• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Showtime Pehla Add Irdeto2 Ok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

verılen key dosyasını sbc ye kes yabısdır yalnız super yayınlar var tavsıye ederım

Yorum yap

evet bende yeşil yanıyor açmıyor.şu işi tam detaylı anlatacak kimse yokmu yaws.

Yorum yap

nasıl iş buya arkadaşlar sanki devlet sıırı saklıyo sanki

Yorum yap

Tamam arkadaşlar.Nihayet açtırdım.

Yaptığım ve muhtemelen bir çoğumuzun yaptığı hata şu:Bu SBCL dosyasını masaüstüne değil, direk C nin içindeki proğram files dosyasının içine kurmak lazımmış.Ondan sonra güvenlik ayarlarından engellemeyi kaldırı onaylıyoruz.Daha sonra WSP yi çalıştırıyoruz.Ha unutmadan, güncel keyleri hem SBCL nin içine ve hemde aynı yerdeki plugin dosyasının içine kopyalıyabilirsiniz.

Her şey ok.

Kolay gelsin.

Yorum yap

key dosyasını sbcl ye atın sbcl programını acın tuner kısmında butun kutuları ısaretleyın plugıns dekı depuk u ısaretleyın ondan sonra yayınlar acar

Yorum yap

saat 23 15 ıtıbarı ıle yeyınlar kesıldı

Yorum yap

yayınlar geldi

Yorum yap

sbcl klasorundeki plugins klasorune geliyoruz.buraya kopyalıyoruz.gerisinide 1.mesajdaki gibi yaparsanız hepsi acık.iyi seyirler.

Yorum yap

suan art sports 2 de kovboyların bogalarla mucadelesi var.cok zevkli.iyi seyirler.

Yorum yap

arkadaşım olmuyor yeşil yanıyor arkasından aşağıdaki yazı çıkıyor ve kırmızı oluyor.

[23:36:34] Fankoosh : TX: 0048FB151AF0E60274159A374F9D659CD9CF62C6590F5A571A 6B19B0FA9AF1375C973A801D24EE66784512A478D07B870E7D E7C0E1EF4C76ED564E2730FFADDD72FD379C4417EDA37A43
                      [23:36:35] Fankoosh : Socket error, reconnect!

Yorum yap

valla arkadaşım tamıtamına 21 30 dan beri seyretiyom ama bundan sonra key dosyasını nerden bulacağız bilgisi olan varmı.şuan show movies1 de steven segalın filmi var harika.
                        CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

ya arkadaşlar neden olmuyor acaba yardım edecek kimse yokmu.??aşağıdaki yazı çıkıyor.
                          bütün programları kapattım omadı..

[23:59:33] server1 : TX: 0048750F4502D27B3F2C81A71038115B83F4D79FEC5119FAF3 06038A8A022E5DC4B06F1F89802373DEC84A35DD69BF4620F9 2D67BF099DE4225F9704979EC882DD9AE8F5908AAFE4B619
                          [23:59:33] server1 : Socket error, reconnect!

Yorum yap

arkadaşım sbclde debug işaretlenecek ayrıca vplugda aktiv edilecek tunerte boş ktucuklarişaretlenecek debug auto start vs gibi 5 kutucuk olacak ve acması lazım ben öyle yaptım calışıyo .
                            CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

CENG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşım sbclde debug işaretlenecek ayrıca vplugda aktiv edilecek tunerte boş ktucuklarişaretlenecek debug auto start vs gibi 5 kutucuk olacak ve acması lazım ben öyle yaptım calışıyo .
                              malesef olmadı arkaşım sbcl ışığı kesik kesik yeşil yanıyor. dediğin herşeyi yaptım wsp de yeşil yanıyor bilgiler geliyor sonrada : Socket error, reconnect! bu yazı çıkıyor.key dosyasınada attım olmadı.ilğine teşekkürler.

Yorum yap

show time

:trts:arkadaşım c dosyasında program files dosyası var sbclyi orda kur sonra key dosyasını sonrada wsp aç şu an çalışıyo kolay gelsin ben yaptıysam herkes yapar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X