• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ethernet kablosu aparatı var mı ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ethernet kablosu aparatı var mı ?

modem ile pc arası uzak diye cat5 kablo aldım ama girişlerden birinde kırık oluştu.1.5 m lik bir kablo daha aldım splitter yardımıyla kablolar arası bağlantı sağlarım diye düşündüm.ancak splitter giriş soketleri ethernet kablosu uçları için dar geldi.

acaba iki ethernet kablosunu birbirine bağlamak için splitter benzeri bir aparat var mı ?
    Ücretsiz Blog Temaları

technova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    modem ile pc arası uzak diye cat5 kablo aldım ama girişlerden birinde kırık oluştu.1.5 m lik bir kablo daha aldım splitter yardımıyla kablolar arası bağlantı sağlarım diye düşündüm.ancak splitter giriş soketleri ethernet kablosu uçları için dar geldi.

acaba iki ethernet kablosunu birbirine bağlamak için splitter benzeri bir aparat var mı ?
    Resimde görülen konnektör ile halledebilirsiniz
    Genelde fiyatı 1 TL civarıdır

Yorum yap

ne yaptıysam olmadı acaba eski ethernet kablosunun kırık yerinden kesip 1,5 mlik ethernet kablosu eklenebilir mi
      Ücretsiz Blog Temaları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X