size bir kod veriliyor onu bir yere yazmanız lazım yani 2.ci eklentide kullanmak için youtube neden böyle bir uygulamaya gitti bilemiyorum yakında belki bu uygulamada ücretli olur

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

yani o resimler bir rehber yotube giriş yapmanız gerekiyor iyi, çalışması için 2 eklenti daha yüklenmesi gerekiyor 1.ci eklentide size bir kod veriliyor onu bir yere yazmanız lazım yani 2.ci eklentide kullanmak için youtube neden böyle bir uygulamaya gitti bilemiyorum yakında belki bu uygulamada ücretli olur

Saygılar
        Bir ekleme daha yapayım bu arada bende denemiş oldum Kodide youtbe eklentisi ile ilgili ne çalıştırmak istiyorsan müzik video film hemem hemen hepsinde kod istiyor API KEY Kodi dede üye girişi istiyor eskiden eklenti direk açılıyordu dediğim gibi yakında ücretli olur

Saygılar

Yorum yap

Yani Youtube'u da mı kaybediyoruz?
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Saygılar

2. eklenti dediğiniz hangisi hangi eklentiyi yüklemeliyiz ki onada not ettiğimiz kodu gireklim.???

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
              2. eklenti dediğiniz hangisi hangi eklentiyi yüklemeliyiz ki onada not ettiğimiz kodu gireklim.???
              o sizi yönlendirdiği sitede ki resimlere göre uygularsanız sistem çalışır

Açtığınız zaman bu görüntü gelir

sonra bu iki uygulamayı kurmak gerekiyor

sonra böyle bir sayfa geliyor orada diyorki buradaki kodu üstteki google .com/ device adresine girmeniz lazım ondan sonraki bilgiler zaten sizin kişisel bilgileriniz kullanıcı adınız şifreniz her neyse bunları uygulamanız gerekiyor

Saygılar

Yorum yap

o sizi yönlendirdiği sitede ki resimlere göre uygularsanız sistem çalışır

Açtığınız zaman bu görüntü gelir

sonra bu iki uygulamayı kurmak gerekiyor

sonra böyle bir sayfa geliyor orada diyorki buradaki kodu üstteki google .com/ device adresine girmeniz lazım ondan sonraki bilgiler zaten sizin kişisel bilgileriniz kullanıcı adınız şifreniz her neyse bunları uygulamanız gerekiyor

Saygılar
                ''sonra bu iki uygulamayı kurmak gerekiyor'' derken uygulama youtube diğer uygulama hangisi.
                iki kere giriş yapın derken ne demek istiyor.
                kusura bakmayın bir türlü anlayamadım bir şeyi kaçırıyorum arada da kitlendim neyi kaçırıyorum.
                yoruyorum sizi de kusura bakmayın.

Yorum yap

yönlendirilen googl site neyse kodu girdikten sonra ekrana gelen bir ID no onuda oradan alıp kodi deki yazılacak bölüme yazacaksın yani bir nevi otokontrol sistemi siz youtbe üyeyseniz zaten bigileriniz çıkacaktır

Saygılar

Yorum yap

Bir not daha işlemlerini hem kodi hemde internet üzerinden yönlendirildiğin sitelerde yapacaksın niye bu kadar zorlaştırıyorlar maksat kodi üzerinde etkileşimi sağlamak çünki artık kodi de başlı başına bir sistem her cihazda çalışıyor

Saygılar

Yorum yap

Cihazdan aldığım kodu

Busayfaya girdim ve önergeleri bir bir uyguladım

Buraya kadar her şey normal cihazdan devam et dediği zaman zatan önceden belli olan kod sayfası bu sayfadan sonra kayboluyor giriş yap dediğimiz zaman tekrar kod veriyor ayarlara girdiğin zamanda https://ytaddon.page.link/keys bu linke yönlendiriyor orayada gittiğin zaman bir çok sayfa rehber anlatımı var orada bende takıldım testlere devam bakalım sonuç ne çıkacak

Saygılar

Yorum yap

Birde Bu https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=267160 linkteki açıklamayı
                        buldum burada da aynı konular anlatılıyor

Saygılar

Yorum yap

https://github.com/jdf76/plugin.vide...sonal-API-Keys .

Sanırım bu oluyor ama ben de bir yerde takıldım, bakalım nasıl çözeceğiz.

Sevgiler...

Yorum yap

API Key Creation
                            This page outlines how to create your own set of API keys for use with the YouTube add-on.
                            Sign in at https://console.developers.google.com/ bu linkle alakalı

API Anahtarı Oluşturma
                            Bu sayfada, YouTube eklentisiyle kullanmak için kendi API anahtar kümenizi nasıl oluşturacağınız açıklanmaktadır.
                            Adresinde oturum açın

Saygılar

Yorum yap

Ustalar sizde takıldıysanız benim yapamamam normal.

Ben API anahtar oluşturdum sanırım. onuda kodideki youtube ayarlarına ekliyorum. ama olmuyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X