• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 10.6.2008 Tps Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerek kalmadı artık yeni yazılım geldi. Yinede emeklerin için teşekkürler
    sayın tasarım , polsat actı ama TPS yok , ne yapmalıyız....lutfen bilgilerinize..

Yorum yap

Her zaman olduğu gibi bu YAZILIMDADA Emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

09 06 2008 yazılımından 10 06 2008 yazılımına geçebilirsiniz kanallar silinmiyor

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
          Nasıl Tps auto değil?
          Sevgili TASARIM aynen öyle 2 kez denememe rağmen olumsuz YENİ *** DOSYASIDA ATTIM.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

ustalara tesekkürler...polsat ok tps acılmıyor.saygılar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Tps, Polsat auto. Cihazında 10.6.2008 tarihli yazılım yoksa kanal bilgilerin gider.
              hocam zaten bu yazılım 10.06.2008 yanlıs yazdın galıba

Yorum yap

çok teşekkürler, elinize sağlık.

Yorum yap

Tps açmıyor test yazılımı bekleyin arkadaşlar düzeltme yazılımları verilecek

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı
                    Tps açmıyor test yazılımı bekleyin arkadaşlar düzeltme yazılımları verilecek
                    zamanı beLLı mı uzman

Yorum yap

hayirlisi bakalim bekliycez

Yorum yap

arkadaşlar bu yazılımla tpsler açıldımı ben attım ama başarısız yazdı olmuyor dünkü yazılımın üstüne attım ama malesef aynı ne yapmam lazım ustaların emeğine sağlık
                        vu+duo vu+uno wetek play vu+solo2 vuduo2

Yorum yap

Yeni düzeltme yazılımı verilecekmiş onu bekleyiniz.
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Sanırım Tpslerde yine bir sorun var arkadaşlar. İlginç bu yazılımda açmıyor.

Yorum yap

evet hocam açmıyor diğerleri okey (premiere,polsat) sağlık olsun geç olsun güç olmasın saygılar herkeze üstadlara kolay gelsin

Yorum yap

sn tasarım softcam ile tps nin açılamayacagını yeni ögrendim ben sıradan uydu kullanıcısıyım daha ögrenecegim çok şey var galiba çalışmalarınızda başarılar diliyorum saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X