• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Grundig tv acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Grundig tv acil yardım

arkadaşlar elimde grundig cuc 5301 t tv var kumanda kısmı çalışmıyor SDA 2546 entegreye 5 volt geliyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

gözü değiştirip denedinmi ?genelde göz bozuluyor onlarda

saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
      gözü değiştirip denedinmi ?genelde göz bozuluyor onlarda

saygılar...
      yenisi elimde olmadıgı için denemedim fakat alıcı gözünün bir ayagına 5 volt geliyor degiştirip deneyim sagolasın

Yorum yap

arkadaşlar kumanda alıcı gözünü degiştirdim fakat sorun devam ediyor

Yorum yap

arkadaşım alıcı gözünün bacağına bağlı entegre olması lazım bak orda voltaj bacağına bağlı o entegreyi dene ayrıca arada diyot olması lazım ona bir bak !
          sonucu bildir!
          kolay gelsin

Yorum yap

dangerin dediği gibi o modellerde alıcı gözden başka bir arıza kolay kolay cıkmaz gözü yalnış takmış olabilirsin ona dikkat et mutlaka grundik göz olması lazım diğer tv veya cihaz gözleri uyum sağlamıyor

Yorum yap

arkadaşlar dediniz gibi sorun kumanda alıcı gözünden çıktı, benim ilk degiştirdigim ğöz de arızalı imiş yeni bitane taktım düzldi tekrar teşekürler

Yorum yap

hadi gözün aydın @cinarelektronik
                saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X