• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

(Çözüldü) Netflix

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• (Çözüldü) Netflix

Merhabalar

Android kısıma "netflix" nasıl yükleniyor? Play Store'de bulamadım app olarak.

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı
    Merhabalar

Android kısıma "netflix" nasıl yükleniyor? Play Store'de bulamadım app olarak.
    Android Bölümümde Google Play Store app olması lazım arama bölümüne
    netflix yazın apk yı indirin direk yükleme apk sıyla yükleyin yada bir usb flasha
    kaydedin kaydedilen netflix apk sını bir dosya tarayıcı apksı ile yükleyin ama
    Google play store den direk yükleyebilirsiniz

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
      Android Bölümümde Google Play Store app olması lazım arama bölümüne
      netflix yazın apk yı indirin direk yükleme apk sıyla yükleyin yada bir usb flasha
      kaydedin kaydedilen netflix apk sını bir dosya tarayıcı apksı ile yükleyin ama
      Google play store den direk yükleyebilirsiniz

Saygılar
      Google Plat Store'de aratıyorum, yok. Sanırım wetek play2 uyumsuz netflix için, o nedenle çıkmıyor olabilir.

Dediğniz gibi apk olarak indirip USB Flash bellekle yükleyeyim.

Teşekkür ederim.

Yorum yap

Cihazınızda Aptoide App Store de yüklü olması lazım yoksa Aptoid apk kurun onun arama motoruna yazın netflix hemen buluyor oradanda direk kurabilirsiniz Google kendine rakip olan uygulamaları bazen engelliyor Netflix kurulduktan sonrada size devamlı güncellemesini önerir cihaza Netflix i her türlü kurabilirsin Ben Aptoid den denedim direk kuruldu hiç bir sorun yok Kolay gelsin
        Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Aynen hocam, dediğiniz gibi yaptım, oldu.

Teşekkür ediyorum ilginiz için.

Yorum yap

yaLNIZ NETFLIX HERZAMAN GIRIS BILGILERI ISTIYOR CIHAZ .HAFIZAYA ALINMASININ ÇÖZUMU VZRMIDIR
            WETEK Play 2 4K
            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı
              yaLNIZ NETFLIX HERZAMAN GIRIS BILGILERI ISTIYOR CIHAZ .HAFIZAYA ALINMASININ ÇÖZUMU VZRMIDIR
              Apk yüklemesindekini soruyorsanız Netflix e girdikten sonra ayarlar bölümünde giriş bilgilerinizi birsefer giriyorsunuz kendinize bir kullanıcı belirtiyorsunuz o kullanıcıya her okeylediğininizde direk size açılıyor yani sizin sayfanız olmuş oluyor her seferinde kullanıcı bilgisi girilmemiş oluyor bu yöntem kodi kullanıyorsanız Netflix yapılandırma bölümüne girip user:... Pasw:... kısmına giriş bilgilerinizi giriyorsunuz ve aynı şekilde kendinize bir kullanıcı belirliyorsunuz.

Saygılar

Yorum yap

Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
                Apk yüklemesindekini soruyorsanız Netflix e girdikten sonra ayarlar bölümünde giriş bilgilerinizi birsefer giriyorsunuz kendinize bir kullanıcı belirtiyorsunuz o kullanıcıya her okeylediğininizde direk size açılıyor yani sizin sayfanız olmuş oluyor her seferinde kullanıcı bilgisi girilmemiş oluyor bu yöntem kodi kullanıyorsanız Netflix yapılandırma bölümüne girip user:... Pasw:... kısmına giriş bilgilerinizi giriyorsunuz ve aynı şekilde kendinize bir kullanıcı belirliyorsunuz.

Saygılar
                apk olarak yukledım.kullanıcı bılgılerı her defasında yukluyorum meıl sıfre ıstemekte.dedıgınız gıbı kullanıcı profılı secıyorum halbukı.her cıhaz netflıx eklentısı açılımında meıl ve sıfre ana sayfası çıkmakta.4 kullanıcı tanımlı her defasında kullanan kım ogösını meıl ve sıfre gırdıkten sonra okeylemekteyım lakın.meıl ve sıfre bılgısı her netflıx eklentısıne gırışte sorması hafıza sıfırlama gıbı bırsey olsa gerek devamlı ıstemekte.
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Netflix in bir kaç versiyonu var Google play store daki farklı Aptoid Store deki farklı denemek lazım ayarlar kısmında giriş bilgilerini girdikten sonra otomatik olarak programın kendi hafızasına kayıt ediyor bende kullanıyorum hiç öyle bir sorun yaşamadım yeniden apk yüklüyorsanız cihaz hafızasında önceki programın çerezleri kalıyor haliyle onları kullanıyor olabilir cihazın dosya sistemine girip onlarıda silmek lazım

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X