• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D V4.317 18.3.2013 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

modul bölümünü ac

Yorum yap

murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      d smart modüllü yasal aboneyim borçta yok kanallar hiç açılmıyor neden olabilir
      silopi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      vallah bende de aynı sorun var dsmart yasal aboneyim next 3d machinada kanallar açılmıyor
      ama başka cihazda açılıyor
      arkadaşlar ben cihaz ilk çıkdıgı günden beri sorunsuz kullanıyorum cihazda şifreli yayın tercihlerinden modül girişi kapalı olmasın sakın bi konturol edin

Yorum yap

Next Machina 3D V4.317 yazlımını attıktan sonra ne yaptıysam servere bağlanamıyorum.Aynı server bilgilerini nextin diğer modellerine girdiğimde çalışıyor.Bir önceki yazılımda çalışıyordu.Sizce nerde hata yapıyorum?

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Next Machina 3D V4.317 yazlımını attıktan sonra ne yaptıysam servere bağlanamıyorum.Aynı server bilgilerini nextin diğer modellerine girdiğimde çalışıyor.Bir önceki yazılımda çalışıyordu.Sizce nerde hata yapıyorum?
          cihazı fabrika ayarlarına döndür yeniden dene istersen

Yorum yap

Menüde bulunan İNTERNET ayarları bölümüne girip cihazı paylaşıma aç OK leyerek OFF konumunu ON konumuna getirinizmi acaba.?
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Menüde bulunan İNTERNET ayarları bölümüne girip cihazı paylaşıma aç (SARI TUŞ) OK leyerek OFF konumunu ON konumuna getirdinizmi acaba.?
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                cihazı fabrika ayarlarına döndür yeniden dene istersen
                dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Menüde bulunan İNTERNET ayarları bölümüne girip cihazı paylaşıma aç OK leyerek OFF konumunu ON konumuna getirinizmi acaba.?
                Uydu alıcısı paylaşıma açık,uydu listesi silinmesin diye yedekleyip öyle fabrika ayarlarına döneceğim.Yanıtlarınız için teşekkürler.Sonucu en kısa zamanda yanıtlayacağım.

Yorum yap

arkadaşlar ben cihaz ilk çıkdıgı günden beri sorunsuz kullanıyorum cihazda şifreli yayın tercihlerinden modül girişi kapalı olmasın sakın bi konturol edin

modül girişi kapalı değil başka birşey olsa gerek

Yorum yap

silopi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    modül girişi kapalı değil başka birşey olsa gerek
                    o zaman ya kartında yada modülde sorun vardır ben şuan son yazılımı kullanıyorum hiç sorun yok güzel çalışıyor d-smart

Yorum yap

Uydu alıcısı paylaşıma açık,uydu listesi silinmesin diye yedekleyip öyle fabrika ayarlarına döneceğim.Yanıtlarınız için teşekkürler.Sonucu en kısa zamanda yanıtlayacağım.
                      uydu alıcısı paylaşımı açık d smar modellü ne alakası var anlamadım machinede modül takılıyken uydu alıcısı paylaşımı açık olduğunda bir ev içinde veya serverda paylaşımmı oluyor aydınlatırsanır beyle bir sistem varsa bende kullanım bende de cam modül ve machina var ama bu yazdıklarınızdan birşey anlamıyorum ben sadece üye olduğum paketi izliyorum cihazda

Yorum yap

o zaman ya kartında yada modülde sorun vardır ben şuan son yazılımı kullanıyorum hiç sorun yok güzel çalışıyor d-smart
                        ben kartı ve modulu samsung es7000 tv ile sorunsuz seyrediyorum
                        ancak next machina da açmıyor

Yorum yap

Bende machina 3d kullanıyorum bununla beraber D-Smart mödüllü kullanıyorum hiç mi hiç bir sorun yoktur tık diye açılıyorlar habide ben cihazı izlemediğim zamanlarda fişden çekiyorum tekrar fişe takıp izlediğim zaman bile mödül de hiç bir sıkıntı olmuyor normal kanallar gibi açılıyor bilginize.

Yorum yap

son izlediğimiz kanal tuşu çalışmıyor sadece 1 kez işlem yapılıyor geriye dönüş sağlamıyor bilginize

Yorum yap

gedizli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              son izlediğimiz kanal tuşu çalışmıyor sadece 1 kez işlem yapılıyor geriye dönüş sağlamıyor bilginize
                              Böyle bir problem bende yok,defalarca bir sürü kanal gezdim RECALL tuşunu DEFALARCA çalıştırdım bir o kanal bir bu kanal hiç bir sorun yaşamadım.Sizde nasıl böyle bir sıkıntı var hayret doğrusu zaten bu sorunu yaşayan başkası olsa idi onlarda yazarlardı...Acaba cihaz ayarlarını yanlışlıkla karıştırmış olabilirmisiniz.?
                              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

sayın dijitalci bu recall tuşu pek kullanılmayan bir tuş yani insanlar bunu yazmaz bende bir kanaldan diğer kanala geçişte bu tuşu çalıştıramıyorum maalesef
                                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X