• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Yazılımlarla ilgili Görüş ve Önerilerimiz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni Yazılımlarla ilgili Görüş ve Önerilerimiz

Benim için olmazsa olmazlar. Lütfen Herkez sıkıntılarını ve isteklerini bu başlık altına yazsın belki bir gören olur ... yoy:

1. Digitürk ( Yasal üyelik ) için konum bilgisi.

2. İptv için bir bellek ayarlanmalı usb den kanal yüklüyorum , usb çıkartınca kanallar gidiyor. Önbelleğe alınan kanallar hafızada kanabilir isteğimize göre aradan silme şansımız olsun ( yapmak imkansız değilse ).

3. Kumandalar gerçekten 5 para etmez bir çare bulunulmalı. Fly kumanda ile birşey yazmaya korkuyorum 1 harfi 9999 kere yazıyor herzaman olmasa da genelde.

4. Tivibu yayınlarında mı sorun var yoksa Pandoradan mı kaynaklanıyor bilmiyorum. Özellikle tekrar izlerken yayın hızlı gidiyor sanırım ve kelimeler cümleler anlaşılmıyor. Harf yutarak gidiyor.

5. Uygulama ile film izledikten sonra bazen direk tv tuşu ile çıkıyorum cihaz sapıtıyor. Belki ısınınca oluyor bilmiyorum . Cihaz ekranda Star tv diyor menüde tv8 gösteriyor elektriği kesmezsek kesinlikle düzelmiyor. Resim ekliyorum.

Birdahaki sefere cihaz ile tv aynı resime alıcam. Şimdilik benim için en büyük sıkıntılar bunlar . Saygılar sevgiler ...

birde dil sesi türkçe yapıp çiktıktan sonra eski dil sesine giriyor.özlelikle anımux vs gib kanalarda buda can sıkıcı bir durum.

Yorum yap

8li diseg desteği getirilmeli

Yorum yap

motorlu çanağım var fakat pandorada bir türlü ayarlayamadım. hangi uyduyu ayarladımsa bir önceki sanırım hafıza sorunu var .uydu kayboluyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X