• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

iOS 10.3.3 Beta 5 Yayınlandı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• iOS 10.3.3 Beta 5 Yayınlandı

Apple, iOS işletim sistemi üzerinde çok daha fazla yoğunlaşmaya başladı. Yeni işletim sistemi iOS 11’in gelecek olması markanın zaten bu alanda büyük oranda çalışmalar gösterdiğini ortaya koyuyor. Bunun dışında bir diğer taraftar iOS 10 kullanıcıları için yeni işletim sistemi kullanıma girmeden en kararlı sürümün yayınlanması amaçlanıyor.
    iOS 10 işletim sisteminin tüm sorunlarını çözecek ve işletim sisteminin tüm açıklarını kapatacak olan kararlı sürümün ise iOS 10.3.3 olacağı biliniyor. Bundan sonra iOS 10 işletim sisteminin güncelleme almayacağı belirtiliyor. Durum böyle olunca Apple daha başarılı bir işletim sistemi için iOS 10.3.3 sürümü üzerinde de sıkı bir çalışma yürütmekte. Sürekli yeni beta sürümleriyle beraber işletim sistemi test ediliyor. Son olarak da iOS 10.3.3 beta 5 geliştirici sürümü yayınlandı.
    iOS 10.3.3 beta 5 Geliştirici Sürümü Yenilikleri Neler?

iOS 10.3.3 beta 5 geliştirici sürümünde de ortaya çıkmış olan çok bir yenilik yok. Yine duvar kağıtları iyileştirmeleri yapan Apple’ın, bunun dışında sistemsel iyileştirmeler yapıldığı da görülüyor. Bunun dışında yine güvenlik kısmında da bir dizi iyileştirme görüyoruz. Artık çok daha kapsamlı bir sistem iyileştirmesi sunan iOS 10.3.3 beta 5 sürümünün başka bir yeniliği ise bulunmuyor.

iOS 10.3.3 beta 5 sürümünden sonra artık kararlı sürüme çok kısa bir süre kaldığı belirtiliyor. Bundan sonra gelecek olan yeniliklerin ise iOS 11 işletim sistemine saklandığı da belirtiliyor. Yine de iOS 10.3.3 final sürümünü beklemek ve yenilikleri görmek gerekecek. Her ne kadar beklenen bir durum olmasa da final sürümüyle beraber gelen yeniliklerde olabilir.
Hazırlanıyor...
X