• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT YE-2000 SUPER HDTV 12.10.2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

[ı]thank you dear[/ı]

Yorum yap

yeni yazılım hayırlı olsun.
      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
      VU+ SOLO 2
      Popcorn Hour A-210
      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

teşekürler elinize saılık ustad

Yorum yap

gerçekten açmıyormu

sedattascı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu yazılımı yapan her kimse absat viacces 2 şifreleme sisteminide ekleseydi
          ne olurdu absat-biss paketi açmıyor.bir taraftan yaparken öbür taraftan bozmuş
          doğrumu söylüyon arkadaş.ben daha denemedim de.o zaman üstaadlardan bi yardım cevabı gelebilir diye düşünüyorum...

Yorum yap

1 derece batıdaki nagralı paketleri açıyormu?..slmalr...

Yorum yap

bu yazılımı yapan her kimse absat viacces 2 şifreleme sisteminide ekleseydi
              ne olurdu absat-biss paketi açmıyor.bir taraftan yaparken öbür taraftan bozmuş
              Sevgili @sedattascı arkadaşım ben de bu yazılımı yükledim sonra da softcam attım ve bu kanalları izliyorum bi sorun yok.

Saygılar
              I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
              YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
              2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
              Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

biribirimizi kandırmayalım

Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sevgili @sedattascı arkadaşım ben de bu yazılımı yükledim sonra da softcam attım ve bu kanalları izliyorum bi sorun yok.

Saygılar
                arkadaşlar ne gerçekse onu yazalım ki hepimiz anlayıp uygulayalım.yani şimdi bu son yazılımla sende ab sat paketi açıyor dimi..pes doğrusu...

Yorum yap

Saygılar
                  amma attın şimdi benim gibi kaç kişi izleyemiyor okumadınmı nasıl
                  yaptınsa anlatta bizde yapalım.gerçi ab satlarda gitti ya neyseee.

Yorum yap

amma attın şimdi benim gibi kaç kişi izleyemiyor okumadınmı nasıl
                    yaptınsa anlatta bizde yapalım.gerçi ab satlarda gitti ya neyseee.
                    Ne sana ne de kimseye bişe attığım yok.Önce kelimelerine dikkat et.
                    Dün gece bile animaux ta türkçe seslendirilmiş belgesel izliyordum.Ab Sat paketindeki bütün kanalları açmıyor ki zaten.
                    Ayrıca ekstra bi şey de yapmadım.Yazılım dan sonra fabrika ayarlarına dönüp softcam attım ve çökmemiş olan Animaux,XXL,dorcel,hıstorı,ches and peac gibi kanalları izliyorum.

Eğer sen sorun yaşıyorsan bi önceki yazılıma dön o zaman
                    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                    Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Ne sana ne de kimseye bişe attığım yok.Önce kelimelerine dikkat et.
                      Dün gece bile animaux ta türkçe seslendirilmiş belgesel izliyordum.Ab Sat paketindeki bütün kanalları açmıyor ki zaten.
                      Ayrıca ekstra bi şey de yapmadım.Yazılım dan sonra fabrika ayarlarına dönüp softcam attım ve çökmemiş olan Animaux,XXL,dorcel,hıstorı,ches and peac gibi kanalları izliyorum.

Eğer sen sorun yaşıyorsan bi önceki yazılıma dön o zaman
                      zaten bir önceki yazılımdayım zaten artık kıymetide kalmadı biss paketi çöktü sayılır.

Yorum yap

Arkadaşlar son yazılımı attım sonrasnda 16.11.10 tarihli softcamıda attım fakat hellasattaki kanalları izleyemiyorum çözmüyor. hordbirdde absat çöktü hellasata damı yasıdı.? Next en iyisi diye aldım ama fos çıktı.
                        Hiç Bir iyliğim Cezasız Kalmadı..dunkes:

Yorum yap

hukla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaşlar son yazılımı attım sonrasnda 16.11.10 tarihli softcamıda attım fakat hellasattaki kanalları izleyemiyorum çözmüyor. hordbirdde absat çöktü hellasata damı yasıdı.? Next en iyisi diye aldım ama fos çıktı.
                          Birincisi daha 4. mesajınız forumu iyi okuyun. Forumda aradığınız cevapların hepsi var. Fos olan sizin okuyup takip etmemeniz sanırım..
                          Computer High Engineer
                          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

sabahtan beri geziyorum siteyi çok konu var link ver kardeş.

Yorum yap

hukla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sabahtan beri geziyorum siteyi çok konu var link ver kardeş.
                              Ling burada http://www.mach1digital.com/mach1for...091#post456091
                              Bulsat için (softcamkdb )dosyasını atacaksınız sadece softcam olmaz
                              softcam biss ****** için geçerlidir Ve girişler usb menüsünde iken kırmızı tuş 1234 cass seçeneğinden emuyu açmayı ihmal etmeyin.
                              kolay gelsin.

Yorum yap

Teşekkür ederim kardeş sağol. biri 6 kb diğeri 64 kb ikisinidemi atacaz.?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X