• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

newcamd dns

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• newcamd dns

arkadaşlar iki gündür newcamd hata verio hata da şu yazıo newcamd DNS query fail modemi resetliom dns noyu değiştiriom digium hocamızın verdiğini yazıom yine olmuyor acaba yeni yazzılımı atarsam düzelirmi SAYGILAR

arkadaşşım net bağlantısında hata var onu düzelt
    internetin kapalı olabilir

Yorum yap

yeni yazılım atmakla alakası yok arkadaşım.bağlantılarını kontrol etmelisin..

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yeni yazılım atmakla alakası yok arkadaşım.bağlantılarını kontrol etmelisin..
        günaydın takdoğan arkadaşım o sorunu çözdüm sayende portları değiştirdim dün yapmadı ayrıca yeni yazılımı da yükledim donma sorunu kalmamış gibi ama newcamd1 kanallarını açarken canı çıkıo cihazın heralde server yoğun gibi SAYGILAR

Yorum yap

ak_horus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          günaydın takdoğan arkadaşım o sorunu çözdüm sayende portları değiştirdim dün yapmadı ayrıca yeni yazılımı da yükledim donma sorunu kalmamış gibi ama newcamd1 kanallarını açarken canı çıkıo cihazın heralde server yoğun gibi SAYGILAR
          ara sıra yoğunluk oluyor milletimizin iştahı artınca

Yorum yap

bendede aynı sorun var bilgisayarda internet var eternetle bağlanıyor cihaz ondanmı hocam acaba bendede sürekli hata verir

Yorum yap

ayarlarını yapmama yardımcı olurmusun lütfen

Yorum yap

ademgd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ayarlarını yapmama yardımcı olurmusun lütfen
                slm arkadaşım dns hatası veriyorsa ilkönce ilkönce cihazı kapa-aç,olmadıysa modemi resetle o sırada cihaz kapalı olsun daha da olmadı son çare ağ bağlantılarından static yapıosun dns numarasına şunu yazıosun 208.067.220.220 ben böyle hallettim sorunu kolay gelsin

Yorum yap

KARDEŞ OLMUYOR denedim ben kablosus ağdan bağlanıyorum önceden bu şekil problem yoktu mns versen bana yardımcı olsan lütfen

Yorum yap

bağlantı ayarlarınızı gozden geçirin ve cihazdakı adresleri tekrar gozden geçirin bağlanması gerekli....

Yorum yap

bulunduğunuz yerdeki adsl alt yapısındanda olabilir benim bu hafta içinde özellikle gündüzleri bağlantı hızım 200 küsürlere düşünce aynı sorun oldu ama hız normal hızına yani 800 küsürlere gelince hata vermiyor ve kanallar açıyor...tavsiyem bi hızınızı konntrol edin...link burda http://speedtest.turktelekom.com.tr/
                      DREAMBOX 500 S
                      WHYBE ÇANAK ANTEN

Yorum yap

hocam cihazda ip olarak en başta şu yazıyor 192.168.168.100 ne girersem gireyim kayıt altına alamıyorum bana yardımcı olun lütfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X