• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tako 2000 Abimizin Babası Vefat Etmiştir.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sevgili ustam;başınız sağolsun ,babanıza allah rahmet eylesin ,nur içinde yatsın,mekanı cennet olsun.saygılarımla

Yorum yap

başın sağolsun ALLAH rahmet etsin mekanı cennet olsun

Yorum yap

Dostum başın sağolsun. Babana allahtan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum.
        Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

Allah Rahmet eylesin. Geride kalanlara sabır versin. Arkadaşımızın başı sağolsun...

Yorum yap

Allah rahmet eylesin yakınlarına ve arkadaşlarına sabırlıklar diliyorum
            UZAY TİCARET
            ELEKTRONİK MARKET
            YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
            Pıoneer & SONY

Yorum yap

Başın sağolsun,
              Allah rahmet eylesin allah geride kalanlara uzun ömürler versin.

Yorum yap

başınız sagolsun.rahmetli babanızın mekanı cennet topragı bol olsun.sizlerede Allah sabır ve uzun ömürler nasib eylesin.

Yorum yap

Başın sağolsun,Allah rahmet eylesin allah geride kalanlara uzun ömürler versin.

Yorum yap

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah. geride kalanlara sabır diliyorum....

Yorum yap

Allah rahmet eylesin,Allah sabırlar versin...
                      Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakilerin anlayabileceği kadardır.
                      (MEVLANA)

Yorum yap

Allah gani gani rahmet eylesin.geride kalanlara sabır ihsan eylesin.
                        :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Allah rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun...

Allah rahmet eylesin. Geride kalanlara sabır ve metanet versin, mekanı Cennet olsun...
                          Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                          Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Allah rahmet eylesin allah geride kalanlara uzun omurler versin
                            mekanı cennet olsun...

Yorum yap

Başınız sağolsun sevgili tako...allah rahmet eylesin...

Yorum yap

Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına allah sabır versin
                                Türkiye'nin Kalbi ANKARA
                                Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
                                Onwa 18" Motor,
                                Next YE 6000 V-box
                                Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X