• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni *** yüklemede sorun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni *** yüklemede sorun

arkadaşlar 2000cıs cihazzıma usb den *** güncellemesi yaptım fakat izlediğim eurosportlar ve bazı gösteren şifreli kanallarımda kapandı ne yapmam lazım

arhanselim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2000cıs cihazzıma usb den *** güncellemesi yaptım fakat izlediğim eurosportlar ve bazı gösteren şifreli kanallarımda kapandı ne yapmam lazım
    arkadaşım cihazın emusunu aktif yap

Yorum yap

cihazın emusu aktif durumda ama sorun aynı

Yorum yap

*** menüsünden sarı tuşu kullanarak reset atınız ve polsat üzerinde Auto yapmasını bekleyiniz.

Yorum yap

daha açıklayıcı yazabilirmisiniz polsat üzerinden nasıl auto yapacak

Yorum yap

arhanselim Nickli Üyeden Alıntı
            daha açıklayıcı yazabilirmisiniz polsat üzerinden nasıl auto yapacak
            Nagravision menüda sarı tuşla resetleyin ve Polsat Sport kanalı üzerinde 1-2 dk. bekleyin kendiliğinden açılacaktır.

Yorum yap

değiniz gibi yaptım fakat açılmadı

Yorum yap

Cihazınız ilk açılırken 123(Son yazılım) ile boot ediyorsa ve EMU açık ve AutoUpdate açık ise seyredememeniz için bir neden (Hotbird anteninizde bir sorun yoksa)yoktur.

Yorum yap

cihazımda 122 yazılımı var emu açık

Yorum yap

İlginçtir ki bu sabah bende de AutoUpdate yapmadı.
                    Son EMU DOSYASINI yükledim açtı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X