• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• altar_us Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de yükledim hiç bi değişiklik yok tps auto da yok
    Nasıl tps au yok herkeste varda sende neden olmasınki,eksik bir şey yapıyorsundur...
    Forum Kuralları

Yorum yap

• İyi günler...
      Eğer Next CX lerde bir sorun yoksa bize de bu yazılımları verin. Cihazım Next CIS Süper Plus
      Teşekkür ederim.
      :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

• 0206 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        İyi günler...
        Eğer Next CX lerde bir sorun yoksa bize de bu yazılımları verin. Cihazım Next CIS Süper Plus
        Teşekkür ederim.
        burası x plus - plus serilerinin yeri senin aradığın burada

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40669

Yorum yap

• next 2000 x plusların yazılımları

sayın mach1 -doktor-uzman-ve diğer yazılım hazırlamada emeği gecen tüm üstadlar öncelikle hepinize saygılarımı sunar calışmalarınızda başarılar dilerim.son zamanlarda next 2000 x cı pluslarda freex ve ....wiew kanalları auto olayında hafıza sorunu oldugu için yazılım desteginde zorlanmalar oluyor bunu biliyoruz ama siz daha iyisini bilirsiniz benimkisi sadece bir öneri bu hafıza sorununu cihazda yer alan kullanılmayan uydu isimleri ve tp ler bunun yanında tetris oyunu gibi yani bize alınması uzak olan mevcut uydu isimleri ve tp leri cıkartıp cihazda hafızayı biraz daha artırma imkanı olmazmı bize sadece 5-6 tane kayıtlı uydu olsa yeter bu sadece benim bir düşncem eger siz değerli hocalarımız uygun görürüse umarımki üzerinde calışmalar yapılıp en kısa sürede o malum yazılımların verileceğini umut eder tekrar başarılar dilerim saygılarımla

Yorum yap

• next 2000 ye cı plus cihazıma son yazılımı yükledim ama cihazda hiçbir değişiklik yok .Ne kanallar gitti nede multiler xxl dahil hiçbir kanalda değişiklik yok acaba yanlış bir yazılım mı yüklüyorum yoksa böylemi olması gerekiyor. yada yazılımdan başka bir şey yüklüyormuyuz.

Yorum yap

• sanırım bizim x cis plus cihazın suyu ısındı.yavaş yavaş süper serisine geçmek lazım.

Yorum yap

• mahmutkalas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sanırım bizim x cis plus cihazın suyu ısındı.yavaş yavaş süper serisine geçmek lazım.
                Next almak şartmı? yüz YTL makinada ayni işi görür. Saygılar.

Yorum yap

• Sayin Hocalar Next 2000 X Cis Lara Bahsİ Gecen Yazimlar Verİlecek Mİ Yoksa
                  Verİlmeyek Mİ Bİrİ AÇiklasin LÜtfen

Yorum yap

• herşey için teşekkürler

Yorum yap

• altar_us Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ben de yükledim hiç bi değişiklik yok tps auto da yok
                      Tps au ok hala
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• nacis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sen onu kullan biz herşeyden vaz geçeriz ama next den asla
                        NEXT VE AYYILDIZIM HER ZAMAN KALBİMDESİN

Yorum yap

• yeni yazımlımları bekliyoruz hocam teşekur ederim

Yorum yap

• nacis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sende bir tane var şikayetin var bende binlerce var hic şkayet yok bunun arasındaki fark nedir ? :no: elbirsan bayii

Yorum yap

• selam ustalar bende YE 7500 DAPCI PLUS var en son attığım yazılım da fmb 705b dır. yeni yazılım var mı benim cihaza acaba

Yorum yap

• pelorusgr Nickli Üyeden Alıntı
                                selam ustalar bende YE 7500 DAPCI PLUS var en son attığım yazılım da fmb 705b dır. yeni yazılım var mı benim cihaza acaba
                                O seriye yeni yazılım yok ve olmayacak artık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X