• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Irdeto Kart Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000 Irdeto Kart Sorunu

next 8000xcam ultram var ama irdeto kartları okumuyor irdeto kart okuyan daha önceki yazılım varsa nereden bula bilirim

Kişiye özel başlık açmayın. Açtığınız başlığa sorunu bilen diğer arkadaşlar da cevap verebilsin.

Konu başlığı düzeltildi.

Yorum yap

marse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next 8000xcam ultram var ama irdeto kartları okumuyor irdeto kart okuyan daha önceki yazılım varsa nereden bula bilirim
      bendede aynı sorun var next 8000xcam çakılı modülde irdeto kartları okumuyor bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim...
      kolay gelsin

not: bide Nextx plus Serisindede Aynı Sorun Yaşiyorum irdeto kartları okumama sorunu

Yorum yap

demirbilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bendede aynı sorun var next 8000xcam çakılı modülde irdeto kartları okumuyor bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim...
        kolay gelsin

not: bide Nextx plus Serisindede Aynı Sorun Yaşiyorum irdeto kartları okumama sorunu
        Zannediyorum bahsettiğiniz Irdeto kart Digiturk'e ait. Eğer böyle ise o kartlar kendi cihazından başka bir cihazda çalışmaz. 8000 ile ilgili bir sorun değil.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X