• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Super Plus yazlım atma hakkında?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

karacalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı problem bendede var hatta usb ile denedim olmadı. usb ilede yanlıs stb diyor.
    sonra defalarca bilgisayarla denedim yine olmadı comportu control et diyor . 2. comporta taktım olmadı 1 e taktım olmadı .. bi türlü çözümünü bulamadım. makinam 2000 cıs süper plus

Kardes yukardaki arkadas Super plus usb,siz diyor sen bilgisayardan hemde usb,den denedim diyorsun senin cihaz hangisi usb,li ögleyse usb,den atarken com port acman yanlis ayni softcam atar gibi yazilimida usb,yi taktiktan sonra cihazindaki usb bölümünü acacaksin sonra yazilimin ustüne gelip ok,e basacaksin eger hala yanlis diyorsa yanlis yazilim atmaya calisiyorsun demektir.

Bak bu linkte gösterdigi gibi cx,cis usb,li

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=22012
    :toplu:
    Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

tasarım hocam bendede aynı sorunu yaşıyorum next usb siz süper plus softcam atamıyorum boot modunda yazılım attım ancak softcamı cihaz kabuletmiyor baglantı hatası diyor kabloları kontrol edyorum ama olmuyaor deger bilgilerinizi bekliyorum hocam

Yorum yap

durmuş1964 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tasarım hocam bendede aynı sorunu yaşıyorum next usb siz süper plus softcam atamıyorum boot modunda yazılım attım ancak softcamı cihaz kabuletmiyor baglantı hatası diyor kabloları kontrol edyorum ama olmuyaor deger bilgilerinizi bekliyorum hocam
        Cihazı saat konumuna al ve öyle at softcamı

Yorum yap

degerli hocam stanby konumunda atıyorum olmuyor hocam

Yorum yap

birde yanlış anlama hocam saat konumu nasıl oluyor bilmiyorum hocam teşekkürler

Yorum yap

Kullandığın cihaz tam olarak nedir onu bir yazar mısın?

Yorum yap

hocam next2000 süperplus usb siz yine denedim olmadı hocam yardımlarınızı bekliyom hocam

Yorum yap

hocam boot mudunda yazılım atıyorum ama softcam atamıyorum hata veriyor

Yorum yap

Softcamı STBLink 01.06 editör ile Cas bölümünden atacaksınız.

Yorum yap

menü +ayarlardan comport ayarlarını üst tarafta yok yazacak şekilde ayarla ve loaderdeki cas bölümünden @tasarım hocanın verdiği softcamı gönder,kolay gelsin

Yorum yap

teşekkürler üstad işlem tamam

Yorum yap

durmuş1964 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          teşekkürler üstad işlem tamam
                          rica ederim,iyi seyirler:mzk:

Yorum yap

bın dosyasını cihazdan göremiyorum pc ye yeni programmı atcam zıp programımı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X