• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 2000 Ci Plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Ye 2000 Ci Plus

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Next Ye 2000 CI Plus cihazım var.Bu cihaza Ankara'da yeni yazılım yükleyecek bir yer bulamadım.Ne yapmam gerekir.Bu konulara biraz fransızım, yardımcı olursanız teşekkür ederim

Yazılım veya key yüklemek için gerekli olan RS232 kablonuz varsa işiniz kolay. Eğer yoksa öncelikle bunu temin etmeniz gerekir.

Yorum yap

kolay arkadaşım akşama iş dönüşü marketen alırım.Ya gerisi

Yorum yap

Sen kablonu al gerisi kolay

Yorum yap

Tamamdır.Akşam ssat 19'da görüşürüz, teşekkürler.

Yorum yap

06.06.2007 tarihli mesajınızda bu cihazlar bitti demişsiniz?Cihaz bilgisinde bir yanlışlık yok değilmi.

Yorum yap

Sistem bilgilerin Fmb ise hiç başlamayalım. Çünkü onlara yazılım yok.

Yorum yap

Bunu nasıl anlarım

Yorum yap

cihaz bilgisine bak acıksa acık deyilse kırmızıya bas 1234 bas emu acılır bilgide fmb mi yazıyor ınf yazıyor ona göre bildir
                  AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar,
                    bu konu arkadaşımla ilgili; Bende gm 9400 VCI var ama ben çok basit yükleyebiliyorum fakat next yazılım yükleme bana biraz karmaşık geldi siz biraz konuyu açarsanız. Ben buradan telefonla kendisini yönlendirebilirim.

Ayrıca Yazılım versiyonunun İnf 505a051905 olduğunu öğrendim. teşekkürler.

Yorum yap

yanik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Merhaba arkadaşlar,
                      bu konu arkadaşımla ilgili; Bende gm 9400 VCI var ama ben çok basit yükleyebiliyorum fakat next yazılım yükleme bana biraz karmaşık geldi siz biraz konuyu açarsanız. Ben buradan telefonla kendisini yönlendirebilirim.

Ayrıca Yazılım versiyonunun İnf 505a051905 olduğunu öğrendim. teşekkürler.
                      İşte işinizi kolaylaştıracak açıkllamalar.
                      Linki tıklayın..http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1121
                      Ve işte @mach1 üstadın emekleri:http://www.mach1digital.com/mach1for...488#post266488
                      İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                      CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                      KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                      ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

herkese teşekkürler
                        bende bu foruma yeni üye oldum ve gerçek bir forum tadında ve de yardımlaşma çok iyi
                        biraz uğraşalım sorun olursa tekrar görüşmek dileğiyle

Yorum yap

next ye 2000 cı plus

cihaz bilgisi INF 505???? diye devam ediyor.rs 232 kablomuda aldım şimdi ne yapmam gerekiyor

Yorum yap

#11. Mesajda arkadaş gerekli linkleri eklemiş oraları takip ederseniz sanırım yapabilirsiniz.

Yorum yap

akşam biraz uğraştım ancak, gerekli olan dosyaları indirdim fakat yükleme esnasında sistem dosyayı bulamadı diye bir ibare çıkıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X