• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD V 1.831 11.12.2019 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

image Nickli Üyeden Alıntı
    sevgili tasarım ustad bende şahsen her iptv ye girişimde cihaz donuyor fişi çekip takıyorum normale donuyor ve kanallar arasında dolaşırken bazen donmalar oluyor gene fişi çekip yakıyorum duzeliyor .
    bilginiz olsun.
    sevgiler
    - Cihazdaki "IKS" server açıksa bunu kapat bir de öyle dene abi, sorun bu yüzden olabilir.

Yorum yap

bendede joker baglantıda sorun yok kilitlenmede olmuyor

Yorum yap

Arkadaslar cihaz 1827 yazilimindan sonra internet hatası ortaya çıktı herne kadar sonraki yazılımlarda düzeltildi densede eski yazılımlara döndüğünüzde bu sorun yok bilginize.

Yorum yap

Next 2000 HD V 1.831 11.12.2019 Yazılımı, hayırlı olsun.
          Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
            - Cihazdaki "IKS" server açıksa bunu kapat bir de öyle dene abi, sorun bu yüzden olabilir.
            ustadım tşk.ler dedigin gibi ıks yi kapattım şimdi o sorunum gitti sagolasın.
            sevgiler
            website

Yorum yap

Kullandığım Next 2000 HD & INTERNET MACHINA cihazlarımda yazılımsal hiç bir sorun görmedim son yazılım gayet başarılı emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X