• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hd canallar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kardeş 09-19 yaptım gene açmadı .

Yorum yap

corluca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kardeş 09-19 yaptım gene açmadı .
      arkadaşım

Polsat 7101
      K-e-y 09: 8F 24 4E 14 60 5A 2C 35
      K-e-y 19: 5E 2F D5 0A 04 45 60 C8

gene olmazsa ozaman burda cihazına göre *** yükle
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

arkadaşım sağol sanada zahmet verdik 09-19 açmadı verdiğin yazılımı usb den ata biliyormuyuz teşekkür ederim.

Yorum yap

Mach1 ustam kusura bakma konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Bir sorum olacaktı SS2 de W3A uydusundaki 10928 H 30000 frekansındaki HD yayınları bulunmuyor. Aydınlatırsanız sevinirim.

Yorum yap

Arkadaşım yerli platformlarla ilgili forum kurallarını tekrar okumanızda fayda görüyorum...Kurallara aykırı davranıyorsunuz.....

Yorum yap

Asfio dotum Pardon Kusura bakma düşünemedim. Sorunuma nasıl çözüm bulurum nerede konuyu açabilirim. Teşekkürler

Yorum yap

hotbirddeki nkhd şu anda şifresiz

Yorum yap

Arkadaşlar CX Super Plus cihazda W3A uydusundaki 10928 H 30000 2/3 frekansında Lnb tipi MDU2 ve 22 Khz yi açtığımızda 11 tane kanal buluyor. Fakat frekans listelerinde cihazın bulduğu kanallar değilde başka kanallar var. Bu ne iştir anlayamadım Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Yorum yap

sn MACH 1 üstad,

tüm günümü 2000 hd süper le geçirdim henüz 1 adet bile hd kanal bulmadı... cihazın defolu olasılığını düşünmeye başladım ama diğer sd yayınlar tam olmasada birçok paket mevcut ... cihazın lg tunerli olması lnb seçmesi olasımıdır? teşekkürler....

Yorum yap

ustralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sn MACH 1 üstad,

tüm günümü 2000 hd süper le geçirdim henüz 1 adet bile hd kanal bulmadı... cihazın defolu olasılığını düşünmeye başladım ama diğer sd yayınlar tam olmasada birçok paket mevcut ... cihazın lg tunerli olması lnb seçmesi olasımıdır? teşekkürler....
                      arkadaşım 2000hd hazır liste var onu yükle sonrada kumandadan hd yayınları gösteren tusa bas çıkar hd yayınlar lnb felan gerekmez şuan kullandıgında olur

Yorum yap

digit ALB 1 ve 2 kanalları ile swiew hd leri 2000hd ile izliyemiyorum. örneğin cyfra hd lerde problem yok. yukarıdaki kanalları ses geldikten sonra 6 verya 4 parçaya bölüp bir önceki izlenen kanalın görüntüsünü donmuş vaziyette verıp hemen kapanıyor. tekrar şifrelü-sorunlu uyarısndan son aynı hataları veriyor. problem serverden değil de benim cihazdan olmalı.server yetkilisine sordum. problem yokmuş.
                        problemim ne olabilir yardım lütfen?

Yorum yap

teşekkürler sampion hallettim . ama henüz bu platform bana 10 yıl önceki digitale geçen analog kanallarını anımsatıyor... ve ilk çıkan hantal digital receiverleri de anımsamamak elde değil...

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            digit ALB 1 ve 2 kanalları ile swiew hd leri 2000hd ile izliyemiyorum. örneğin cyfra hd lerde problem yok. yukarıdaki kanalları ses geldikten sonra 6 verya 4 parçaya bölüp bir önceki izlenen kanalın görüntüsünü donmuş vaziyette verıp hemen kapanıyor. tekrar şifrelü-sorunlu uyarısndan son aynı hataları veriyor. problem serverden değil de benim cihazdan olmalı.server yetkilisine sordum. problem yokmuş.
                            Sık olmasa da zaman zaman aynı problemi yaşıyorum (Örneğin tüm haftasonu boyunca sadece 1 kere oldu). Önce ağ ayarlarından pinging, sonrasında alan ayarlarından kart güncelleme yapıyorum. Sorun hemen çözülüyor. Yaklaşık 15-20 sn sürüyor hepsi...

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşım cihazın galiba 9000ultra eyer dogruysa hd yayınlarını izleyemezsin sadece normal yayınları açar

Yorum yap

sampiyon arkadaş. ben hd lerden bahs ediyorsam 2000hd kullanıyorum,ultra değil. benim problemım serverle değil galiba. çünkü diğer hd olmıyan kanalları izliyebiliyorum. hatta yukarıda yazdığım gibi cyfra daki hd leri de izliyorum. 16 dercedeki alb 1 ve,alb 2 ve swiewhHQ lerde problem yaşıyorum. 7 dercedeki 1080i yi de şifreli diye açmıyor.serverden olabilir. çünkü yukarıdaki kırılma veya problemi göstermiyor.
                                dün cihazı açınca kendikendini resetlemiş cihaz. kanalların tamamı silinmiş. baştan yükledim.hatta yeni yazılımı usb den tekrar attım.
                                şu da var. hd kanalları gösteren tuşa basınca alb 1 ve alb 2 yi liste de göstermiyor.
                                ilginiz için teşekür ediyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X