• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 14.11.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• antigonian Nickli Üyeden Alıntı
    Emeği geçenlere teşekkürler.. Elinize sağlık.. selamlar..
    Uçmak önemli değil önemli olan havada kalabilmek (bence)

Yorum yap

• enezli Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşlar forumu inceledim ama çoğu arkadaşın sorduğu Kişisel tercihler bölümüne FastScan CH number diye bir özellik yüklenmiş[/color][/b]. Bunun anlamı nedir ..açık mı yoksa kapalı mı olması gerekir. eğer ustalar bu soruya cevap verirlerse benim gibi birçok arkadaş bilgilenmiş olacaktır. saygılar

Baştan beri bütün yazıları okuyorum. hiçkimse yorum dahi yapmamış. İlginç.

Yorum yap

• elinize saglık
        :tr:

Yorum yap

• serdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sevgili Tasarım kardeş, herkese tek tek cevap vermişsiniz gerçekten sizi kutlarım. Sunny' lerde ki donanım ilave konusunu bende okudum. 2002 yılından beri izleyici ve sizin gibilerin bilgilerini okuyarak bilgilenmeye çalışıyorum. Next Ye 2000 CX Süper Plus USB cihazımı Temmuz ayında aldım, o zamandan beri kırılma diye bir sorun yoktu. Ama ne zamanki şu 3A yeni frekanslara geçti sadece ATV değil daha bir sürü kırılan kanal var, hatta Hotbirt'te bile var. Telsiz telefonu devreden çıkarınca hepsi düzeliyor. Ama alt komşuda ve yan komşuda da telefon var. Benim cihaz bazen bunlarıda görüyor. Bazı arkadaşlar telefonu Tv'nin yanından alınca düzelmiş, bizim zaten diğer odada.

Sanırım sizler Next bünyesinde çalışan mühendislersiniz. Bu soruna yazılımsal olarak bir şey yapılabilirmi veya bizde Sunny'ciler gibi besleme mi taktırmamız lazım.Eski makinamı Anne'me verdim bayramda gideceğim bakalım onda bir sorun varmı.

Şimdiden Cumanız ve Bayramınız mubarek olsun
          dostum bende panasonik çift aramalı telefon kullanıyorum ve hemen tv nin yanında herhangi bir sinyal kırılması falanda olmuyor bundanda sorunun kaynaklandığını söylemenize hayret ediyorum
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• üstad ellerinize sağlık, akşam yükledim, emu da attım renklerdeki dalgalanma gitmiş gibi, önceki yazılımda dalgalanma oluyordu, ancak, absat lar bi geliyor bi gidiyor. 1 saat izliyorum 1 saat gidiyor. sorun nedir acaba. son emu da atmıştım. kolay gelsin
            NEXT&NEXTSTAR YE-2000-CIS-SUPER PLUS USB' li

Yorum yap

Sevgili Tasarım kardeş, herkese tek tek cevap vermişsiniz gerçekten sizi kutlarım. Sunny' lerde ki donanım ilave konusunu bende okudum. 2002 yılından beri izleyici ve sizin gibilerin bilgilerini okuyarak bilgilenmeye çalışıyorum. Next Ye 2000 CX Süper Plus USB cihazımı Temmuz ayında aldım, o zamandan beri kırılma diye bir sorun yoktu. Ama ne zamanki şu 3A yeni frekanslara geçti sadece ATV değil daha bir sürü kırılan kanal var, hatta Hotbirt'te bile var. Telsiz telefonu devreden çıkarınca hepsi düzeliyor. Ama alt komşuda ve yan komşuda da telefon var. Benim cihaz bazen bunlarıda görüyor. Bazı arkadaşlar telefonu Tv'nin yanından alınca düzelmiş, bizim zaten diğer odada.

Sanırım sizler Next bünyesinde çalışan mühendislersiniz. Bu soruna yazılımsal olarak bir şey yapılabilirmi veya bizde Sunny'ciler gibi besleme mi taktırmamız lazım.Eski makinamı Anne'me verdim bayramda gideceğim bakalım onda bir sorun varmı.

Şimdiden Cumanız ve Bayramınız mubarek olsun
              Telsiz telefondan ziyade bir de anten ve LNB ayarlarınızı kontrol etmenizde fayda vardır.

Yorum yap

• enezli Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaşlar forumu inceledim ama çoğu arkadaşın sorduğu Kişisel tercihler bölümüne FastScan CH number diye bir özellik yüklenmiş[/COLOR][/B]. Bunun anlamı nedir ..açık mı yoksa kapalı mı olması gerekir. eğer ustalar bu soruya cevap verirlerse benim gibi birçok arkadaş bilgilenmiş olacaktır. saygılar
                Şuan o özellik çalışmıyor belki ilerde çalışacaktır.

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dostum bende panasonik çift aramalı telefon kullanıyorum ve hemen tv nin yanında herhangi bir sinyal kırılması falanda olmuyor bundanda sorunun kaynaklandığını söylemenize hayret ediyorum

Denem yanılma yöntemi ve değişik forumlardan okuduğum kadarıyla... Sorun sadece bende değil atv ön belirgin olanı daha çok kanal var kırılan. Telsiz telefonun fişini çekince düzeliyor.Hayret etmenize gerek yok......

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Telsiz telefondan ziyade bir de anten ve LNB ayarlarınızı kontrol etmenizde fayda vardır.
                    İlgine çok teşekkür ederim

Yorum yap

• Yazılımlar için çok teşekkürler.saygılar
                      Türkiye'nin Kalbi ANKARA
                      Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
                      Onwa 18" Motor,
                      Next YE 6000 V-box
                      Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

Yorum yap

• Yazılımlar için emeği geçenlere çok teşekkürler.

Yorum yap

Denem yanılma yöntemi ve değişik forumlardan okuduğum kadarıyla... Sorun sadece bende değil atv ön belirgin olanı daha çok kanal var kırılan. Telsiz telefonun fişini çekince düzeliyor.Hayret etmenize gerek yok......
                          arkadaşım ben bu promlemi tplerle oynamakla çözdüm ...haklısın telsiz telefon atv ve bir kaç kanalın sinyalini düşürüyor... atvnin frekansını sil (11628 H 6666) ....ve 11624 H 6666 olarak gir ve tarat .....düzelir....!

Yorum yap

• Yazılımı yukledim kanallar silinmiyor.Emeği gecen arkadaslar teşekkür
                            [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• bu yazılımdada orijinal kartları okumadaki problem devam ediyor...

Yorum yap

• emeği gecenlere yeşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X