• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 29.07.2009 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Alıntı:
    karal_72 tafarından gönderildi
    arkadaşlar uydudan yazılımı yukledım dıgı tv gıttı :S emu acık söyledıgınız frekanstata yarımsaattır acık duruyor ama acılmadı ne yapmam lazım eskı yuklemeye donebılırmıyım ?

Tkantar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun ilk mesajında sizin cihazınıza uygun yazılımı indirip yükleyin sorun kalmaz (Uyduda bulunan yazılım bundan daha eski)

Sorunu şöle hallettim aynı sorunu yaşayanlar için son yazılım yukledikten sonra emu *** bölümünü sarı tuşla resetleyın kanallar acıldı ..

Yorum yap

• merhabalar uzun zamandır siteye üyeyim zaman zaman girip inceliyorum son yazılımları alıyorum ve yüklüyorum ama benim anlamadığım daha önceden açılan bir sürü şifreli kanal vardı şu anda yeni yazılıları yüklüyorum yüklüyorum açılan felan yok acaba ben bir yerde yanlışmı yapıyorum anlamadım yardımcı oalcak bir arkadaş varsa ve yardımcı olursa çok sevincem valla tşk ederm şimdiden

Yorum yap

• bluely Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        merhabalar uzun zamandır siteye üyeyim zaman zaman girip inceliyorum son yazılımları alıyorum ve yüklüyorum ama benim anlamadığım daha önceden açılan bir sürü şifreli kanal vardı şu anda yeni yazılıları yüklüyorum yüklüyorum açılan felan yok acaba ben bir yerde yanlışmı yapıyorum anlamadım yardımcı oalcak bir arkadaş varsa ve yardımcı olursa çok sevincem valla tşk ederm şimdiden
        dostum daha önce emuyla açılanlar nds veya nagra 3 olduğundan uydu sayısı az olan dostlarımıza tafsiyem daizek motor kullanarak daha fazla uyduları izlemeleri olacaktır
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• CX Super Plus 29.07.2009 yazılımında yaptığınız kayıtları izlerken Play / Pause tuşu olan mavi tuş çalışmıyor...
          Bazen ;
          Yıldızları süpürürsün, farkında olmadan
          Güneş kucağındadır, bilemezsin
          Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür
          Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın
          Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın
          Uçar gider, koşsan da tutamazsın
          W. SHAKESPEARE

Yorum yap

• tuncaibo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            CX Super Plus 29.07.2009 yazılımında yaptığınız kayıtları izlerken Play / Pause tuşu olan mavi tuş çalışmıyor...
            evet dostum yeni yazılımda çalışmıyor fakat ileri geri tuşlarla kumanda edebilirsini
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              evet dostum yeni yazılımda çalışmıyor fakat ileri geri tuşlarla kumanda edebilirsini
              Evet öyle yapıyorum. Gerçi sık kullandığım bir şey değil. Ancak yinede bir önceki yazılıma döndüm. Yeni yazılım çıkıncaya kadar bu şekilde kullanırım...
              İyi çalışmalar...
              Bazen ;
              Yıldızları süpürürsün, farkında olmadan
              Güneş kucağındadır, bilemezsin
              Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür
              Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın
              Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın
              Uçar gider, koşsan da tutamazsın
              W. SHAKESPEARE

Yorum yap

• çöktüüüüüü

Yorum yap

• next cx sp cihazıma 29.07.2009 tarihli yazılımı uydudan yukledıkten sonra yayın durdurma tusu olan mavı tus calısmıyo ve kayıt edılen lerı ızlerken ılerı gerı sarma tusları calısmıyo
                  ilgilenırsenız sevınırım
                  Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

• yazılım için teşekkürler
                    kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

• Ustalar kolay gelsin sizlere bir sorum olacak şu an next super plu cıs 2000 kullanıyorum yüklediğim yazılımlar hotbird ve turksat uydusunda herhangi bir işe yaramıyor aynı zamanda ke y lerde bir işe yaramıyor. uydumu hotbird den hangisine çevirmemi önerirsiniz çünkü hotbird artık hiç bir işe yaramıyor, şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• thor uydusu şuan itibarile belgesel film ve adult adına isteklerinizi yeri getirebilir aparat takıp sirüsüde alırsınız daha iyi olur

Yorum yap

• yeni yazılımdaki sssp ne işe yarar hangi programla kullanılır?

Yorum yap

• bugün digi tv paketi açılmıyor. program çöktümü acaba?

Yorum yap

• aragornilti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bugün digi tv paketi açılmıyor. program çöktümü acaba?
                              Sadece Auto çökmüştür Güncel Softcam Yada ******* elle girerek yayınları izleyebilirsiniz...
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• elleriniz dert görmesin üstadlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X