• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• polsat paketi ne alemde bi bilgisi olan var mı artık k.e.y auto olmuyor sanırım discoveryler gitti, mtv polska vh1 gitti extreme sport E! BBc kanalları gitti ne yapmalıyız hangi dosyaları atsak geri gelir yoksa bu kanallar da nagra versiyonunu yükseltti bilgilendiriseniz sevinirim

Yorum yap

• giden kanallar nagra3 geçti şuan için yapılacak birşey yok

Yorum yap

• hocam ilk sayfada premier auto yazıyor düzeltirmisiniz hergün açtığımda açıldığını zannediyom da size zahmet
        next machina 3d

Yorum yap

• Sayın, Uzman Ustam Softcam içindeki bislerde raiınt **** lerini acmıyor bilgilerinize, emeklerinize ve yardımlarınıza çok teşekür ediyorum, Saygılarımla
          :tr:

Yorum yap

• düzeltiriz

Yorum yap

• sayın uzman 8000 serisi plusların yazılımı henüz yok galiba ekndi diye yazmışsınızda
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Rai Int Ve Ans Tv Biss düzeltildi.

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Rai Int Ve Ans Tv Biss düzeltildi.
                  Sayın, Uzman Ustam Çok teşekür ediyorum saygılarımla.
                  :tr:

Yorum yap

• merhabalar uzman usta
                    benim size birkaç tane sorum olacak yeni aldığım 2000 cx süper plus cihazım var bununla 1. sayfada vermiş olduğun güncellemeleri düzgün olarak yapamıyorum sonunda donuyor cihazın fişini çekmem gerekiyor, ama sadece polsattan geriye kalanları izleyebiliyorum. Bunun yanı sıra sirius ve astra uydularını da bağladım onlardan şuana kadar açabildiğim kanal yok. cihazımda 117a yazılımı var yanlış birşey yapmakta istemiyorum 30.10 tarihli yazılımın yorumlarını okuduğumda genelde olmadığını eski yazılıma geri dönmeleri gerektiğini yazmışlar.Kullanmam gereken yazılım hangisi?
                    birde astra ve siriusta (pghariç) kanal açabilirmiyim ?

şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• hercai_20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      merhabalar uzman usta
                      benim size birkaç tane sorum olacak yeni aldığım 2000 cx süper plus cihazım var bununla 1. sayfada vermiş olduğun güncellemeleri düzgün olarak yapamıyorum sonunda donuyor cihazın fişini çekmem gerekiyor, ama sadece polsattan geriye kalanları izleyebiliyorum. Bunun yanı sıra sirius ve astra uydularını da bağladım onlardan şuana kadar açabildiğim kanal yok. cihazımda 117a yazılımı var yanlış birşey yapmakta istemiyorum 30.10 tarihli yazılımın yorumlarını okuduğumda genelde olmadığını eski yazılıma geri dönmeleri gerektiğini yazmışlar.Kullanmam gereken yazılım hangisi?
                      birde astra ve siriusta (pghariç) kanal açabilirmiyim ?

şimdiden teşekkürler.
                      Merhabalar,
                      Sayın Hercai_20,
                      Valla 30.10 yazılımı için genelde olumsuz yazılar Ben pek okumadım. Eğer yazılımları sırayla atmış iseniz hiç sorun yaşamıyorsunuz. Kaldı ki Ben oldukça da memnunum. Bence eksik ve yanlış okuma durumu var. Ama şimdi Siz Güncel Yazılımı yükleyince, sorun yaşayacaksınız. Bu kaçınılmaz, çünkü, yazılımların alt yapıları değişti. Yani şöyle sorun yaşayacaksınız; cihazınız fabrika ayarına dönecek ve her şeyi baştan kurup, kanalları yeniden taratacaksınız. Ama bundan başka çare de yok. Sonra yeni softcam'leri yükleyin ve Bence hiçbir sorununuz kalmayacakdır. Ben gayet iyi bir şekilde olabilecek kanalları izliyorum.
                      Bilgilerinize sunarım.
                      Saygılarımla.
                      "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Uzman hocam ilk sayfaya next-wawe 10000 serisi için yeni dosya eklendi görünüyor fakat dosyayı çektiğimde 14,11 tarihli dosya çıkıyor. Bi yanlışlık yok değilmi?

Yorum yap

• ertanos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Uzman hocam ilk sayfaya next-wawe 10000 serisi için yeni dosya eklendi görünüyor fakat dosyayı çektiğimde 14,11 tarihli dosya çıkıyor. Bi yanlışlık yok değilmi?
                          Merhabalar,
                          Sayın Ertanos,
                          Merak edilecek bir durum yok. Dosyanın tarihi değişmemiş olabilir ama dosya güncel.
                          Bilgilerinize sunarım.
                          Saygılarımla.
                          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• İlginize teşekkür ederim.

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Merhabalar,
                              Sayın Hercai_20,
                              Valla 30.10 yazılımı için genelde olumsuz yazılar Ben pek okumadım. Eğer yazılımları sırayla atmış iseniz hiç sorun yaşamıyorsunuz. Kaldı ki Ben oldukça da memnunum. Bence eksik ve yanlış okuma durumu var. Ama şimdi Siz Güncel Yazılımı yükleyince, sorun yaşayacaksınız. Bu kaçınılmaz, çünkü, yazılımların alt yapıları değişti. Yani şöyle sorun yaşayacaksınız; cihazınız fabrika ayarına dönecek ve her şeyi baştan kurup, kanalları yeniden taratacaksınız. Ama bundan başka çare de yok. Sonra yeni softcam'leri yükleyin ve Bence hiçbir sorununuz kalmayacakdır. Ben gayet iyi bir şekilde olabilecek kanalları izliyorum.
                              Bilgilerinize sunarım.
                              Saygılarımla.

sayın Erdem TERZİ
                              yardımların için teşekkürler . İlk olarak olumsuz yazıları başka bir sitede okudum. 30.10 yazılımını yüklemekle cihaz restart olacaksa o sorun değil zaten kanalları tam dizmedim, sirius ve astrada alabileceğim kanal varmı ?
                              astrada yok ise thor a ceviririm çanağa çoklu lnb bağladım uydular arasında geçiş sorunum yok kolaylıkla ayarlıyabiliyorum. yani nedede kanal alabilirim ?tavsiyen ne olur.

saygılarımla...

Yorum yap

• arkadaşlar gs metalist maçı yabancı uydularda hangi kanallarda bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X