• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İbrahim Toraman: Fenerbahçe'ye de Galatasaray'a da gitmem

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İbrahim Toraman: Fenerbahçe'ye de Galatasaray'a da gitmem

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan ve satış listesine konulan İbrahim Toraman, Fenerbahçe veya Galatasaray'a gideceği yönündeki haberleri yalanlayarak "Beşiktaşlı Toraman Fenerli oldu, Galatasaraylı oldu dedirtmem kendime" dedi.

Medyaspor.com'a konuşan Toraman, "Herkes beni bir yere göndermeye çalışıyor. Galatasaraylı Necati Ateş ile takasımı planlayanlardan, Fenerbahçe forması giydirmek isteyenlere kadar birçok kişi çevremde dolaşıyor. Menajerler, yöneticiler birbirleriyle görüşüyor, söz kesiyor... Ben Beşiktaşlıyım.. Bu takımın kaptanlığına kadar geldim. Bir yere gitmek istemiyorum... Futbol yaşantımı siyah beyazlı formanın kaptanı olarak noktalamak en büyük idealim. Beşiktaş'ta kalmak için sonuna kadar direneceğim. Hangi fedakârlığı yapmam gerekiyorsa yapacağım. Yüz kızartıcı bir suç işlemedim. Beşiktaş formasına ihanet etmedim. Takımda kalmak istiyorum. Affedilmek istiyorum... Ama her şeyi dener yine de takımda kalmayı başaramazsam, ne Fenerbahçe'ye ne de Galatasaray'a giderim. Yurt dışında kendime bir kulüp bulur, futboluma orada devam ederim. Beşiktaşlı Toraman Fenerli oldu, Galatasaraylı oldu dedirtmem kendime..." dedi.

KULÜPLER DE YALANLAMIŞTI
    İbrahim Toraman'ın Fenerbahçe veya Galatasaray'a gideceği yönündeki iddialar başarılı futbolcunun yanı sıra kulüpler tarafından da yalanlanmıştı. Galatasaray Sportif AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Toraman ile ilgilenmediklerini söylerken, Fenerbahçe Kulübü de resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile kesinlikle böyle bir transfer çalışması yürütmediklerini duyurmuştu.

Bence gereksiz bir kompleks , daha profesyonel olamamis futbolcularimiz.Emre FB ile anlasti diye hainlikle suclandi adam zaten yillardir GS da oynamiyor,Ingilterede oynasin Italyada oynasin ama FB de oynamasin.Ayni olay simdi Ibrahim Toraman icin yasaniyor.FB veya GS da oynarsa hain ilan edilecek baska herhangibir takimda oynayabilir.Peki FB den kac futbolcu BJK ye transfer oldu,olduda kiyamet mi koptu?Ingilterede,Italyada,Almanyada futbolcular baska takimlara transfer olunca neden dogal karsilaniyor da bizde hemen hain ilan ediliyor.Emreyi hain ilan edenler neden Servetin de hain oldugunu soylemiyor?Bunlara artik alismaliyiz ,boyle dusuncelerle futbolumuzun daha da olgunlasacagini dusunmuyorum.Faydasi olmaz ama zarari dokunur (bu benim dusuncem).

Yorum yap

ben bir beşiktaşlı olarak konuya değineyim bence bu bir ibrahim üzülmezi gönderme taktiğidir...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı
        Bence gereksiz bir kompleks , daha profesyonel olamamis futbolcularimiz.Emre FB ile anlasti diye hainlikle suclandi adam zaten yillardir GS da oynamiyor,Ingilterede oynasin Italyada oynasin ama FB de oynamasin.Ayni olay simdi Ibrahim Toraman icin yasaniyor.FB veya GS da oynarsa hain ilan edilecek baska herhangibir takimda oynayabilir.Peki FB den kac futbolcu BJK ye transfer oldu,olduda kiyamet mi koptu?Ingilterede,Italyada,Almanyada futbolcular baska takimlara transfer olunca neden dogal karsilaniyor da bizde hemen hain ilan ediliyor.Emreyi hain ilan edenler neden Servetin de hain oldugunu soylemiyor?Bunlara artik alismaliyiz ,boyle dusuncelerle futbolumuzun daha da olgunlasacagini dusunmuyorum.Faydasi olmaz ama zarari dokunur (bu benim dusuncem).
        @Gunnart hocam emre ile servet aynı kefeye konulamazki...
        servet fb ile özdeşleşen bir futbolcu değil altyapıdan gelmemiş toplasan hatırladığım kadarıyla 2 sene top oynamış daum döneminde fenerde..
        ama emre 10 yaşından veri gs de artık kanıksanmış gs li emre olarak anılıp tanınıyordu bu sebeple bu kadar tepki gördü üstelik servet sizi satmadı siz serveti beğenmeyip kapının önüne koydunuz bunuda unutmayalım..
        son olarak emre ile fenerden birini kıyaslayacak olursak bu servet değil semih olmalı
        saygılar,,

Yorum yap

@G-Force dostum benim anlatmak istedigim futbolcularin rakip takimda oynamasini yada rakip takimlara gitmesini anlayisla karsilamak gerektigi idi.Daha once GS li Fatih , BJK li Tumer de afaroz edilmisti.Fatih Trabzonspora gittiginde bukadar kizilmamisti.Rustu de BJK de oynadi ama olay fazla buyutulmedi.Aslinda BJK de oynayan eski FB lilerin sayisi oldukca fazla(Mutafa Dogan,Mehmet,Rustu).Ayrica daha once FB de oynayan Emre de GS da oynuyor,benim icin gayet dogal bir olay, bunlara alismaliyiz diyorum.Aslinda FB nin kendi istegi ile begenmeyip gonderdigi Sevetin futbolundan ve kisilinden memnunum. Ben ayni kefeye koyarken sadece boyle transferlere alismaliyiz diye ornek gostermistim,Emreye siyah band cekilmesi de guzel bir ornek,daha once GS yaptigi degerleri bir kalemde cizmek bence hos degil.Daha hosgorulu olmak dilegi ile.

Yorum yap

abi söylediğin doğru bencede daha anlayışlı olmalıyız isteyen istediği takımda oynasın bende bunu destekliyorum ancak x bir takımda oynarken ben doğuştan bu takımlıyım, kanımı kessen x-x renk akar,o formayı giymem vs vs söyleyip günün birinde o x takımın formasını giyersen böyle tepki çekersin..
            her insan gibi futbolcularda takım tutabilir ama profesyonel futbolcu sempatizanı olduğu takımın ismini vermemeli başına iş açar sonra

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              abi söylediğin doğru bencede daha anlayışlı olmalıyız isteyen istediği takımda oynasın bende bunu destekliyorum ancak x bir takımda oynarken ben doğuştan bu takımlıyım, kanımı kessen x-x renk akar,o formayı giymem vs vs söyleyip günün birinde o x takımın formasını giyersen böyle tepki çekersin..
              her insan gibi futbolcularda takım tutabilir ama profesyonel futbolcu sempatizanı olduğu takımın ismini vermemeli başına iş açar sonra
              Ayni fikirdeyim.Su anda gorevdeki hakemlerimiz bile hangi takimi tuttugunu aciklayinca dogal olarak tarafsizligindan kusku duyuluyor.Simdiye kadar kanin kirmizi disinda aktigini goren varmi bilmiyorum ben gormedim:ehehe:
              Bu arada 3-4 buyuk takim disinda da sampiyonlarin cikacagi bir lige kavusmayi diliyorum.Gecen sene Sivas takiminin yaptigi basarinin diger sehir takimlarimiza ornek olmasini umuyorum.Futbol rekabetle daha guzel oluyor , gereksiz kavgalarla degil.

Yorum yap

İbrahim Toraman'dan yalanlama:

Beşiktaş tarafından satış listesine konulan İbrahim Toraman, "G.Saray ile F.Bahçe'ye gitmem" sözlerini yalanladı.
                Birkaç gün önce bir internet sitesine yaptığı, “Fenerbahçe ve Galatasaray formasını giymem. Kendime Fenerli ya da Galatasaraylı İbrahim dedirtmem” açıklamasıyla gündeme gelen İbrahim Toraman, bu sözlerin kendisine ait olmadığını söyledi.

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılıp, satış listesine konulan tecrübeli futbolcu, “Fener’e de giderim, Galatasaray’a da. Menacerim, iki kulüple de görüşebilir. Sonuçta ben bir profesyonelim” ifadesini kullandı.

Alinti bugunku Milliyet gazetesi 11.50 | 18.7.2008

Yorum yap

akıllı adamın hali başka

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    akıllı adamın hali başka
                    hiç boşuna sevinme İbrahim Toraman kalır çünkü Gökhan Zan gidiyormuş kapıyı göstermişler...

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hiç boşuna sevinme İbrahim Toraman kalır çünkü Gökhan Zan gidiyormuş kapıyı göstermişler...
                      Gonderilme nedeni Ibrahimlerin kavgasi degilmiydi?Gokhan zan gidince kavga bitmis oluyor demekki.:ehehe:

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ne alaka anlayamadım bu adam kavga ettiği için gönderilecekti performansı kötü diye değil..

Yorum yap

bir net haberi nerelere çekildi kim alacakki i.toramanı gs.fb de ondan çok iyileri
                          forma şansı bulamıyor zaten...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X