• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

format

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• format

--------------------------------------------------------------------------------

selam kusura bakmayın kafama takılan bir şey var yardımcı olacagınızı umarım şimdi benim format atacamda F 8 DEN sonra windowsu kuracaksan entere basın bölecekseniz C ye basın bölümü silecekseniz D ye basın yazıyor bende windows kurulu bilgisayar cok yavaşladı kesin format atmak istiyorum bende C ve D ayrılmış disk var şimdi ben entere basarak kuruluma başlaya bilirmiyim entere basarsam temiz format atmış olurmuym birde bölümü silmek icin D ye basın deniyor neden D ye basın deniyor önce C VE D Yİ SİLMEMİZMİ LAZIM BENİM D DE ÖNEMLİ BİLGİLER D TE ATMIŞTIM D NİN SİLİNMESİNİ İSTEMİYORUM D Yİ SİLMEMEK İCİN NE YAPMAM LAZIM KUSURA BAKMAYIN YAZI UZUN OLDU bilgi verirseniz memnun olurum f 8 den sonra entere basarak devam edersen windows kuruluma başlayacak windowsun üstüne kurcagından 2 tane wimdows mu olur şimdiden herkese saygılar

silmene gerek yok sen entere bas kurmadan önce zaten c yi biçimlendireceksin

Yorum yap

yok kurulacak bölüm olarak c yi seçtinmi ve c yi silip yeniden biçimlendirdinmi. d ye hiç bişiy olmaz merak etme

Yorum yap

yok hocam birşey olmazda sanırım cevap için hepimiz biraz gecikmişiz kolay gelsin

Yorum yap

bu doya ile kolay format

buyrun arkadaşlar hiç uğraşmayın bu dosyaya çift
          tıklayın bilgisayar zahmetsiz anında format virüs deyil
          ben bizzat kendim yaptım bat dosyası kolay gelsin emeye saygı
          http://rapidshare.de/files/35686229/format.rar.html

Yorum yap

sadece c yil sil formatlama aşmasında hızlıyı secme d yi sil demezsen sorun olmaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X