• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• abooov bu ne resmen kendi kendime kaşındım, şimdi uğraş dur bu linklerle

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abooov bu ne resmen kendi kendime kaşındım, şimdi uğraş dur bu linklerle
      Soldaki kontrol edilen ya da sağdaki çalışmayan linklere çift tıklarsanız o link browserda açılacaktır. Bu şekilde de linklere bakabilirsiniz. Teyit için...

Yorum yap

• xorion ustam benim adreste turkVOD güncelleme var uyarısı alıyorum.

wetek lerde de durum aynı mı?

benim adresi güncelle tekrar dreambox la uğraştıma beni

hatta artık yaz bitti. XorVod u public et LG ler için

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          xorion ustam benim adreste turkVOD güncelleme var uyarısı alıyorum.

wetek lerde de durum aynı mı?

benim adresi güncelle tekrar dreambox la uğraştıma beni

hatta artık yaz bitti. XorVod u public et LG ler için
          Wetekler de de durum aynıydı ama sen uyarınca şimdi düzelttim.

XorVod henüz beklemede ama bu arada lg de iptv için smartiptv uygulamasını ben çok beğendim. 5 euro yu tamamen hakediyor...

Yorum yap

• Vk aramadaki tokenden dolayı olan sorunu düzelttim. Vk arama tekrar aktiftir.

Onurun Nostalji Portal aramasını da güncelledim.

Aşağıda portal sahipleri için çalışan-çalışmayan linkleri için yaptığım programın da güncellenmiş halini alabilirsiniz. (Link Kontrol 3.1)
            Eklenen Dosyalar

Yorum yap

• ha gayret tospiklikten tavşanlığa evriliyorsun teşekkürler usta emeğine sağlık

bu arada xorion usta belirtmemiş ama ne oldu da Link Kontrol programının yeni versiyonu çıktı diye düşünenlere,eski versiyondaki mp4 linklerindeki takılma düzeltilmiştir.bundan sonra nostalji portal bugün ne izlesem bölümüne daha çok mp4 link eklenecektir.tekrar teşekkürler xorion usta,iyi akşamlar herkese.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ha gayret tospiklikten tavşanlığa evriliyorsun teşekkürler usta emeğine sağlık

bu arada xorion usta belirtmemiş ama ne oldu da Link Kontrol programının yeni versiyonu çıktı diye düşünenlere,eski versiyondaki mp4 linklerindeki takılma düzeltilmiştir.bundan sonra nostalji portal bugün ne izlesem bölümüne daha çok mp4 link eklenecektir.tekrar teşekkürler xorion usta,iyi akşamlar herkese.
                Bu dediğine ek olarak Mail.ru linklerini de düzelttim, onlar da problemliydi.

Yorum yap

• İyi günler..uzun süredir bende wetek play var.kodi jarvis 6.1 yüklü.xorion-wetek repostory plugini için user pass konusunda yardımcı olabilir misiniz.

Yorum yap

• ebayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    İyi günler..uzun süredir bende wetek play var.kodi jarvis 6.1 yüklü.xorion-wetek repostory plugini için user pass konusunda yardımcı olabilir misiniz.
                    Merhaba;

Lütfen kusura bakmayın ama wetek için bir ispat istemek zorundayım. Bir kağıda elle yazılmış tarih ile wetek resmini gönderir misiniz? Bunu özelden de yapabilirsiniz.

Yorum yap

• Haklısınız.daha önceden farklı kullanıcı adı ile almıştım.ancak giriş password mail adresimi yitirdiğimden tekrar kayıt lldum.özelden yazsam kabul etmiyor mesaj sayısı yeterli değil.

Yorum yap

• ebayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Haklısınız.daha önceden farklı kullanıcı adı ile almıştım.ancak giriş password mail adresimi yitirdiğimden tekrar kayıt lldum.özelden yazsam kabul etmiyor mesaj sayısı yeterli değil.
                        Sizden bana bugün özel mesaj gelmişti, şifre istediğiniz mesaj??

Ya da özel mesaj atma sınırı mı var?

Yorum yap

• Pm özel mesaj atamıyorum çünkü mesaj kutuda gelen giden mesaj görünmüyor.mesaj sayısında istenen sayıya ulaşmam gerekiyor galiba...

Yorum yap

• wetek kullanıcısı dağılsak kullanıcı adı alamaz miyiz.

Yorum yap

• buralar ıssıza düştü iyicene,birkaç sıkıntı yazalımda hareket olsun

usta vk aramada next page çalışmıyor. (ingilizce yazınca daha şık gözüküyor.)

harici altyazı demiştim ama cevap vermedin

birde gözünü sevim,bütün elit filmler içerisindeki vk linklerini değiştirdim ama nostalji arama hala 4-11 tarihli,onuda bir güncellersen sevinirim.
                              İyi geceler saygılar...

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
                                buralar ıssıza düştü iyicene,birkaç sıkıntı yazalımda hareket olsun

usta vk aramada next page çalışmıyor. (ingilizce yazınca daha şık gözüküyor.)

harici altyazı demiştim ama cevap vermedin

birde gözünü sevim,bütün elit filmler içerisindeki vk linklerini değiştirdim ama nostalji arama hala 4-11 tarihli,onuda bir güncellersen sevinirim.
                                İyi geceler saygılar...
                                Vkarama next page olayını düzelttim.

Harici altyazı olayını da şimdi yaptım.

Nostalji aramayı güncelledim.

Başka??

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X