• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hiremco x3 turbo hd BISS sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hiremco x3 turbo hd BISS sorunu

merhaba hiremco x3 turbo hd kullanan arkadaşlar

1-turksatdaki sinema tv aksiyon açmıyor
    2-türksatdaki sinema tv ask hd açıyor
    3-hiremcolarda sinema tv aksiyon niçin açılmıyor
    bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum
    saygılar

Örnek olarak TRT1-HD kanalına ait BISS şifresi girilmektedir.
    Hiremco X1, Hiremco X2, Hiremco X3, Hiremco F2, Hiremco F3, Hiremco X3 Turbo HD, Hiremco FX Turbo HD, Hiremco Titanx HD, Hiremco Titanx HD2, Hiremco Turbo HD2, Hiremco Macrobox HD

Önemli Not: Kanal listesindeki kanal adı ile BISS listesindeki kanal adı birebir aynı olmalıdır.

Adım-1 : Kumandadan menü tuşuna basılır. Sistem Ayarları menüsüne gelinir. Ekran ayarına girilir.
    Adım-2 : Kumandadan kırmızı tuşa basılır ve şifre menüsüne geçilir.
    Adım-3 : CA Type kısmından BISS seçilir.
    Adım-4 : Kumandadan kırmızı tuşa basılarak yeni BISS şifresi eklemeye girilir.
    Adım-5 : Kanal listesindeki kanal adı birebir buraya yazılır. (Küçük,büyük, boşluk vs aynı olacak)
    Adım-6 : Kumandadan sarı tuşa basılarak onay verilir.
    Adım-7 : En altta K-ey kısmına gelinir ve ok tuşuna basılır. Gerekli BISS şifresi girilir ve sarı tuşa basılır.
    Adım-8 : Kumandadan mavi tuşa basılarak kaydedilir.

İşlem tamam. Menüden çıkabilirsiniz.

-----------------------------------------
    Hiremco F1 ve F15 modellerinde orjinal yazılımda BISS şifre desteği yoktur. Generic başka bir yazılım yükleyerek BISS şifreli kanalları izleyebilirsiniz.

Fujitsu serilerinde (GS1180, GT5000, S-2000, Hiremco 1453) şifre değiştirme menüsünde BISS şifre 1000000000000000 olması yeterlidir. Cihaz bu şifreye sahip her türlü BISS kanalını açar.

not .alıntıdır

Yorum yap

sn 9000 plus arkadaşım senin dediklerin hepsini yapıyorum bu durumu daha önceden biliyorum ama sinema tv aksiyon açmıyor sizde varsa deneyin hiremco x3 turbo hd dir
      saygılar

Yorum yap

arkadaşlar tivibu bis keyini girmek mümkünmü X3 TurbuHD Ye ben giremedim çünki kumandasında ( İ ) Harfi yok .yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum yap

sn.arkadaşlar bende hıremco macrobox plus uydu alıcım var,yazılım yükledikten sonra kırmızı ışıktan sonra Een 1 arızası verdi,lütfen yardım önerilerinizi sayğıyla bekliyorum.iyi günler dileğiyle.

Yorum yap

kamilabi2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sn.arkadaşlar bende hıremco macrobox plus uydu alıcım var,yazılım yükledikten sonra kırmızı ışıktan sonra Een 1 arızası verdi,lütfen yardım önerilerinizi sayğıyla bekliyorum.iyi günler dileğiyle.
            arkadaşlar konu güncel,bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın,paylaştıkça her bilgi değer kazanır.iyi günler

Yorum yap

arkadaşlar konu güncel,bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın,paylaştıkça her bilgi değer kazanır.iyi günler
              arkadaşlarım bir bilgi istiyorum.iyi akşamlar.

Yorum yap

arkadaşlarım bir bilgi istiyorum.iyi akşamlar.
                sn.arkadaşlar bu konu ile ilgisi olan bir arkadaş yokmu.iyi günlerrrrrrrrr.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X