• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

irdeto 2 kartı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• irdeto 2 kartı

arkadaşlar digitürke 1 yıldır aboneyim ve de son derece memnunum
    tek bir şikayetim var oda kanal geçişlerinin 2.5 - 3 saniye sürmesi zaping yaparken kanalın geç açılması sinirlerimi bozuyor...
    yan odamdaki çok çok daha kaliteli olan recevirime digitürkün bana verdiği irdeto2 kartını taksam nasıl olsa yasal üyeyim her ay 80 tl veriyorum :help:ve çanağı da eutelsat w3 e çevirsem acaba olurmu..yan odamdaki recevirimda kart giriş yeri ve modül giriş yeri de var...bana bir fikir verirseniz...şimdiden teşekür ederim...

Digitürk'ün size verdiği kart ile cihazın eşleşmesi gerekir. Aksi halde yayınları izleyemezsiniz.

Yorum yap

nasıl bir eşleşme bu? Ve nasıl olur bu eşleşme tasarım hocam?

Yorum yap

Kendi yasal kutusunu kastediyor Tasarım başka normal receiver ı değil
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Modüllü üyelik başladımı
          Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Modüllü üyelik başladımı
            Hayır modüllü üyelik yok fakat, bazı lcd tv'ler ile birlikte verilen modül ve kartlar var, bunlar c+ uyumlu uydu alıcılarına takılıp kullanılabiliyor.
            VESTEL UD9200 4K LED TV
            ARÇELİK 32" LED TV
            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

dijitürk ün nesi iyiki hd yayınları bile hep belgesel ve spor ağırlıklı filim ve dizi hd leri az ..dsmartın hem filim ve dizi hdleri çok hemde hd yayınlarının hepsi fullhd kalitesinde..bence dsmart daha iyi hemde 80 tl dende ucuz hemde internet fiyatına

Yorum yap

Alışkanlık meselesi dt üyeleri dsmartı sevmez dsmartçılar dtyi ikiside iyi yoksa digiturkun zaten esas üyeleri maç ligtv için üye olanlar maç olmasa çok bakan olmaz
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

dijitürke 80 tl vereceğine dsmarta 40 tl öde hemde maxi paket 27 hd kanal filim dizi spor belgesel hepsi Fullhd.....

Yorum yap

d smart mutlulugu

aboneligini iptal etmek istediginde nelerle karşılaşacagını iyi bilmen lazım.İPTAL ETTİRMEK İÇİN de okadar çok efor harcaman lazım.

Yorum yap

İptal için arayınca çok ısrarcılar telefona çıkan kızlar bilhassa ne yapıp edip sizi vazgeçiyorlar bana plus hd kayıtlı cihaz vermişlerdi iptal ettirmek isterken ama işleri o pazarlamada çok ısrarcılar

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

--------------------------------------------------------------------------------

Alışkanlık meselesi dt üyeleri dsmartı sevmez dsmartçılar dtyi ikiside iyi yoksa digiturkun zaten esas üyeleri maç ligtv için üye olanlar maç olmasa çok bakan olmaz. dt nin 5.5oo.oo üyesi var bun ların yanlızca 2ooo tanasi lig tv üyesi

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Alışkanlık meselesi dt üyeleri dsmartı sevmez dsmartçılar dtyi ikiside iyi yoksa digiturkun zaten esas üyeleri maç ligtv için üye olanlar maç olmasa çok bakan olmaz
                          dt nin 5.500.00 üyesivar bunların yanlız 2000 tanesi lg tv üyesi d smarta kaç tane var

Yorum yap

bugün digitürk hd abonesi olduk. (hadi hayırlısı) reciverı gelip kurdular.
                            diseq motorum var ama kullanamıyorum. reciverlarında diseq motor kontrolu yok. Televizyonum LG 42lm640s. ve tv nin dahili uydu alıcısı, CI slotu mevcut. şimdi iki sorum var:
                            1. dt yi aradım irdeto modül ile çalıştığını söylediler. hangi modülü almalıyım? kartın çalışmayacağı bir marka var mı? Neden modül isteğimi gelince next diseq motorum var, ama kullanamıyorum. ayrıca dt nin reciverında sd kanalların görüntü kalitesi iyi değil.
                            2. bende birde diğer odada next mini x hd reciver var. bunda da kart okuyucu var. acaba dt nin kartını taksam çalışır mı?

Yorum yap

allbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              2. bende birde diğer odada next mini x hd reciver var. bunda da kart okuyucu var. acaba dt nin kartını taksam çalışır mı?
                              - Çalışmaz. Sadece kendi cihazında çalışır. Ya da CI+ destekleyen cihazlarda çalışır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X