• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Qnec 18.5.2007 Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Galiba bu format döndürme işini anlatmak yine bana düştü..Sayın @mach1 hoca burada amaç Yaşgünü veya düğün video'larını m2t formatına çevirip Next ile (sayenizde) izleyebilmektir..Yoksa kayıtlar zaten Bilgisayarda sorunsuz izlenip VCD yapılabiliyor...Eğer şu dönüştürdüğünüz (başarılı olan) programı söylerseniz bizlerde kullanmak isteriz....Selamlar...........

Yorum yap

• Mach1 hocam ve ekibi biz aslında buldukca bubuyoruz 200 liraya pvrlı next sahıbı olmus oluyosun ustelık kayıtları usb ye yapabılıyosun ustelık dvd kalıtesınde bız hala sunu suna donusturmek ıcın urasıyoruz ama ınsanolu doyumsuz naparsın sızın yenı bomba haberlerınızı beklıyoruz hepınıze kolay gelsın annelerımızın okula gonderırken dedıgı gıbı Allah zihin açıklığı versın basarılar byeeeeeeeee
      Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

• tech1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Mach1 hocam ve ekibi biz aslında buldukca bubuyoruz 200 liraya pvrlı next sahıbı olmus oluyosun ustelık kayıtları usb ye yapabılıyosun ustelık dvd kalıtesınde bız hala sunu suna donusturmek ıcın urasıyoruz ama ınsanolu doyumsuz naparsın sızın yenı bomba haberlerınızı beklıyoruz hepınıze kolay gelsın annelerımızın okula gonderırken dedıgı gıbı Allah zihin açıklığı versın basarılar byeeeeeeeee
        Bu site paylaşım sitesidir yani bilgi paylaşımı yeridir. Başkalarının öneri ve fikirleriyle alay etme platformu hiç değil...Ayrıca soru sana sorulmadı zaten cevap vermeye yada yardımcı olmaya senin bilginde yetmez............

Yorum yap

• pvr yazılımını yükledim. dört faklı kanaldan kısa süreli kayıtlar yaptım üç kayıt çok temiz kaliteli pc den de seyrettim. kayıtarın birinde donmalar ve kesiklikler mevcut acaba neden

Yorum yap

• a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            pvr yazılımını yükledim. dört faklı kanaldan kısa süreli kayıtlar yaptım üç kayıt çok temiz kaliteli pc den de seyrettim. kayıtarın birinde donmalar ve kesiklikler mevcut acaba neden
            Kayıt için kullandığınız Flaşdisk'in saniyedeki kayıt kapasitesi 2 mb den düşük olursa mozaiklenmeler 5-6 saniye sonra başlar..Yazılımla alakası yoktur..Bu kayıt agıtlarının Okuma ve Yazma hızına dikkat etmek lazım yazma hızı ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir..........

Yorum yap

• keşke kaydı yaparken aynı kanalı seyredebilseydik......
              ama yine de çok güzel olmuş....Teşekkürler...

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Kayıt için kullandığınız Flaşdisk'in saniyedeki kayıt kapasitesi 2 mb den düşük olursa mozaiklenmeler 5-6 saniye sonra başlar..Yazılımla alakası yoktur..Bu kayıt agıtlarının Okuma ve Yazma hızına dikkat etmek lazım yazma hızı ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir..........
                Dostum bugün sordum 2.0 HD(WD vestel marka) 120 cb hardisk hızı nasıl acaba alırsam bi sorun çıkar mı? Veya tavsiye ettğniz bir hardisk var mı? Şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

• azril Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Dostum bugün sordum 2.0 HD(WD vestel marka) 120 cb hardisk hızı nasıl acaba alırsam bi sorun çıkar mı? Veya tavsiye ettğniz bir hardisk var mı? Şimdiden teşekkürler...
                  Hard Diskler zaten kayıt hızı çok yüksek cihazlardır ben Flaşdisk yada Hafıza kartı alırken dikkat edin diyorum...Harddisklerde sorun çıkmaz...Selamlar....

Yorum yap

• m2t converter için aşağıdaki linke bakabilrisiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29501

Yorum yap

• acey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      m2t converter için aşağıdaki linke bakabilrisiniz

O programı daha önce kullanmıştım ama işime yaramadı ..Açıklama programın oraya yazıldı...Selamlar...

Yorum yap

• acey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        m2t converter için aşağıdaki linke bakabilrisiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...93&postcount=2
                        Gene de teşekkürler...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• TÜm Yazilimlar İÇİn Benİm De Bİr TeŞekkÜr Borcum Vardi.teŞekkÜrler....devam Eden İŞlerİnİzde De BaŞarilar.

Yorum yap

• usb ile pvr yapabiliyorsak usb deki bir film yada videoyuda izleyebiliriz herhalde
                            HALK İÇİNDE MUTEBER BİR NESNE YOK DEVLET GİBİ, OLMAYA CİHANDA DEVLET BİR NEFES SIHHAT GİBİ

Yorum yap

• Başına gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum Sorun USB 1GB Flaş bellek son yazılımdaki kayıt sistemini kullandım bir kaç defadan sonra cihaz kayıttan çıkarken nasıl olduysa bir hata verdi ve cihaz kitlendi cihazı arkasından kapatıp açtım önce clon hatası verdi yine kapatıp açtım düzeldi ama sonrada flaş belleğin içindeki programları görmedi.Flaş belleği bigisayardan yeniden formatlayım dedim bu seferde bilgisayara taktıgımda her şey normal devam ediyor ama cıkarılabilir (G) bellegi üzerine acmak için tıkladıgında Flaş beleği tanımıyor.Yani sonuçta ne cihaz içindeki dosyaları okuyor nede bilgisayar ne yapmam gerekiyor.Saygılar Not-2000 cıs super plus

Yorum yap

• converter

arkadaşlar converter programı verecem ama: dosyam.net ve rapidle gönderemiyorum acab nasıl upload yapabilirim bilen varsa bilgi versin bi zahmet
                                Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X