• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vestel codebox 25200 ci

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vestel codebox 25200 ci

Merhaba ,

Hayirli Ramazanlar diliyorum arkadaslar !

Dun, Vestel CodeBox 25200 model bir receiver satin aldim. Forumu arastirdigim halde bu cihaza hangi programla, hangi yazilimi atacagimi goremedim. Rica etsem, lutfen bana bir yol gosterebilir misiniz?

Yanlis birsey yapmak istemiyorum dostlar ! Cunku ilk defa yazilim atacagim receiver'a...Usb ve 9 girisli(erkek) RS 232 kabloyu aldim.Yazilimi ile birlikte verildi.

TTAF USB 1.1–RS232 KABLOSU (25 Erkek'e Çevirici Adaptörlü) 1,80 mt.(95084)

Vereceginiz cevaplar icin simdiden tesekkur eder, islerinizde basarilar dilerim.

Saygilarimla,

Taner

vestel codebox 25100 cı orjinal yazılımı arıyorum .

Yorum yap

sertçocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      vestel codebox 25100 cı orjinal yazılımı arıyorum .
      orjinal yazılım İNDİR

Yorum yap

Yazlım Hangi programla atılacak . Yardımcı olursanız ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim .

Yorum yap

sertçocuk Nickli Üyeden Alıntı
          Yazlım Hangi programla atılacak . Yardımcı olursanız ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim .
          http://www.mach1digital.com/mach1for...5&d=1249044496

Yorum yap

Merhaba değerli üyeler. Bende vestel codebox 35100 cw cihazı var. Digitürk üyeliğimi sonlandırdım ve şuan Turksat'ta kullanıyorum. Tek sıknıtım emu olmadığı için Ntvspor ve TRT izlerken sıkıntı oluyor. Acaba bu cihaz için emu mevcut mu? Şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X