• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

gbox D line paylaşımı (ücretsiz!!)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

senat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gbox u kapattım cccam kullanıyorum
    serrver sayım 3 e cıktı ve localım
    cccam ıle paylasıma devam etmekteyım ısteyenlere
    not: local kartı olmayan alınmaz
    saygılar
    bu topic gbox paylaşımı, siz cccam paylaşımı için yazıyonuz :zzz:

Yorum yap

dline degiş tokul yapmak isteyen pm atsın arkadasklar

Yorum yap

.:: DNA ::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dline degiş tokul yapmak isteyen pm atsın arkadasklar
        local nedir ?
        bakalım silinecekmi bu sorumda

Yorum yap

ayarcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          local nedir ?
          bakalım silinecekmi bu sorumda
          ısrarla yazmaya devam ediyorsunuz. konu başlığına diikkat edin : "gbox D line paylaşımı (ücretsiz!!) ".. yani sade D line (satırı) değişimi ile ilgili bir konu. sorunuzla ilgili bilgiler diğer konular içerisinde mevcut, gene de net bilgi sahibi olamadıysanız yeni başlık açarak sorunuz.

Forum kurallarını da okuyun ! Kolaygelsin.

Yorum yap

Edit..
            [S]
            DREAMBOX 7000s
            [/S]

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
              ısrarla yazmaya devam ediyorsunuz. konu başlığına diikkat edin : "gbox D line paylaşımı (ücretsiz!!) ".. yani sade D line (satırı) değişimi ile ilgili bir konu. sorunuzla ilgili bilgiler diğer konular içerisinde mevcut, gene de net bilgi sahibi olamadıysanız yeni başlık açarak sorunuz.

Forum kurallarını da okuyun ! Kolaygelsin.
              ısrarla silin , ama vatandaşın localini bilmeden balıklama zıplamak olurmu ? işimize gelirse ekleriz gelmezsede kusurabakmayın deriz, ısrarla silin sizde, ne gibi kurallara aykırı yazı yazmışım ?

Yorum yap

Dline paylaşım yapmak isteyen arkadşlar pm atabilirler..
                2 tane local kart var.90 Good Peer.
                sadece lokali olan arkadaşlar pm atsın lütfen..
                Sevgiler

Yorum yap

selam

arkadaşlar selam ben gboxa yeni başladım şu anda 35 adet peerım var aktif olarak 1 adetde lokal kartım var benimle kartlarını paylaşmak isteyen arkadaşlar pm atsınlar

Yorum yap

250 peer ve 2 local var arkadaşlar haftaiçinde 40 kişi silecem onların yerine sağlam local i olanlar pm atsın dorsel locali olanlar lütfen pm atmasın
                    mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

• turk kardes bende kart yok pm attim.. eklersen sevinirim...

Yorum yap

• dorcel local 120 perr 24/7 online dist1:97 dist2:525 locali veya güclü perleri olan olan arkadaslarla dist1: ve local bilgilerini pm ile gönderirlerse paylasım yapabiliriz

Yorum yap

• gbox tan vazgeçtim

baya bir uğraşmama ramen birtürlü ayarlayamadım birkaç hata verdi bende şimdilik bıraktım ve newcama yoğunlaşmaya karar verdim

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                          ultra fan clup

Yorum yap

• peer ne tam olarak? peer cok olunca ne oluyor arkadaslar? kart cok olması mı onemli peer mi?
                            Next 2000 CI plus + NEXT 9000 XCAM Ultra + Dreambox 500 +DIGITURK+Plus & Platin Paket + 110 cm Tirax dsieq motorlu 42.0°E + 7.0°W
                            CCcam 2.0.11 - BULSAT orjinal irdeto Local card

Yorum yap

• Hi mate
                              Gbox server with 2 local:canal digital full Nor on Thor and Xtv 13
                              Multvision 24/7open
                              Peers:157 todays
                              Dist 1: 178
                              Dist 2: 500
                              i:02
                              x:04
                              24/7 on
                              good ignore.list ( No emu, No fake..)
                              fram all local mini 6 full card
                              I added just Good card and peers 24/7 online
                              If you are intersant for sharing, please contact me
                              No need xxx local

Best regards

Yorum yap

• Beckham Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                peer ne tam olarak? peer cok olunca ne oluyor arkadaslar? kart cok olması mı onemli peer mi?
                                Peer, paylaşım yaptığın kişi demektir.Peer çok olması demek te haliyle gelen kartların çok olma olasılığı var demekktir.Elbetteki kart çok olması önemli ama o genede peer sayısıyla doğru orantılıdır diyebiliriz.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X