• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

18000HD-CX kanal geçiş sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 18000HD-CX kanal geçiş sorunu

Arkadaşlar almış olduğum bu ürünün kanal geçişleri çok yavaş.2 sn gibi sürüyor.Benimkindemi problem var yoksa genelimi böyle?Eğer öyleyse ayıp etmişler.30TL ye satılan aletler bile canavar gibi..Birde kumandaları da çok zor çalışıyor.2-3 kere basmak gerekiyor.dunkes:
    Diğer kullanıcıların nasıl acaba?

hiç kullanan yok glb.bi enayi benmişim

Yorum yap

UHU Nickli Üyeden Alıntı
      Arkadaşlar almış olduğum bu ürünün kanal geçişleri çok yavaş.2 sn gibi sürüyor.Benimkindemi problem var yoksa genelimi böyle?Eğer öyleyse ayıp etmişler.30TL ye satılan aletler bile canavar gibi..Birde kumandaları da çok zor çalışıyor.2-3 kere basmak gerekiyor.dunkes:
      Diğer kullanıcıların nasıl acaba?
      Anten sisteminiz iyi ayarlı değilse, cihazın sinyal algılaması zayıf olur. Öncelikle sisteminizi kontrol edin. Sinyallerinizi maksimum seviyeye çıkartın, kanal geçişlerinin hızlandığını göreceksiniz.

Yorum yap

Birde görüntü ayarlarını Tv'den kontrol yaparsanız geçiş süreleri hızlanıyor.
        Eğer kaynaktan kontrol seçilirse görüntü daha iyi oluyor ama bu seferde görüntüyü upscale edip yayına göre çözünürlüğü ayarladığı için kanal geçiş süreleri uzamakta.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Birde görüntü ayarlarını Tv'den kontrol yaparsanız geçiş süreleri hızlanıyor.hocanın dediği gibi iyi oluyor. usals kulanıyorum .10. çıkışlı dyzekle bağladım redline marka usal sı . dayzek 1. bağlıyom çanak kurmadığım yünlere çeviriyorum. 2 .42 türksat derece.3.28 arabsat derece.4. 13 hotbir derece.5.09 eyro 9derece.6.07 nilesata dereceler çanaklar kurulu hapsi usals dayzekler bir arada kulanıyorum .ben çanak montajcısıyım .e olacak bu kadar.taknolajiyi kulanacaksın.

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Birde görüntü ayarlarını Tv'den kontrol yaparsanız geçiş süreleri hızlanıyor.
            Eğer kaynaktan kontrol seçilirse görüntü daha iyi oluyor ama bu seferde görüntüyü upscale edip yayına göre çözünürlüğü ayarladığı için kanal geçiş süreleri uzamakta.
            bu ayarları nasıl yapacağım?kaynaktan ayar nedir?

Yorum yap

UHU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bu ayarları nasıl yapacağım?kaynaktan ayar nedir?
              Menü - TV Sistemi - Video Çözünürlük kısmından ayar yapabilirsiniz.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X