• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ntv spor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ntv spor

next 9000 ultra ntvspor biss şifresi açmıyor denemediğim yazılım şifre kalmadı nedenini bilen varmı

gungor27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next 9000 ultra ntvspor biss şifresi açmıyor denemediğim yazılım şifre kalmadı nedenini bilen varmı
    yeni tarihli softcam atın cıhazına açar

Yorum yap

Yıllarca kullanılmayan next 9000 ultra mı oğluma verdim. Ntv sporu seyredemediğini için *** yükleyebilirim diye geri aldım. ***-fly_Ver1.72 *** yükleyiciği temin ettim. Bağlantımı standby da iken yaptım. Pc ile cihaz arasındaki bağlantı da tamamlandı. *** dosyasını seçtim ancak yükleme gerçekleşmedi. Defalarca tekrarladım sonuç alamadım.

******* elle girmeyi denedim. Kanal üzerinde iken mute + exit tuşu ile açılan menüde ilgili yerlere 16 haneli ******* girdim. son keyi girdikten sonra ****** xx xx xx xx .. haline gelmekte save olmamakta, çıkış yapıp tekrar yazdığım keylerin üzerine geldiğimde ****** 00 00 00 00 .. şeklinde görünmekte.
      Bu konuda başınızı ağrıttığım için özür dilerim. Yardım edilirse çok sevineceğim. Saygılar,

Yorum yap

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Dosyanın geçersiz olduğu söyleniyor.

Yorum yap

Next ye 9000 xcam ultra’ mdaki yazılım eski olduğundan attığım softcam dosyaları tam yükleme yapmıyor ve çalışmıyormuş. Önce www.nebutv.net adresinde bulduğum 10.02.2010 tarihli yazılımı yükledim. Daha sonra fabrika ayarlarına dönerek kanalları yeniden tarattım. www.dijium.com adresinden temin ettiğim softcam' i yükledikten sonra Next ye 9000 xcam ultram da ntv spor açmaya başladı. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X