• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Cx-Cıs 2.Pvr 19/21.10.2007Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad o adresini kullanıyorum zaten, bazen güncelleme yapamıyorsun herhalde genede emeklerin için teşekkür.
    İnsanlik hali herzaman PC başında olamıyor insan

Yorum yap

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Cihazdan hiç bir şekilde şikayetim yok. Forumdan uzak kalmaya hiç niyetim yok, sadece akşamları D+ gibi polsat gibi paketler key değiştirdiği için bizim bu keylere ulaşmamız zor oluyor evde bilgisayar olmadığı için mecburen ertesi günü beklemek zorunda kalıyoruz. Hiç kimse yanlış anlamasın bu bir şikayet yada olmazsa olmaz istek değil acaba olabilirmi diye bir soru sadece.
      Bu forumdan kim uzak kalmak isterki? Her soruya ve soruna en içten bir şekilde yardım etmeye çalışıyor herkes.
      redline da olduğu gibi belki bir gün d+ olabilir uydu üzerinden o zamanda benim evde pc olduğu halde üşendiğim key güncellemeye gerek kalmaz ve paylaşıma burdan devam ederiz tabiki
      :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• merhabalar...öncelikle selamlar ve sevgiler...bir next 2000 super plus mimlisi olarak yaptığınız çalışmalardan ve yorumlardan solayı herkesi tebrik ringine yolluyorum...benim önerim.= çoklu pencere sanırım pip olayı olmalı..bir kanalı seyrederken diğer kanallar sadece görüntü olarak kalıyor..acaba iki kanalı aynı anda oynatabilsek nasıl olurdu diyorum...sevgiyle kalın....

Yorum yap

• cihan3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          merhabalar...öncelikle selamlar ve sevgiler...bir next 2000 super plus mimlisi olarak yaptığınız çalışmalardan ve yorumlardan solayı herkesi tebrik ringine yolluyorum...benim önerim.= çoklu pencere sanırım pip olayı olmalı..bir kanalı seyrederken diğer kanallar sadece görüntü olarak kalıyor..acaba iki kanalı aynı anda oynatabilsek nasıl olurdu diyorum...sevgiyle kalın....
          çoklu pencerede diğer kanalların da canlı göstermesi için cihazda çift tuner olması gerektiğini biliyorum, bu nedenle kullandığımız cihazlarda mümkün değil gibi..
          :tr: "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" :tr:

Yorum yap

• N 2111 08 3D05129C9E8CE063D69FB1FEB3F7F454 ; Digi TV
            N 2111 09 84246F4FF6987A1B06250BBF49ECF323 ; Digi TV
            Digi TV keylerini bu şekildemi girecehiz

Yorum yap

• fb500 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              N 2111 08 3D05129C9E8CE063D69FB1FEB3F7F454 ; Digi TV
              N 2111 09 84246F4FF6987A1B06250BBF49ECF323 ; Digi TV
              Digi TV keylerini bu şekildemi girecehiz
              KEY 08: 3D 05 12 9C 9E 8C E0 63
              KEY 18: D6 9F B1 FE B3 F7 F4 54

Bu şekilde girmen yeterli.

Yorum yap

• bis key hafıza sorunu

bis keyleri yeil tuş mevcut kaskey üzerinde key düzenleme veya yeni key girilip okey lendikten sonra yayın açılıyor exsıt yapıp cihazı anahtardan açıp kapayınca yayın açmıyor eski keylere geri dönüyor ...yani haızada tutmuyor ...ana menüden keydüzeninden keyler girilirse kırmızı tuşla hafızaya alıyor sorun yok bu sorun sadece bis bölümünde rastladım bilginize

Yorum yap

• sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bis keyleri yeil tuş mevcut kaskey üzerinde key düzenleme veya yeni key girilip okey lendikten sonra yayın açılıyor exsıt yapıp cihazı anahtardan açıp kapayınca yayın açmıyor eski keylere geri dönüyor ...yani haızada tutmuyor ...ana menüden keydüzeninden keyler girilirse kırmızı tuşla hafızaya alıyor sorun yok bu sorun sadece bis bölümünde rastladım bilginize
                  kumandadan,golor tuşuyla,bılgilerı hafızaladıktan sonra cıhazı kapayıp dene!..
                  optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                  .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• Herhangi bir kanal üzerindeyken;
                    -Ok tuşuna basıldığında kanal listesi çıkıyor,
                    -Ancak alfebetik olarak kanalları aratmak için sarı tuş burada işlev yapmıyor.

Yine herhangi bir kanal üzerindeyken;
                    -Kumandadan Mode tuşuna basıldığında,
                    -Kanal listesi çıkıyor,
                    -Bu menüde sarı tuş olayı aktif
                    -Ancak kırmızı tuşua basıp tüm ( uydulardaki ) kanal listesi seçilirse
                    -Sarı tuş olayı yine kayboluyor,

Ayrıca alfabetik listeden örneğin "M" harfi ile başlayan kanalları seçip istediğimiz kanal üzerine gelip OK'ye iki kez bastığımızda sadece M harfi ile başlayan kanallar kalıyor listede...

Çok önemli değil ama bu özellik aynen normal diğer plus serilerindeki gibi olsa daha iyi olur bence...
                    Bazen ;
                    Yıldızları süpürürsün, farkında olmadan
                    Güneş kucağındadır, bilemezsin
                    Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür
                    Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın
                    Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın
                    Uçar gider, koşsan da tutamazsın
                    W. SHAKESPEARE

Yorum yap

bu söylediklerin bende olmuyor ben kolaylık olsun diye bulmada mesela türksat hotbırd bıss keyler haricindekileri siliyorum siliniyor istediğimi yazıyorum hafızada kalıyor senin söylediğinden bir şey anlamadım arkadaşım

Yorum yap

Cihazın fişini çekmeden önce Colour tuşuyla bilgileri hafızaya aldırsan silinmez.

Yorum yap

• tuncaibo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ayrıca alfabetik listeden örneğin "M" harfi ile başlayan kanalları seçip istediğimiz kanal üzerine gelip OK'ye iki kez bastığımızda sadece M harfi ile başlayan kanallar kalıyor listede...

Bu özellik daha önce sizin bahsettiğiniz gibi 2 defa OK tuşuna basılınca tekrar liste eski halini alıyordu. Ancak en son böyle olmasına karar verildi. Bence gayet güzel bir özellik üstad

Yorum yap

• teşekkürler ikokci kardeş...eğer olsaydı çok güzel olacaktı..neyse..sağolasın

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Cihazın fişini çekmeden önce Colour tuşuyla bilgileri hafızaya aldırsan silinmez.
                              colour tuşu hafızaya almadı o tuş ses düzenine ait sesi hafızaya alıyor

Yorum yap

• [QUOTE=uSb;258700]bu söylediklerin bende olmuyor ben kolaylık olsun diye bulmada mesela türksat hotbırd bıss keyler haricindekileri siliyorum siliniyor istediğimi yazıyorum hafızada kalıyor senin söylediğinden bir şey anlamadım arkadaşım

sende olmaz tabiki menü üzerinden key tablosundan giriyorsun kırmızı tuştan hafızaya alıyorsun :ehehe: yeşil tuştan deyil cihazın fişini çekmiyorsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X