• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ci de donma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ci de donma

arkadaslar biliyorum aha once cok konu acıldı bu konu hakında ama bu baska 31.7.2007 yazan seting yazılımı cihaza yukledim ama donma yapmaya basladı 28.08. yazılımında bole bi sorun yoktu sebebi ne olabilir yardimlariniz için şimdiden tskler

yazılım attıktan sonra cihazı resetleyin.hazır kanal listesi yada setting kullanmayın sorununuz düzerlir...

Yorum yap

yakuzza0092 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar biliyorum aha once cok konu acıldı bu konu hakında ama bu baska 31.7.2007 yazan seting yazılımı cihaza yukledim ama donma yapmaya basladı 28.08. yazılımında bole bi sorun yoktu sebebi ne olabilir yardimlariniz için şimdiden tskler
      arkadaşım 31 7 2007 yazılımı bozuk yazılım 22 8 2007 yazılımından eskileri trt epg den doğan kilitlenmeler yüzünden çalışmaz yani donar kilitler sen yakında çıkaçak yeni yazılımı veya 22.8.2007 yazılımını yükle.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X