• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 29.07.2009 SSSP Support Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tanky

Yorum yap

niyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sssp-ne dir
      S erverdan S erver a S acmasapan P rogramlama ...... olabilir ... kimse acıklamıyo benimde bilgim yok mennn

Atlanta HD BOX PVR
      Next 2000 HDTV
      Next 2000 CIS Super Plus
      Digitürk Plus
      Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

yazılımla ilgili çok az açıklama verilmiş olmasina rağmen, bence bu yazılımda çok büyük bir ilerleme kaydedilmiş durumda. Üç gündür deniyorum. Her şeyden önce newcamd ve cccam birlikte çalışıyor. Artık istediğiniz kadar Newcamd serveri aktif edip onlara bir tane de (evet simdilik, hala sadece bir tane) ccam server ekliyerek netten düşmeden, donmadan, takılmadan rahat rahat izlemek mümkün. Evet, arada sırada aksikilikler oluyor, cihaz takılıyor filan, ama eskiye oranla bunlar çooook azalmış.
        Yazılım çok iyi yolda ilerliyor, ustalari kutluyorum.

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yazılımla ilgili çok az açıklama verilmiş olmasina rağmen, bence bu yazılımda çok büyük bir ilerleme kaydedilmiş durumda. Üç gündür deniyorum. Her şeyden önce newcamd ve cccam birlikte çalışıyor. Artık istediğiniz kadar Newcamd serveri aktif edip onlara bir tane de (evet simdilik, hala sadece bir tane) ccam server ekliyerek netten düşmeden, donmadan, takılmadan rahat rahat izlemek mümkün. Evet, arada sırada aksikilikler oluyor, cihaz takılıyor filan, ama eskiye oranla bunlar çooook azalmış.
          Yazılım çok iyi yolda ilerliyor, ustalari kutluyorum.
          Evet kesinlikle haklısın dostum cccamde inanılmaz değişim var her geçen yazılımda süper oluyor doğruısu teşekkürler doktor üstadım...
          VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

Bence CCCam'deki donmaların en büyük sebebi cihazın çok ısınması. Cihazı ilk açtıktan sonra 30 dk. boyunca SKY Deutchland'da en ufak bir donma olmaz iken cihaz ısındıkça donmalar (çok çok kısa süreli de olsa) başladı. Daha sonra üzerine vantilatör koydum, donma falan kalmadı .

Yorum yap

hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bence CCCam'deki donmaların en büyük sebebi cihazın çok ısınması. Cihazı ilk açtıktan sonra 30 dk. boyunca SKY Deutchland'da en ufak bir donma olmaz iken cihaz ısındıkça donmalar (çok çok kısa süreli de olsa) başladı. Daha sonra üzerine vantilatör koydum, donma falan kalmadı .
              Dogru, ben de uzun zamandan beri (yaz başından beri) oda vantilatörünü üstüne üfletiyorum. Yoksa yarım saat sonra ateş gibi oluyor ve resetlemeye başlıyor.

Yorum yap

Demek donmalar ısınmadanmış hiç aklıma gelmezde. Akıllı adamın hali başka işte. İçine küçük fanların takılacağı bir yer koysalarmış keşke ne güzel olurmuş. Madem yok ozaman bizde kendi çözümlerimizle soğutak cihazı.

Yorum yap

valla arkadaşlar bende pek donma olmuyor ama hd lerde ara sıra var demekki oda ısınmadan mış bizde halledelim

Yorum yap

Bu arada hatırlatmakta fayda var : Donmaları sadece cihazın ısınmasına bağlamamak lazım. Üye olduğunuz server'ın stabilitesi, kullandığınız internet bağlantısının kalitesi vs. pekçok etken var.

Yorum yap

Bu arada hatırlatmakta fayda var : Donmaları sadece cihazın ısınmasına bağlamamak lazım. Üye olduğunuz server'ın stabilitesi, kullandığınız internet bağlantısının kalitesi vs. pekçok etken var.
                      Ben pek ciddiye almamıştım ama siz yazdıktan sonra hemen soğutma işine giriştim. Bir bilgisayar fanını harici adaptöre bağladım ve yanına koydum. Cihaz yeterince soğuk ve o süreden beri bir saat geçmesine rağmen hd kanlada hiç donma olmadı. Fan yokken ısınınca hd kanallarda göz kırpmaları gibi gidip gelmeleride sayarsam dakkada bir oluyordu. Şiddetle tavsiye ediyorum herkese.
                      Sizin dediğiniz gibi buda çözüm olmuyorsa ozaman serverdan diyebiliriz.

Yorum yap

namsot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben pek ciddiye almamıştım ama siz yazdıktan sonra hemen soğutma işine giriştim. Bir bilgisayar fanını harici adaptöre bağladım ve yanına koydum. Cihaz yeterince soğuk ve o süreden beri bir saat geçmesine rağmen hd kanlada hiç donma olmadı. Fan yokken ısınınca hd kanallarda göz kırpmaları gibi gidip gelmeleride sayarsam dakkada bir oluyordu. Şiddetle tavsiye ediyorum herkese.
                        Ne güzel. Elbirliği ile önemli bir soruna kısmi de olsa bir çözüm bulduk . Aslında asıl projelerimden biri dizüstü bilgisayarlar için kullanılan soğutuculardan cihazın altına koyarak soğutma yapmak ama finanse etmem zor bu aralar .

Yorum yap

Cihazın aşırı ısınması gerçekten dikkat çekici, yazılımla halledilebilecek bir çözümü yoksa ilerleyen zaman sarfında biraz baş ağrıtabilir...

Yorum yap

kay:
                            Ne güzel. Elbirliği ile önemli bir soruna kısmi de olsa bir çözüm bulduk . Aslında asıl projelerimden biri dizüstü bilgisayarlar için kullanılan soğutuculardan cihazın altına koyarak soğutma yapmak ama finanse etmem zor bu aralar .
                            kay: :efferin:

Yorum yap

arkadasim ekstradan bu gibi islere kalkicagina artik yapilan yeni uydu cihazlari fanli yapilmaya basliyor firmaya yonelik bu cihazlara bir fan konulsa daha iyi olur demek daha mantikli degilmi...

neden kendinize iskence ediyorsunuz... hemen hemen butun HD uydu cihazlari fanlidir, cunki HD ler SD lere gore daha cok isinir,

sizce

namsot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

extense Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadasim ekstradan bu gibi islere kalkicagina artik yapilan yeni uydu cihazlari fanli yapilmaya basliyor firmaya yonelik bu cihazlara bir fan konulsa daha iyi olur demek daha mantikli degilmi...

neden kendinize iskence ediyorsunuz... hemen hemen butun HD uydu cihazlari fanlidir, cunki HD ler SD lere gore daha cok isinir,

sizce
                                Arkadaşım buradaki ilk mesajımda zaten sizin dediğiniz olayı belirtmiştim [Fan takılacak bir yuva yapsalarmış] diye. Ama bu saatten sonra yeni cihazlara fan taksalar benim ne işime yarayacak. Elimdeki cihaz dururken bir cihaz dahamı alayım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X