• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serisi FreeXTV-Polsat-Premier-Tps Auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar müsadenizle ben birşey soracağım. yeni yazılımı yükleyip emuyu açınca eski yazılımda oldığu gibi cihaz bilgisi bölümündeki bilgiler aktif.bunun gizli olması gerekmiyormu şuan bilgiler açıkken emu açıkmı yani bilgi verirseniz sevinirim.cevap için teşekkürler

Yorum yap

• Hepsi açık arkadaşlar bu yazılımla.(tpslerde).teşekkürler ustalara emekleri için.

Yorum yap

• hocam yazılım için teşeküler
        yazılımı usb ile yükledim cihaz bazen kapanıp açılıyor
        yardımcı olursanız sevenirim

Yorum yap

• bulentim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hepsi açık arkadaşlar bu yazılımla.(tpslerde).teşekkürler ustalara emekleri için.
          tpsler açık derken 9-4 yazılımındanmı bahsediyorsun arkadaşım irdeto 2?
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• yardım

ustalar yardım yazılımları bulamıyorum

Yorum yap

• mach1 hocam öncelikle çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum bende montaj yapıyorum yazılım da atıyorum 2000 serilerinden almalarını tavsiye ediyorum bi sorunum var en son yazılım atıyorum cihaz 2000 usb fta,tps outo yapmıyor birde kanal no,su yazınca o kanala gitmiyor yazılım damı bi sorun var bizi bilgilendirirseniz memnun olurum şimdiden tşk...ler yada ne yapabilirim...bende cxsuper usb var onda kanal atlatma sorunu yok tps outo sorunu var başarısız yazıyor emu falanda açık bilginize saygılar...

Yorum yap

• tps göçtü arkadaşım sanıyorum o yüzden açmıyor sabah bende yükledim 2000cıs super plusa bendede açmadı tpsleri.

Yorum yap

• mustafa_focus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ustalar yardım yazılımları bulamıyorum
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40229

Yorum yap

• sayın tasarım üsdadım özür diliyorum 900 hd diye yazmışım her neyse ama bence hd olan ve cihazın ön tarafı dizital olarak cıkartılan nex tarafıdan olsun veya tüm elektironik cihazlar hata veriyor hele silerin yazılım konusunda bir pıromlem yok cihazdan kaynaklanıyor nex firması bunun çaresine bakmalı ben bu çihazları çok inceledim saygılar aratımayı silere bırakıyorun üsdatlara saygılar

Yorum yap

• SF-Swiss,C-Cinema Fr.,Serie Club kanalları dosya yüklemesinden sonra çöktü.Multi****ler dün gece itibariyle tekrar çöktü.

Yorum yap

• danger35 kardeş tps outo yazıyorda bende ondan yazdım yapmıyor diye bilgilendirdiğin için saolasın

Yorum yap

• cine cinema
                          seri clup bunlar zaten tps paketindedir.haliyle multivizyonlar çökünce elbette cine cinema vsrelerde çöker arkadaşım.

Yorum yap

• savo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            teşekkürler
                            ben bu yazılımı nerden indirecem

Yorum yap

• arkadaşlar yazılımı yükledikten sonra emu bölümünü açın ve bu bölümde sarı tuşla default *** yapmayı unutmayın. auto yaparken takılma yaparsa aynı şekilde default *** yapın açması lazım.
                              Next 2000 süper DPCIS
                              Next 2000 süper CIS
                              Next 8000 xci
                              Next 9000 ci
                              topfield 3000 cipro
                              Goldmaster 90400 dpci v

Yorum yap

• dkm62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                SF-Swiss,C-Cinema Fr.,Serie Club kanalları dosya yüklemesinden sonra çöktü.Multi****ler dün gece itibariyle tekrar çöktü.
                                Telstar 1 Nisan 2008 tarihinden bu yana yok. Tps için haftaiçerisinde yeni yazılım verilecek o zaman bakabilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X