• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

laptop key dosyası atmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• laptop key dosyası atmıyor

ustalar bendeki laptop 2000 lere yazılım sorunsuz atıyor ama key dosyası bir turlu atamıyorum sebebini bilen varmı

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı
    ustalar bendeki laptop 2000 lere yazılım sorunsuz atıyor ama key dosyası bir turlu atamıyorum sebebini bilen varmı

Key dosyası ve settings yuklerken cihazınızı standby alıyorsanız hala yuklemiyor ise 2 tane PCLink2.0i editor var birde diğerini deneyiniz ..

Yorum yap

olmuyor baglantı kuruyor ama yollamıyor

Yorum yap

hata mı veriyor yoksa keyler cihaza mı gitmiyor?

Yorum yap

hata vermiyor keyleri yollamıyor ama baglandı kuruyor yazılım normal atıyor orda sorun yok

Yorum yap

o zaman yollamaya çalıştığın key dosyası uygun değildir. Büyük bir ihtimalle yanlış key dosyasını gönderiyorsun. 15 kb den küçük bir dosya olacak senin cihaza uygun olanı. profilinde yazılı cihaz 1mb flashlı onu kontrol et istersen

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı
              key fly ile keyleri atmaya çalıştığını varsayarsak ve doğru key dosyasını atmaya çalıştığını varsayarsak ; key fly prog açtığında code bölümüne cihazına uygun kodu yazdığında aktarım sağlanacaktır. (next 8000 için 0110)

Yorum yap

canım kardesim bu cihaz 8ooo degil 2000

Yorum yap

cihazım next 2ooox cı ve superplus

Yorum yap

Bakın 2 tane editor yayınlandı bu editorlerin 2'sinide deneyin .. hala sorun var ise PC yeniden baslatın Cihaz acıp kapatın tekrar deneyin ..

Yorum yap

hangileri ben ayırt edemedim

Yorum yap

Loader Help Bolumunden bakabilirsiniz Birisi 21.05.2005 (Win98 icin yayınlanmıstır..) de digeri ise 01.05.2005 de yayınlanmıstır ..
                        2 Loaderde asagıdaki linkte var ..
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=158

Yorum yap

softcam attıgınızda verdiği hatayı yazınız bitti deyip kitleniyorsa ve kapatamıyorsanız anakartınızın ht özelliğini kapatınız yada sadece editörün cpu sunu kapatınız saygılar

Yorum yap

RS232 den USB ye

Arkadaşlar laptopa dönüştürücü taktım ama bağlantı kuramıyorum,birde receiver(Next 2000 YE XCI Plus) bağlantı kurmaya çalışıldığında resetleniyo,yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum yap

pclink 2,0 ı kullanıyorsan programın içinde com ayarları var. reciver standby konumunda olsun. com ayarlarını değiştirerek cihazla bağlantı kurup kurmadığını kontrol et

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X