• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Tps Au 12.3.2007 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

evet ben de yükledim emeği geçenlere teşekkür ederim .

Yorum yap

Selam mach1, seninle nasıl görüsebiliriz. özel mesaj kutun hep dolu da.

Yorum yap

Sorunu forumda yaz cevap verilir..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

teşekkürler

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Tps au düzeltildi...
          teşekkürler hocam elinize sağlık

Yorum yap

eski yazılımda daha öçeden yüklenmiş olan tpleri yeni aramada cihazda tpsi var uyarısı veriyordu fakat son yazılım olan NEXT9000 ULTRA 20070312. bu yazılımı yüledikten sonra yeni tp olarak girdiğinizde tpleri uyarı yapmadan birdaha kaydediyor ve kanallar çifter çifter cihaza yüklenmiş oluyor. dileğim bundan sonraki yazılımda bu olay düzeltilir.bütün emeği geçen arkadaşlara saygılar.

Yorum yap

Zaten olan transponderı niye eklemeye çalışıyorsunki?

Yorum yap

Zaten bir kere olayı gödükten sonra yeni gireceğim transponderi önce var olup olmadığını kontrol edip sonra giriyorum tabi bayağı sıkıcı oluyor ben sadece böyle bir olayın varlığını sizlerle paylaşmak istedim. Teşekkürler sayın doktor hoca. bütün emeği geçen arkadaşlara saygılar.

Yorum yap

Selam mach1 ben yazılımın kaynak koduna ulasmak istiyorum. bunu nasıl ve nereden bulabiliriz?

Yorum yap

luv_crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Selam mach1 ben yazılımın kaynak koduna ulasmak istiyorum. bunu nasıl ve nereden bulabiliriz?
                    kaynak ve kot demekle ne kasdettim anlamadım ama son yazılım burada 1 nolu mesaj http://www.mach1digital.com/mach1for...=27147&page=10

Yorum yap

• Selam şampiyon sende bana iyicene salak muamelesi yaptın.:ters: Yazılımın kaynak kodunu yani derlenmeden önceki hali. derlenmiş hali ilk sayfada olduğunu biliyorum. kurdum ve kullanıyorum. bana kaynak kodu lazım. nasıl ulaşabilirim. kendime göre modifikasyon yapabilmek için programın derlenmemiş hali lazım.

Yorum yap

• Arkadaşlar, 9000 ultra 12.03.2007 yazılım yükledim. yeniden tarama yaptım kanalları, fakat multiler çözmedi bir defa geldi sonra dondu. Düğmeden aç kapa yaptım yine çözmedi. Softcamda yükledim yine açmadı. sorun ne anlamadım bir önerisi olan varsa ne yapmalıyım.
                        Birde softcam da yükledim acaba çakışma olabilirmi ?
                        NEXT YE-9000 X CAM Ultra
                        Galatasaray

Yorum yap

• Sabahki softcami at açar yada ushuatv üstünde mute + kırmızı yap
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sabahki softcami at açar yada ushuatv üstünde mute + kırmızı yap

Hocam sorunda burda, ushuatv üstünde mute + kırmızı yapıyorum. Birdefa ok dedi ve açıldı 5-10 saniye sonra dondu, sonra hep fail diyor. Düğmeyi aç-kapa yapıyorum yine aynı, yeniden sıfırlayıp yeniden mi yüklesem.

Birde makinede hem mavi zeta cam ve xcam orion2040 takılı. Bunların etkisi olurmu acaba. Çünkü donma yapınca bunlarda açmıyor.
                            NEXT YE-9000 X CAM Ultra
                            Galatasaray

Yorum yap

• Biraz önce au yaptım bende sorun yok nede fail olayı modul kartını çıkar dene eski setting vsde atma...

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• teşekürler hocam çalıştırdım. Mavi zeta camı takınca sorun olmuyor ama xcam orion2040 takınva anında donuyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X