• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Trumanshare ve Limitsiz FLYCCCAM.......

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Trumanshare ve Limitsiz FLYCCCAM.......

Sadece Next Super Plus'larda kullanılabilen Trumanshare ve FLYCCCAM Limitsiz olarak hizmetinizde...30 dk. limiti yoktur , sınırsızdır....
    Eklenen Dosyalar

büyük hizmete büyük teşekkür.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

teşekkür ederim
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Çok çok teşekkürler...

Yorum yap

Dosya 1. mesaja eklendi. Elinize sağlık.

Yorum yap

paylaşım için çok teşekkürler
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

ben ne yaptıysam bu programdada diğerlerindede çalıştıramadım nedense odd even yazan yerde bir türlü ****** gelmiyo program c lineyi görüyo ama decode fail hatası veriyo cihaz next 2000 süper usb en son yazılım yüklü acaba nerde hata yapıyorum sizlerin yardımlarını bekliyorum

Yorum yap

Pc'nizdeki .NET Frameworkleri de güncelleyin isterseniz, belki problem bundan kaynaklanabilir arkadaşlar.

Yorum yap

teşekkürler
                  kay:

Yorum yap

uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ben ne yaptıysam bu programdada diğerlerindede çalıştıramadım nedense odd even yazan yerde bir türlü ****** gelmiyo program c lineyi görüyo ama decode fail hatası veriyo cihaz next 2000 süper usb en son yazılım yüklü acaba nerde hata yapıyorum sizlerin yardımlarını bekliyorum
                    cihazdaki comportu açık yapın
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

mrb arkadaşlar ben ne kadar uğraşdıysam bu proğramı çalıştıramadım yükleme %26 da kalıyo ve kayboluyo next cıx super plus serisi açıklamalı yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

yaşarkerti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        mrb arkadaşlar ben ne kadar uğraşdıysam bu proğramı çalıştıramadım yükleme %26 da kalıyo ve kayboluyo next cıx super plus serisi açıklamalı yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekkür ederim
                        dostum şimdi indirdim linkte sorun yok siz kendi sisteminizi kontrol edein

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          cihazdaki comportu açık yapın
                          üstat cihaz newcamd da wps 0.9.6 süper çalışıyo hiç sorun yok ama ccam da tık yok kart bilgilerini görüyo ama ****** gelmiyo odd even de nedense cihazdanmı pc denmi anlamadım

Yorum yap

uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            üstat cihaz newcamd da wps 0.9.6 süper çalışıyo hiç sorun yok ama ccam da tık yok kart bilgilerini görüyo ama ****** gelmiyo odd even de nedense cihazdanmı pc denmi anlamadım
                            bendede aynı sorun var irdeto gösteriyor hatta ke.yleri alıyor fakat paketler açılmıyor eksik işlem yapıyoruz ama nedir çözemedim

Yorum yap

paylaşım için çok teşekkür ederim saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X