• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mv720 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klavyenize sağlık. Ancak bu kadar açık olarak anlatılabilirdi. MACH1DİGİTAL FORUMU işte bu yüzden seviyor ve ilgi ile takip ediyorum.Saygılarımla.
    builder_up Nickli Üyeden Alıntı
    çok saolllllllll
    Merhabalar,
    Sevgili Mv720 ve Builder_up,
    Yaaa Beni şımartmayın. Çok naziksiniz. Amacım nacizane yardım etmek, çünkü; Bende zamanında çok zorluklar çektim. Uydu konusunda açmazlar içerisinde kalıp yardımlar istedim. Kimisi el attı, kimisi uzak kalmayı yeğledi, kimiside sıkılıp daha fazla yardımcı olmak sitemedi. Bildiğim bir şey var ise bu konularda, elimden geldiği kadar bu forumun dostlarına yardımcı olabilmek bir keyiftir. Esasen konu da çok basit birşeydi. Bana bu şekilde geriye dönme nezaketinde bulunduğunuz için aslında Ben Sizlere teşekkür ederim.
    Umarım hepimiz burada kalıcı oluruz ve birbirimize yardıma devam ederiz!
    Sevgilerimle.
    "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• arastou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      تشکرلر
      Merhabalar,
      Sevgili Arastou,
      Acaba bu neydi şimdi, herhalde dalga falan geçmiyorsunuz Bizimle dimi?
      Sevgilerimle.
      "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• cominic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam YE-2000 super plus'a hangisini atıyoruz.Düz usb siz bu
        Merhabalar,
        Sevgili Cominic,
        Acaba YE-2000 Süper Plus'da kaç tane model olduğunu biliyormusunuz? Veya bu kadar kısacık bilgiyle forumdaki arkadaşlarımızın Size nasıl yardım etmelerini umuyorsunuz?
        Sevgilerimle.

Yorum yap

• hotruter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hocam ellerine sağlık ama benim bir ricam olacak
          ben bu uydu yazılımları konusunda biraz cahil bir insanım ve next ye-2000 cx super plus ın son kanal listesine ihtiyacım var tabi cihazın başka updateleri varsa onlarıda aalabilirim yardımcı olursan memnun olurum şimdiden teşekkürler.
          Merhabalar,
          Sevgili Hotruter,
          Eğer bu topiğin 1. maddesinde bulunan ve Size uygun olan Güncel Yazılımı cihazınıza yüklediyseniz, ihtiyacınız olan linkleri aşağıda bulacaksınız.

Sayın Uzm@n Bey'e Ait Güncel Kanal Listeleriyle İlgili Link

Sayın Tasarım Bey'e Ait Güncel Emu Softcam *** Linki

Sayın Ekurel Bey'e Ait Güncel Emu Softcam *** Linki

Sayın Uzm@n Bey'e Ait Güncel Emu Softcam *** Linki

2. 3. ve 4. linklerden hangisini isterseniz, Size uygun olan dosyayı kullanınız. Buradaki dosyalar aynıdır. Sadece zaman farkıyla Bizlere, bu dostlarımız ilgili dosyaları ulaştırırlar. Ayrıca dosyaları bilgisayarınıza indirdikten sonra rar dosyasından ilgili dosyayı çıkartıp, Flash Disc'inize yükleyiniz ve cihazınıza aynı Güncel Yazılım yükler gibi dosyaları yükleyiniz.

Şuan TPS paketi açılmamaktadır. TPS'ler açıldığında da bununla ilgili bulacağınız dosyaların linkini de hemen aşağıya iliştiriyorum. Bu dosyayı da yukarıda yazdığım şekilde makinenize yüklersiniz.

Sayın Tasarım Bey'e Ait Günlük Tps-Absat İle İlgili Dosyaların Linki

Sevgilerimle.

Not: Gaza mı geldim ne! Kendimi aşıyorum!

Yorum yap

• şimdi benim bir maruzatım olacak yeni tazılımı yükledim (next-ye-2000 fta usb) fakat alfabetik kanal arama sizlerin dediği gibi olmuyor.(ok-N-ok-T-ok-V-ok) bunu bu şekilde yazamıyorum sdce tek harf girebiliyorum.hatta dün akşam yazılımı tekrar yükledim yine olmadı.cihaz versiyonundan kontröl ediyorum yazılımı yazılım yüklü.sayın hocalrım nedir benim cihazımdaki veya bende ki problem?saygı ve sevgilerimle...atla:

Yorum yap

• benim ufak bir maruzatım var bundan oncekı yazılımdı malum turksatta bulunan ıkı paketı yasal kartlarımızla 2000 cıs super plus cıhazlarımızda ızleyebılıyorduk ama dun ıtabari ile ds olan yasal kartımı izleyemiyorum bir sorunmu var bilemiyorum yada sorun benim cihazdamı bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim saygılar

Yorum yap

• Kolay gelsin.Bir iki gündür receiver'ı ertesi güne çekim yapması için ayarlıyorum ama yapmıyor.Farkettim ki tarihte bir problem var.Örneğin 2-3 gün evvel gece 00:00 de 08.Kasım olması gerekirken 01:10 da hala 07.Kasım'dı.Ben de görev zamanlayıcıdan hem bugün hem de yarın tarihli 2 tane birbirinin aynı çekim ayarladım ve bu sefer oldu.Ama tarihte kesinlikle bir problem var.Ustalarımız muhtemelen bunu anlar.
                Saygılarımla...

Yorum yap

• coksakinol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kolay gelsin.Bir iki gündür receiver'ı ertesi güne çekim yapması için ayarlıyorum ama yapmıyor.Farkettim ki tarihte bir problem var.Örneğin 2-3 gün evvel gece 00:00 de 08.Kasım olması gerekirken 01:10 da hala 07.Kasım'dı.Ben de görev zamanlayıcıdan hem bugün hem de yarın tarihli 2 tane birbirinin aynı çekim ayarladım ve bu sefer oldu.Ama tarihte kesinlikle bir problem var.Ustalarımız muhtemelen bunu anlar.
                  Saygılarımla...
                  Cihaz, saat ve tarih gibi dataları yayıncı kuruluşların Teletext bilgilerinden alır. Muhtemelen bu yayını bulunmayan bir kanal üzerinde bu işlemi yaptığınız için yanlış tarih görüntülemiş olabilir.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihaz. saat ve tarih gibi dataları yayıncı kuruluşların Teletext bilgilerinden alır. Muhtemelen bu yayını bulunmayan bir kanal üzerinde bu işlemi yaptığınız için yanlış tarih görüntülemiş olabilir.
                    Yayın atv idi.Ama daha önceleri hep ertesi akşam 17:00 ye otomatik açılma çekim ve sonrasında kapanma ayarlıyordum.Son iki yazılımdır (18.09 - 30.10) ayarladığım halde çekim yapmıyor bir türlü.Ben de sanki böyle bir sorun var gibi algıladım.Ama sorun benim anladığım gibi olmasa da var.

Saat ve tarihi manuele getirince sorun kalmıyor ama elektrik gidip gelirse saat ve tarih ayarı bozuluyor bu sefer de.Ve çekim işi yine gerçekleşmiyor.

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Merhabalar,
                      Sevgili Cominic,
                      Acaba YE-2000 Süper Plus'da kaç tane model olduğunu biliyormusunuz? Veya bu kadar kısacık bilgiyle forumdaki arkadaşlarımızın Size nasıl yardım etmelerini umuyorsunuz?
                      Sevgilerimle.
                      erdem kardeş versiyon bilgisi soruyorsan Cihaz da yanlızca YE-2000 super plus yazıyor versiyon bilgilerini de yazdım.Saygılar

NREC208.13 04/11/08 SB1-A S4R32 TKOC0N0 hhK 01/08/08 B001J-B001n 01.06 HS01.00

Yorum yap

• sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        şimdi benim bir maruzatım olacak yeni tazılımı yükledim (next-ye-2000 fta usb) fakat alfabetik kanal arama sizlerin dediği gibi olmuyor.(ok-N-ok-T-ok-V-ok) bunu bu şekilde yazamıyorum sdce tek harf girebiliyorum.hatta dün akşam yazılımı tekrar yükledim yine olmadı.cihaz versiyonundan kontröl ediyorum yazılımı yazılım yüklü.sayın hocalrım nedir benim cihazımdaki veya bende ki problem?saygı ve sevgilerimle...atla:
                        Merhabalar,
                        Sevgili Sweet485,
                        Benim cihaz Next And Nextstar YE-2000 CIS SÜPER PLUS, yani Next And Nextstar YE-2000 FTA USB için nasıl bu konu işliyor bunu bilemiyorum. Ama fikrimce yinede bir değişiklik olmamalı. Cihazında 28.10.2008 tarihli 123a Güncel Yazılımın Sende yüklü olduğundan emin misin? Yani 122a yazılımında bu bahsettiğin durum hala tek karakterli olarak işliyordu. Cihazının, cihaz bilgisini bir kontrol edermisin lütfen.
                        Sevgilerimle.

Yorum yap

• cihaz bilgisini kontrol ettim 123a herşey yeni yazılıma uygun yani.fakat alfabetik liste sizlerdeki gibi deil...

Yorum yap

• cominic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            erdem kardeş versiyon bilgisi soruyorsan Cihaz da yanlızca YE-2000 super plus yazıyor versiyon bilgilerini de yazdım.Saygılar

NREC208.13 04/11/08 SB1-A S4R32 TKOC0N0 hhK 01/08/08 B001J-B001n 01.06 HS01.00
                            Merhabalar,
                            Sevgili Cominic,
                            Sorunuzu eksik anlamamın sebebi biraz Benden kaynaklanıyor. Bundan dolayı ilk önce Sizden özür dilerim. İkincisi ise gördüğüm kadarıyla üzülerek belirtmeliyim ki şuanda cihazınızda yüklü olan güncel yazılımdan sonra başka bir güncel yazılım çıkmamış. Sizinde kendinizin inceleyebilmeniz için ilgili linkleri aşağıda Sizin için bırakıyorum.

Next And Nextstar YE-2000 SÜPER PLUS İle İlgili En Son Güncel Yazılım 1. Linki

Next And Nextstar YE-2000 SÜPER PLUS İle İlgili En Son Güncel Yazılım 2. Linki

Sevgilerimle.

Yorum yap

• sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              cihaz bilgisini kontrol ettim 123a herşey yeni yazılıma uygun yani.fakat alfabetik liste sizlerdeki gibi deil...
                              Merhabalar,
                              Sevgili Sweet485,
                              Üzülerek belirtmeliyim ki bu durumda Size yardımcı olamayacağım. Fakat eğer Sizin modellerde de çoklu karakterle kanal bulma olayı olsaydı, emin olunuz ki forumumuzda bulunan ve bu işi çok iyi bilen dostlarımızdan, mutlaka bu konu ile ilgili bir yazı bırakılırdı, çünkü; tüm yazılanlar onlar tarafından okunuyor.
                              Sevgilerimle.

Yorum yap

• sevgili arkadaşlar son yazılımda görüntü kalitesi nasıl acaba bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim sevgiler
                                dunkes:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X