• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (5V.398) 28.05.2015 Tarihli Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sorun yok bildirdim olayı cevap gelince dönerim sana..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

ustalar cihazı arka anahtardan açtığımızda ekranda 2 saniye kadar loading sonra booting diyip açılıyor bu loading sizdede geliyormu?
        NEXT8000XCAM(1.3)-BOTECH CA 9000 Cİ CPA (YENİ HARDWARE)-NEXT8000XCAMPLUS-NEXT8000XCAMPLUS PCM1725-NEXT9000 CI-NEXT7500 CIXPA-YUMATU MX 700 FTA-DREAMBOX 500s-NEXT MACHİNA...

Yorum yap

hudu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ustalar cihazı arka anahtardan açtığımızda ekranda 2 saniye kadar loading sonra booting diyip açılıyor bu loading sizdede geliyormu?
          Tabiiki de geliyor bu tüm cihazlara haiz bir şeydir.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Normal hep öyleydi zaten açılışta ..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Tabiiki de geliyor bu tüm cihazlara haiz bir şeydir.
              mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Normal hep öyleydi zaten açılışta ..
              anladım daha önce dikkatimi çekmemiş demekki geçende 15-20 kere boot tan yazılım attım üst üste acaba dedim ram da flashta sıkıntımı yaptım diye sormuştum
              NEXT8000XCAM(1.3)-BOTECH CA 9000 Cİ CPA (YENİ HARDWARE)-NEXT8000XCAMPLUS-NEXT8000XCAMPLUS PCM1725-NEXT9000 CI-NEXT7500 CIXPA-YUMATU MX 700 FTA-DREAMBOX 500s-NEXT MACHİNA...

Yorum yap

free share doğru düzgün çalışmıyor vod larda filmler açılmıyor free share nin neyi açtığı belli adut.. xxl koskoca hotbird uydusunda free sharenin açtığı müzik kanalı yok Bir tane mtv müzik kanalı açılmıyor eskiden açılan MTV HD açılmıyor milleti hep adut.. kanal izliyor sanıyorlar BIS TV (13.0°E & 19.2°E & 5.0°W) Paketi Emu Hàck !! yazıyor bazı cihazlarda mayısın onbeşinden beri izleniyor koreli mühendislerde geldi istanbula bizim cihazlara yaz tatilinden sonra verilecek anlaşılan kısaca uyumaya devam next

Yorum yap

Kardeş forumda verdiğim cevabın aynısı.

yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  free share doğru düzgün çalışmıyor vod larda filmler açılmıyor free share nin neyi açtığı belli adut.. xxl koskoca hotbird uydusunda free sharenin açtığı müzik kanalı yok Bir tane mtv müzik kanalı açılmıyor eskiden açılan MTV HD açılmıyor milleti hep adut.. kanal izliyor sanıyorlar BIS TV (13.0°E & 19.2°E & 5.0°W) Paketi Emu Hàck !! yazıyor bazı cihazlarda mayısın onbeşinden beri izleniyor koreli mühendislerde geldi istanbula bizim cihazlara yaz tatilinden sonra verilecek anlaşılan kısaca uyumaya devam next
                  Yıllardan beridir uyduculuk mesleğini icra eden biri olarak bu yazdıklarınıza gerçektende ÜZÜLDÜM...Neden üzüldüm biliyormusunuz.? Hadi diğer yazdıklarınızı geçtim ama BIS TV (13.0°E & 19.2°E & 5.0°W) Paketi Emu Hàck !! işte bunun anlamını bilmiyor olmanız gerçektende çok ilginç.!!!! Zaten söz konusu paketin çoğu Kanalı FREESHARE de açılmaktadır...Bunu neden bu kadar dert ediyorsunuz bana ilginç geldi gerçektende.Peki o paketin sadece bir uycu cihazı markasında açıldığını biliyormusunuz.? Ki biliyorsunuz TF da zaten işleniyor bu konu...O paketi açan cihaz yeni cihaz olup ne olup olmadığı daha belli değildir,siz EMU ya düşen her paketi açan cihazı alırmısınız.? Eğer alıyorsanız eviniz cihazdan geçilmiyordur sanırım.! Bundan yaklaşık 6 yada 7 ay önce yine ortada SKY-İTALY HD leri FREE SHAREDE açan bir cihaz vardı hatırlıyormusunuz.? Evet evet yabancı değiliz değilmi NEXT-POİNT şimdilerde ne zamandan beri açılmıyor peki.? Yada açan bir cihaz varmı(YASAL KART)haricinde,yok değilmi.??? Şimdi gelelim BİS paketi EMU olayına bu okuyacaklarınızı iyice ETÜD edin lütfen,bu işler nasıl oluyor.
                  Yakında ilgili PLATFORM kart değişikliğine gideceğinden ortada yaklaşık 6 ay yada biraz daha uzun bir boşluk oluşturtturur.İşte burada özelliklede YENİ firmalarla dirsek temasına geçilerek yazdığım süreyi içeren KEY kod ALTYAPI işleyişleri o üreticilere verilir.Onlarda yazılımcılara vererek yazılımlarla cihaza gömer sizde böylece EMU ile izlemeye başlarsınız.Taaki bu durum kart değişimine kadar devam eder durur ve evet şimdi bombaya hazır olun,bir gün kalkar bakarsınız oda ne ekran simsiyah kapı duvar olmuş.Geçersiniz PC başına başlarsınız ne olduki bu yayınlar EMU dan gitti diye,işte o anda acı gerçekle yüzyüze gelirsiniz çünkü artık ilgili platform KART değişikliğine gitmiştir.Sizde elinizde almış olduğunuz cihazla birlikte kaderinize terkedilirsiniz,örnekmi;****** ve ******* türevi cihazlar doğru dürüst yazılımlarını bile bulamazsınız.
                  SONUÇ:Eleştiriye eyvallah ama YAPICI olması kaydı ile.Yoksa ne olduğu belli bile olmayan cihazlara istinaden siz dersenizki UYUYORSUNUZ siz MACHİNA yazılım gurubu işte burada kusura bakmayın ama duracaksınız.!!! Evet cihazda bazı geçici sıkıntılar olabilir ama en azından devamlı bir şekilde üzerinde çalışılıp hem düzeltiliyor hemde yeni özellikler ekleniyor.Haa yinede beğenmeyen varsa cihazı ve çalışmaları o zaman yapılacak iş çok basit gider daha iyisini bulur ve yenisini alır kendini sinir etmekten kurtulur.Eleştiri yaparken diğer KULLANICILARIDA düşüneceksiniz çünkü size ters gelen diğer insanlara doğru gelebiliyor.SAYGILAR.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci üstat ortada stabil çalışan free share yok kanallar donup kalıyor izlerken yayın şifreli uyarısı veriyor kanalın üstünde bekleki kanal açılsın free sharede hangi kanalları izlettirmek isterlerse onu izlersin hotbird MTV HD, MGM HD,NICOLEDION HD , EUROSPORT HD KANALLARINI İZLİYORDUM şimdi hiçbiri açılmıyor zaten NOVA SKY CYRF paketi yok biss konusuna gelince 15 mayıstan beri bir cihazda çalıştığı biliyorum emuyu cihaza koymuşlar demek ki çalışıyor BU KANALLAR emuyla açılsın ister bir gün ister bir ay ister bir yıl isterse 1 dakika kimse garanti vermez gittiği yere kadar interneti olmayanlar için free share nin arada bir fişini çekiyorlar günlerce çalışmıyor internet üzerinden vod bölümünde ki filimler açılmıyor eksik bulduklarım kendi yorumlarım arkadaşlar

Yorum yap

Tabiki doğrudur bunlar arkadaş

Yorum yap

dijitalci üstat ortada stabil çalışan free share yok kanallar donup kalıyor izlerken yayın şifreli uyarısı veriyor kanalın üstünde bekleki kanal açılsın free sharede hangi kanalları izlettirmek isterlerse onu izlersin hotbird MTV HD, MGM HD,NICOLEDION HD , EUROSPORT HD KANALLARINI İZLİYORDUM şimdi hiçbiri açılmıyor zaten NOVA SKY CYRF paketi yok biss konusuna gelince 15 mayıstan beri bir cihazda çalıştığı biliyorum emuyu cihaza koymuşlar demek ki çalışıyor BU KANALLAR emuyla açılsın ister bir gün ister bir ay ister bir yıl isterse 1 dakika kimse garanti vermez gittiği yere kadar interneti olmayanlar için free share nin arada bir fişini çekiyorlar günlerce çalışmıyor internet üzerinden vod bölümünde ki filimler açılmıyor eksik bulduklarım kendi yorumlarım arkadaşlar
                        Bakınız bu meret malum adı üstünde zaten BEDAVA paylaşım...Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey ne yazikki yok,bizler ancak yazar dururuz ama noktayı NEXT firması koyar.BİSS platformuna gelince ne yazdı isem o ona artık diyeceğim bir şey yok.Cihazda 2 yada 3 ay bedava izleyeceğim diye evime adı sanı duyulmamış ne olduğu belli olmayan cihaz alacak halim yok... Haa eğerki bu kodları NEXT alır cihazlara verirse ne ala o zaman gereken zaten yapılır. Bana ileri dönük DESTEK lazım bir kaç aylık değil zaten kaldıki yazmış olduğum gibi AB-SAT paketi zaten FREESHAREDE açık neden kafama takayımki.! Ama VOD larda haklısınız işte ona eyvallah ben zaten bu durumu DOKTOR üstada yazmıştım.Kendiside bunun farkında ve konu üzerinde çalışılacak malum o bölümde yeni gelişmeler olmuştu,her şeyin yerine oturması zaman alabilir.Biraz sabır gerekiyor...
                        MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Emeği geçen ve bu cihazı çok yukarlara taşıyan ve hiç bir zaman yardımını esirgemeyen tüm çalışanlara çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.
                          kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

Ayrıca hiç durmadan yakınan ve şikayetçi olan arkadaşlar lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve artık nankörlük yapmayın! Zira burada, maddi çıkar gözetmeden emek verenlere çok ayıp oluyor. Yeter artık...
                            kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

- Stabil bir yayın izlemek istiyorsanız bakın yukarıda mach1'in verdiği server var. Onunla irtibata geçip bir server alabilirsiniz.

Yorum yap

Burdan bütün ustalara saygısızlık yapılmasın cihaz çok stabil ve düzgün çalışıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X