• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 4.476 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bruswils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insan aldığı cihazın ne mal olduğunu bilmek istemesi saçmalıksa . yazının sözün bittiği yerdeyiz
    -Bu forumda ikinci defa bir kimseyi uyarmadım.(!)

Yorum yap

bu basit bir soru sizi bu kadar niye rahatsız ediyor sonuçta cihazı kötülemiyorum ve bu cihaz bendede var . kare malı olsaydı çok rahat gerine gerine cavap verilirdi ve soruda saçma sapan olmazdı .sizin bu tavırlarınıza bu mubarek ramazan cumasında aklımdan geçenleri yazsam olmayacak kimse üstüne alınmasın ha .hayırlı cumalar.

Yorum yap

bruswils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu basit bir soru sizi bu kadar niye rahatsız ediyor sonuçta cihazı kötülemiyorum ve bu cihaz bendede var . kare malı olsaydı çok rahat gerine gerine cavap verilirdi ve soruda saçma sapan olmazdı .sizin bu tavırlarınıza bu mubarek ramazan cumasında aklımdan geçenleri yazsam olmayacak kimse üstüne alınmasın ha .hayırlı cumalar.
        -Aynı soruyu en az 6 defa sordunuz. Madem cihazdan sizde var açıp bakın kullanma kılavuzuna, veya cihaz üzerinden indirin kılavuzunu oradan bakın.
        -"Kore malı olsaydı çok rahat gerine gerine cevap verilirdi." ne demektir bu şimdi? Kore malı olunca kaliteli, Çin malı olunca kalitesiz mi olacak?
        -Cihaz Kore malı ama Çin'de üretilmiş kaliteli bir cihazdır. Bu yeterli mi?

Yorum yap

Cihaz Kore malı ama Çin'de üretilmiş kaliteli bir cihazdır. Bu yeterli mi?
          cevap bukadar basit işte uzatan ben değilim sayın tasarım

sn: tasarım (Administrator ) bu cevab ilk başta verilse bu konu bukadar uzaması mümkün değildi .
          geçte olsa verilen cevap için teşekkür ederim

Yorum yap

Yeniz yazılım

Yeni yazılımı bir an önce bekliyoruz
            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

...tüm uydu dünyasında ilk defa oto zap ,kanal gizleme vb...bir cihaza yazılımla eklenecek mükemmel bir özelilik geliştirdim...haftaya belki biter bu özelliği yazılım olarak verecem....servere yüklenmedende test yazılımını forumda vericem....(görsel bir özellik)

@doktor'dan alıntı.
              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

oto zap zaten kumandaya belli bir süre basılı tutunca kanallar belli saniyelik aralıklarla ilerliyor eğer bahsedilen buysa bunu biliyorduk
                kanal gizleme derken bildiğimizse aklım karıştı siz ne anladınız cokof arkadaşın yazdıklarından

Yorum yap

Ben doktorun yazdıklarını ilettim biraz sabırlı olursak yeni yazılımda göreceğiz. Zaten görsel vs. şimdi bize düşen geri sayıma başlamak 7,6.....doktorun güzel süprizini bekliyoruz ve beklediğimize değecektir.
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Ya arkadaşlar bu sinema tv kanallarının epg çalışması yapılıyor mu?gelecek yazılımlarda çıkacak mı?

Yorum yap

boooting yazıyor ekranda gitmiyorr

usb den yazılım atmadı nedense cihaz yeni ön panel de farkılımı
                      cihaza usb den yazılım atmak
                      Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu uyarıyı neden vermeye başladı cihaz acaba.? Yazılım yüklemeyemi çalıştınız ne yaptınız açıkça yazınız belki yardımım olabilir.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Yanlız bu yazılımda bir şey yanlış yapılmış mutlaka düzeltilmeli bu yazdığım mutlaka dikkate alınmalı
                          Diyelimki bir kanalı epg den bana şu saatte hatırlat diye kayıt ediyorsunuz.
                          Saati gelmeden 1 dakka önce soruyor gayet güzel sonra değişiyor.
                          Ertesi gün aynı saatte yine soruyor bu yanlış yani bir tarih olmalı ben dün işaretlemişim bana ertesi gün soruyor bu düzeltilmeli

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

-Bu sorun ön panel değişiminden sonra olduysa, tekrar servise gösterin, belki kablolar sağlam bir şekilde yerlerine oturmamıştır.

Yorum yap

arkadaşlar 4 pip olayında 1 pipde sinyal yok çözümüne ulaştım uydu ayarlarında çift kablo tuneri tek kablo değiştirince sorun ortadan kalkıyor bukadar basitmiş

Yorum yap

penzir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar 4 pip olayında 1 pipde sinyal yok çözümüne ulaştım uydu ayarlarında çift kablo tuneri tek kablo değiştirince sorun ortadan kalkıyor bukadar basitmiş
                                dostum o sekılde yaptım olmadı 3 pıp+1 sınyal yok(tek kabloda) ekstra olarak 2 kablo olarak denedım (soyledıklerım 11054 gecerlı) 3 pip + 1 şifreli kanal oldu Enterasan

Bu durum 11096 ve diğer test ettıgım frekanslarda 4 pip ok oldu tek kablo ile
                                örnek powerturk kanalı ana kanal + 3 pip ok ...
                                Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X