• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Antalya astra 150 ofset yardım?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Antalya astra 150 ofset yardım?

Merhaba arkadaşlar antalyadan 120 lık canak la 500 yakın yayın alıyordum fakat premiumların sadece kinoweltın olduğu paketi alıyordum.En sonunda canıma tak etti gittim birde 150 ofset canak aldım ucundada sünnetli sharp lnb var.Fakat gene premium yayınlarını alamadım antalyadan alın mıyor mu yada benim canağın ayarı mı yanlış oldu? Yarın yada öbür gün canağı ayarlamaya tekrar cıkacağım neler önerirsiniz 12070 de sinyal seviyesi 26 da olmuyor asıl amac almanların premium kanallarını izlemek.birde 19 deree astra için kasıyorum acaba 28 astrayı denesem mi arasındaki fark ney? yayınlar farklı mı?
    Tek 90 lık canakla Türksat
    120 lik canak iki Lnbli Hotbird ve Astra 19
    Next YE-7500 FTAX

Sevgilerimle Nightmann

nightmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar antalyadan 120 lık canak la 500 yakın yayın alıyordum fakat premiumların sadece kinoweltın olduğu paketi alıyordum.En sonunda canıma tak etti gittim birde 150 ofset canak aldım ucundada sünnetli sharp lnb var.Fakat gene premium yayınlarını alamadım antalyadan alın mıyor mu yada benim canağın ayarı mı yanlış oldu? Yarın yada öbür gün canağı ayarlamaya tekrar cıkacağım neler önerirsiniz 12070 de sinyal seviyesi 26 da olmuyor asıl amac almanların premium kanallarını izlemek.birde 19 deree astra için kasıyorum acaba 28 astrayı denesem mi arasındaki fark ney? yayınlar farklı mı?
    Arkadaşım antalyadan 120 anten yetersiz zaten premier ler için ve 150 lik ofsat ilede olmaz üstelik kesik lbn ile ofsette hiç olmaz kesik lbn probol antenler için kullanılır 2 metre altı anten takma ben premierler için en son sürekli sorunsuz ve kırılmasız 2 metre kullanıyorum ve senin içinde 200cm altı anten kullanma derim
    28.2 için sadece card paylaşım yapan sky paketi var emu ile çözüm yok orada evet yayınlar farklı

Yorum yap

desene parayı boşa verdik diye 120 ytl bayıldım çanağa bileydim biraz daha ıkınır 2 lık çanak alırdım hic mi umut yok ?
      Next YE-7500 FTAX

Sevgilerimle Nightmann

Yorum yap

desene parayı boşa verdik diye 120 ytl bayıldım çanağa bileydim biraz daha ıkınır 2 lık çanak alırdım hic mi umut yok ?
        hiç yok

Yorum yap

bana göre alırsın üstelik ofset çanak kullanman daha avantalı yalnız kesik lnb yi çıkartıp nomal lnb tak ve yeniden hem çanak üzerinde oynayarak hemde lnb üzerinde oynayarak en yüksek sinyali bul ve sabitle neden alırsın diyorsam ben tokattan 120 lik ofsetle 24 saat kırılmasız % 30 ila 35 arasında sinyal alıyorum antalya bize göre daha batıda olduğundan benden dahada yüksek sinyal alman gerekiyor üstelikte senin çanak 150 likmiş
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

antalya bıraz daha batıda sana gore. ama cook guneyde bunu unutma....

Yorum yap

ahmeteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              antalya bıraz daha batıda sana gore. ama cook guneyde bunu unutma....
              flysat.com daki beam a (kapsama alanı haritasına) bakın pek fark göremiyeceksiniz ayrıca benim 120 likle aldığımı 150 likle alamaması bana pek mantıklı gelmiyor
              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşım antalyadan 120 anten yetersiz zaten premier ler için ve 150 lik ofsat ilede olmaz üstelik kesik lbn ile ofsette hiç olmaz kesik lbn probol antenler için kullanılır 2 metre altı anten takma ben premierler için en son sürekli sorunsuz ve kırılmasız 2 metre kullanıyorum ve senin içinde 200cm altı anten kullanma derim
                28.2 için sadece card paylaşım yapan sky paketi var emu ile çözüm yok orada evet yayınlar farklı
                28.2 deki sky paketinde paylasim mumkunmu?Nereden bulabilirim?

Yorum yap

yuppi bugün ayarladım sinyal 33 de ama gündüz 40 kırılmasız izliyorum ama bazı kanalların ismi gelmedi olsun izleniyor lnb değiştireceğim sharp lnb var ucunda kesik genemi sharp alsam acaba yoksa daha iyisi var mı her türlü öneriye acığım asrta izlemek istiyorum
                  Next YE-7500 FTAX

Sevgilerimle Nightmann

Yorum yap

yuppi bugün ayarladım sinyal 33 de ama gündüz 40 kırılmasız izliyorum ama bazı kanalların ismi gelmedi olsun izleniyor lnb değiştireceğim sharp lnb var ucunda kesik genemi sharp alsam acaba yoksa daha iyisi var mı her türlü öneriye acığım asrta izlemek istiyorum
                    Ofsetlerde kesik lbn kullanılmaz yukarıdada yazdım sharp MTI invecom bu lBN leri araştır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X