Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Yerli Dijital Platformlar
Key, şifre gibi illegal her türlü yazışma kesinlikle yasaktır !!
> D-Smart

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-02-2008, 23:42   #81
eturk1
Yeni Üye

Üye No: 545
Giriş: 07-11-2005

Uydu Alıcısı: next

Alıntı:
m&n tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
belki eleştilerim için üstadlarım beni kınayacaklar.kusuruma bakmayın. tüketici olarak anlatmak durumunda hissediyorum.next 9900 cı aldım. pişmanım. gül gibi 9000 ci makinemi verdim. next markasından değil d smarttan dolayı pişmanım. ne garip bir sistem. kanalları geçmek zulüm.birde oyun kanalına filan düşersen hapı yuttun. çıkmak işkence. kumanda tam bir takoz.kanalları sen sıralayamazmışsın. onlar yapacakmış. yok radyo kanalı istemiyorum diyorum. zorla radyo kanalı koyacaklar. bu ne ya burası kübamı. ozaman nediye aldın diyecekseniz sadece animal planet ve discovery gibi kanalları izlemek için aldım. 2 kanal türkçe kalanları yabancı dilde. birde ingilizce kursuna yazılacağız anlamak için. lütfen üstadlar sizden ricam bunları d smartçılara anlatın.
Ben 2 gün önce suny 1040 cıs d smart aldım ve kullanmaya başladım görüntü geçişleri bence fena sayılmaz takılma filan yoktur dikkatimi çeken ilk şey cihazı ilk açtıgımda uydudan otomatik olarak yazılım güncelledi sanırım kanal geçişleri bu yazılımla çözüldü gibi geliyor bana cihazın menü ayarları biraz karışık ama kurcaladıkça insan alışıyor bazı özellikleri ise çok iyi örnegin kanalı izlerken info tuşuna bastıgınızda o günkü yayın listesini görebiliyorsunuz izlemek istediginiz bir program varsa hatırlat tuşuna bastıgınızda programı başlama saatinde otomatik olarak o kanala geçiyor bu çok hoşuma gitti bazen unuttugumuz diziyi kaçırdıgımız oluyordu tek begenmedigi şey ise yukarıda arkadaşın dedigi gibi kanal sıralaması yapamıyorsunuz favori listesi yapsanızda sıralama imkanınız yine yoktur görüntü kalitesi çok iyi ses kalitesi ise mükemmel diyebilirim müzik kanalında dolby dijital ses yayını oluyor zamanla kanal sayısı artacaktır discovery chanel izlemek ise zaten cihaza verilen paraya degiyor bence digerleride cabası ben cypeex.com dan 241 ytl ye 8 taksit aldım fiyatı çok uygun kargosu onlara ait almak isteyenlere kaçırmamalarını tavsiye ederim.
eturk1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-04-2008, 01:08   #82
parisli54
Yeni Üye

parisli54 kullanıcısının avatarı

Üye No: 28739
Giriş: 05-09-2006

Uydu Alıcısı: astra19.2+hotbirt13+turksar42+etelsat7 derecelerini kullaniyorum

ya arkadaslar bendede aynisi var fakat baska bir uyduya bakamiyorum yani turksat var eutelsati da dics le beraberinde ekleyemiyorum kanallari bulmuyor anlayamadim gitti bilen arkadaslar varsa lutfen yazarlarsa senirim nasil yapacagimi he birde tps leri seyretmek için yazilim atilabilirmi yani ayni kutuda smart+digiturk+tps ler seyretmek mumkunmu canakta problem yok hepsi ayarli su an baska kutu ile seyredebiliyorum ama bu smart a bakacamda illa kutu degistirecem ne isse anlamadim
parisli54 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-2008, 20:51   #83
neccoo
Gelişimci Üye

neccoo kullanıcısının avatarı

Üye No: 13623
Giriş: 21-04-2006

Uydu Alıcısı: next7500dapcı next2000cx super plus next2000 dpcis super plus

seyredemezssin..................
neccoo is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-05-2008, 16:50   #84
sokakkedisi
Yeni Üye

Üye No: 47143
Giriş: 03-03-2007

Uydu Alıcısı: Next Star

ustalar d-smart uydu reciver almak istesem siz hangi markayı tavsiye edersiniz beni aydınlatırsanız sevinirm.
sokakkedisi is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-2008, 10:03   #85
mydonese
Gelişimci Üye

mydonese kullanıcısının avatarı

Üye No: 1357
Giriş: 18-11-2005

Uydu Alıcısı: dreambox 800 hd + süper plus 2000 dpcıs

Kart Paylaşımı: cccam 2.11

en ucuz hangi markayı bulursan onu al çünkü yazılım destegi dsmart tarafından saglanıyor ve cihazlar kozmetiği dışında aynı
mydonese is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-2008, 19:44   #86
cominic
Gelişimci Üye

cominic kullanıcısının avatarı

Üye No: 49739
Giriş: 29-03-2007

Uydu Alıcısı: Receiver satışı,montaj

Alıntı:
mydonese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
en ucuz hangi markayı bulursan onu al çünkü yazılım destegi dsmart tarafından saglanıyor ve cihazlar kozmetiği dışında aynı
evet aynen öyle arçelik,next,sunny ve botec d-smart uydu alıcılarının servisleri bir
________________________________________________________________________________
cominic is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-06-2008, 02:02   #87
erkan66
Aktive Olmamış

Üye No: 13039
Giriş: 13-04-2006

bilgi icin sonsuz tesekkürler
erkan66 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-09-2008, 19:03   #88
medya555
Yeni Üye

Üye No: 66052
Giriş: 11-01-2008

Uydu Alıcısı: next2000cis süper pulus

hocam golmaster d smart var ama kanal aramaya nerden girilyor menünün her tarafına baktım bulamadım yardımcı olusanız sevinirim
medya555 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2008, 10:43   #89
kenan_citak
Kıdemli Üye

kenan_citak kullanıcısının avatarı

Üye No: 1047
Giriş: 13-11-2005

Uydu Alıcısı: bütün next modelleri

Kart Paylaşımı: next MACHİNA3D

Alıntı:
medya555 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
hocam golmaster d smart var ama kanal aramaya nerden girilyor menünün her tarafına baktım bulamadım yardımcı olusanız sevinirim
menü, ayarlar, kanal düzen, kanal ekle istediğin uyduyu seçip tp yada uydu taratabilirsin arkadaşım...
________________________________________________________________________________
MACH1 HOCAM SAĞOLSUN
kenan_citak is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2008, 12:35   #90
canertaner
Katılımcı Üye

canertaner kullanıcısının avatarı

Üye No: 75094
Giriş: 27-05-2008

Uydu Alıcısı: Next 2000 CX super plus

super pluslara destek verildi tercih edebilirsiniz
canertaner is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla