• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WetekPlay Dual Boot OS 1.1.7 Güncellemesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• WetekPlay Dual Boot OS 1.1.7 Güncellemesi

@GuRu Wetek için OS 1.1.7 güncelleştirmesi yayınlamış.

http://hdbox.ws/gogogo/IGh0dHBzOi8vb...tLcExXaExOZ3c=

Thanks @GuRu
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

SD carda zipli dosyayı attım.
    Droid den güncelle dedim hata verdi.
    Sonra iğne kullanarak yeniden başlattım
    Güncelleme başladı açılışta problem yok.
    Multiboot açılış tamamdır.

Yorum yap

Evet boot seçimi oldukça başarılı çalışıyor.Ben yine OS 1.1.6 ya döndüm.Sebebi ise ekran çözünürlüğü 1920x1080p 50Hrz aldığımda ekranda zıplamalar oluyor.Bu kodi üzerinede yansıyor onun için tekrar OS 1.1.6 ya döndüm.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Abi, onun çözümünü şu şekilde buldum.

Sistem > Sistem > Video Çıkışı'ndan Çözünürlüğü değiştirmek yeterli oluyor, hatta değiştirince Evet yerine Hayır demek bile yetiyor.

Sevgiler...

Yorum yap

1080İ ve 720p lerde yapmıyor.1080p 50hrz ve 1080p de yapıyor.

Yorum yap

Ben de zaten 1080p/50Hz'de kullanıyorum abi.

Sevgiler...

Yorum yap

arkadaşlar bu dosyayı iğneli yöntem ile deniyorum ilk zipli olarakta attım zipten cıkarıpta attım olmadı ekrana komut yok çıkıyor. üst solda reboot system now gibi satırlar geliyor direk update etmiyor nasıl yuklenir bu dosya.

Yorum yap

huliki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar bu dosyayı iğneli yöntem ile deniyorum ilk zipli olarakta attım zipten cıkarıpta attım olmadı ekrana komut yok çıkıyor. üst solda reboot system now gibi satırlar geliyor direk update etmiyor nasıl yuklenir bu dosya.
                Önce cihazı Droid den güncelle
                Sonra 1. Nolu Mesajda ki linkten güncellemeyi
                İndir. Zipli şekle SD card ta kopyala
                İğneli yöntemle yeniden cihazı başlat
                Mutlaka olması gerek.

Yorum yap

Aşağıda crazyturk arkadaşımız dualboot sorununun çözümünü detaysız anlatmıştır ..Teşekkürler...

Saygılarımla

Yorum yap

Arkadaşlar çok detaylı bir yüklemesi yok.DB-J711-wetek ota-2016-03-16_12-56-43 dosyasını indirip fat32 ile formatlanmış USB veya SD kartımıza zip olarak atıyoruz.USB veya SD kartımızı cihaza takıyoruz. Cihazımızı droidde açıyoruz ve droid menüsüne geliyoruz orada update uygulamasını açıp manuel update i seçiyoruz.Burada locali seçiyoruz.Locali seçtiğimizde zaten USB veya SD kartımız içinde zipli dosyamız görünecektir.Üzerine glip okeyliyoruz.Karşımıza iki adet kutucuk gelecektir data ve mediaplayer olarak ikisinide işaretleyip okeylediğimizde yüklemeye başlayacaktır.Cihaz kapanıp açılacak ve meşhur yeşil android yükleme ekranı gelecektir ve yükleme bittikten sonra kendi açılacaktır.İğne ile yükleme yapacağız diye uğraşmayın.Manuel update ile gayet güzel çalışacaktır.

Yorum yap

Aynen öyle bendee bu kadar basit dönüs yapmıştım ama ilk önce fabrika ayarlarına dönmüştüm...
                      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar çok detaylı bir yüklemesi yok.DB-J711-wetek ota-2016-03-16_12-56-43 dosyasını indirip fat32 ile formatlanmış USB veya SD kartımıza zip olarak atıyoruz.USB veya SD kartımızı cihaza takıyoruz. Cihazımızı droidde açıyoruz ve droid menüsüne geliyoruz orada update uygulamasını açıp manuel update i seçiyoruz.Burada locali seçiyoruz.Locali seçtiğimizde zaten USB veya SD kartımız içinde zipli dosyamız görünecektir.Üzerine glip okeyliyoruz.Karşımıza iki adet kutucuk gelecektir data ve mediaplayer olarak ikisinide işaretleyip okeylediğimizde yüklemeye başlayacaktır.Cihaz kapanıp açılacak ve meşhur yeşil android yükleme ekranı gelecektir ve yükleme bittikten sonra kendi açılacaktır.İğne ile yükleme yapacağız diye uğraşmayın.Manuel update ile gayet güzel çalışacaktır.
                        Ustam ben bunu yüklemek istiyorum ama cihazı droidde çalıştırmak nasıl oluyor bilmiyorum yardımcı olurmusunuz??

Yorum yap

Reset yöntemi ile denedim komut yok hatası veriyor. droidde çalıştırmak nasıl oluyor ki menulere baktım ama bir türlü bulamadım

Yorum yap

Bunu dene bakalım.

[YOUTUBE]4NS16vUX6QY[/YOUTUBE]

Sevgiler...

Yorum yap

ustam sizi de çok yoruyorum ama we uplade programı cihazda yüklü değil

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X